Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Tony_Lonardo

Peikiu Mister_Tedis

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Silvestras_King
2. Administratoriaus slapyvardis: Mister_Tedis
3. Administratoriaus nusižengimas: Free Mute. 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/BYJdYeR

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerbiamas pavaduotojau, tavo pačio ss matosi kaip įžeidei žaidėją @Rokas_Vegas , ar taip gražu elgtis su žaidėjais? Kai esi pavaduotojas? :)

  • Patinka 1
  • Sutrikęs 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Gerbiamas pavaduotojau, tavo pačio ss matosi kaip įžeidei žaidėją @Rokas_Vegas , ar taip gražu elgtis su žaidėjais? Kai esi pavaduotojas? :)

Ar taip gražu elgtis?? 1. Net ne įžeidimas čia 2. Atėjęs į TS3 programą įžeidinėji dirketorių , trukdei treniruote ir man dar turi įžūlumo kažką sakyt?

 

P.S O gal man gelytėm smirda? :)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Silvestras_King rašė:

Ar taip gražu elgtis?? 1. Net ne įžeidimas čia 2. Atėjęs į TS3 programą įžeidinėji dirketorių , trukdei treniruote ir man dar turi įžūlumo kažką sakyt?

1. Tai įžeidimas žmogu vadinti kad jis smirdi. Tas pats kas vadinti jį kokių ,,bomžu". 2. Makaras pats pasikvietė į TeamSpeak ir pradėjo varyti :) gavo atgal ir davė kicką. 3. Kokia treniruotė? bazei stovit ir stumdotes trefke? Prašom parodyti kur paskelbta apie treniruotė :) nes viddeo matosi tik kaip bazei stovit ir nieko neveikiat :) neblogos treniruotės?:)

  • Haha 1
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

1. Tai įžeidimas žmogu vadinti kad jis smirdi. Tas pats kas vadinti jį kokių ,,bomžu". 2. Makaras pats pasikvietė į TeamSpeak ir pradėjo varyti :) gavo atgal ir davė kicką. 3. Kokia treniruotė? bazei stovit ir stumdotes trefke? Prašom parodyti kur paskelbta apie treniruotė :) nes viddeo matosi tik kaip bazei stovit ir nieko neveikiat :) neblogos treniruotės?:)

1. Sakau gal man gėlytėm smirda jis. 2. Ar gražu "ožiu" vadint direktorių? Jei pats ant tavęs varė galėjai išeit iš kanalo , pats parodai savo žemą lygį. 3 Ne apie šiandien kalbu , prieš 3d trukdei treniruote vakarine.

P.S. Niekas tavęs nekvietė.. Pats Rokas sakė , kad nori ateit pasikalbėt , patys atėjot :).

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Silvestras_King rašė:

1. Sakau gal man gėlytėm smirda jis. 2. Ar gražu "ožiu" vadint direktorių? Jei pats ant tavęs varė galėjai išeit iš kanalo , pats parodai savo žemą lygį. 3 Ne apie šiandien kalbu , prieš 3d trukdei treniruote vakarine.

P.S. Niekas tavęs nekvietė.. Pats Rokas sakė , kad nori ateit pasikalbėt , patys atėjot :).

Įžeidimas yra įžeidimas :) nebereikia tu išsukinėjimų galvoti. Tai ko čia bandai kažkokias 3d atgal kišti, kai dabar jau po 3dienų, neblogai pas jūsų trefkes po 3dienas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Įžeidimas yra įžeidimas :) nebereikia tu išsukinėjimų galvoti. Tai ko čia bandai kažkokias 3d atgal kišti, kai dabar jau po 3dienų, neblogai pas jūsų trefkes po 3dienas :)

Nesvarbu prieš kiek laiko ta trefkė esmė kad man sakai aš nemandagus o pats ką darai? Nesvarbu prieš 1 mėnesį ar prieš 3d , ėsmė , kad trukdei veiklą o man sakai ar gražu kažkaip elgtis? Prieš kitą kaltinat reik savo rankas švarias turėt :)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...