Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Torres_Glatel

Atsiliepimas apie serverį - Torres_Glatel

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki aš Torres_Glatel ,

Visu pirma man patiko serverio sistemos , žvejyba , narkotikų sandelys , klanai , unikalūs mappinimo darbai ir Las-Venturas komanda . Užsiregistravus į serverį aš buvau pasitiktas draugo kuris sakė nebežais šito projekto dėl pralošto turto ir t.t , ir jis manes paklausė ko norėtum aš sakiau verslo gal nes pamaćiau ir verslų sistema ćia gera tai jis surado už 3,1 milijono verslą 69/20min be kažkokio papildomo pelno Aš pagalvojau daug jis jau davė tai nebeprašiau daugiau tada atvažiavo pas manes ir viską atidavė ( 3mln , maśina , namą , ir savo paskyrą pasakė , kad joje dar algoi 345k ir , kad su verslu gausiu daugiau algos ir atsisveikinau su juo  .) Tada sutikau Deusą ir jis nupirko man .Sultan. automobilį , tada atvažiavo Delcas_Samp ir paklausė gali padėti aś budamas geranoriśkas sutikau ir įgijau ,,klička" - pravardę , žudykas-Alibaba killer :Dir aš turėdavau nušauti žmones , prasidėjo noras dirbti ir pamaćiau Mister_Tedžio ,Taxi Direktoriaus' atranką į taxi aš pagalvojau kodėl nesudalyvavus tai parašiau jam + , kitą dieną paskelbė kad rinkimai į greitąjį taxi forume jam i až parašyti kodėl butent pasirinkti manę . Sekantį rytą (12h) jis pasikvietė Mane ir @Fred_Ronghetti į Taxi ofisą ir paklausė ką prisidirbot aš pagalvojau kad jau kažkur pasišiukšlinau ir nusiminau , tada @Mister_Tedis parašė juokauju jus naujiejį Greitieji Taxi darbuotojai tą dieną mano nuotaika buvo perfect . Kažkurią dieną kai buvau Teamspeak 3 programoje prisijungė @Leo_Kordez Fainas , mandagus , padedantis žaidėjas aprodęs daug ką jis žinojo , įvairiausių gudrybių  ir aš džiaugiuosi tai sužinojęs . Tikriausiai įgavau pasitikėjimą iš kai kurių žaidėjų . Taip pat dekoju geram buvusiam mechanikui @James_Makar  už padėjima , fixinima , free tune visalaik sulauksiu pagalbos iš tavęs .

Dekui už keletą minučių demesio .

Labai dekoju už nuoširdu priemimą į projektą : @Delcas_Samp , @Mister_Tedis , @The_Deus ,@Leo_Kordez , @James_Makar ir draugui kuris davė pinigų ir visko kitko vardo praše neatskleisti .

Pagarbiai Torres_Glatel

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į serverį. Malonu kad pasilieki čia, tikėkimės ilgam, pakolkas taksi dirbi atsakingai ir aktyviai! Kaip žinai paprašius į /r pagalbos sulauki visados! 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į serverį, tikiuosi tau čia patiks ir nepabėgsi 😊😊 SĖKMĖS žaidime!!! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ar cia ble ne hene? Nes raso tip top kaip jis.

Narkotiku sandelys nera serverio sistema (kitam kartui)

Sekmes serve.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Pit_Viper rašė:

Ar cia ble ne hene? Nes raso tip top kaip jis.

Narkotiku sandelys nera serverio sistema (kitam kartui)

Sekmes serve.

Kaip sakė draugas kai paklausiau kas tas Henytė tai pasakė tikrai nepasakyčiau kad čia jis nes jis nelabai moka rasšyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...