Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Max_Tosha

6 mėnesiai arba 183 dienos

Rekomenduoti pranešimai

giphy.gif

Štai, tikriausia pirmasis „normalus blogas“?! O, jis prasideda gana rimta sukaktimi. Praėjo jau kelios dienos kaip esu pusę metų (6 mėnesius arba 183 dienas) Las-Venturas.LT projekto administratorius. Šis laikas prabėgo įspūdingai greitai. Todėl, šioje temoje greitai ir apžvelgsiu, kas nutiko per šiuos mėnesius su manimi ir projektu.
 

Kaip aš jaučiuosi?
Atvirai, tai man visai neblogai, savam stovyje. Prabėgo tiek laiko. Teko susidurti su sunkumais, stresu, bet esu vis dar motyvuotas, vis dar jausdamasis, kad esu savoje vietoje. Nerealiausia turbūt yra tai, kad tikrai dar visai neseniai slapsčiausi būdamas naujuoju administratoriumi, organizavau ir planavau 6-ojo projekto gimtadienį. Tad, tenka tik stebėtis kaip greitai praskriejo šis laikas.

 

Kas neramina?
Nerimą kelia patys žaidėjai. Natūraliai dėl to, kad buvimas Pagr. administratoriumi, tai nėra tik sėdėjimas ir nieko neveikimas. Kartais, tai yra tiesiog kažko didelio planavimas. Projektas yra tarytum dėlionė, kurią kiekvienąsyk pridedu vis naujomis detalėmis taip leidžiant pamatyti vis ryškėjantį vaizdą. Ir šioje situacijoje, kartais žaidėjai visiškai demotyvuoja, nes jie nepalaiko tavęs, kad ir ką darytum. Realiame gyvenime, tas yra labai pastebima, kad kai žmonės palaiko ir nori, kad jam pasisektų, tada gerai besijaučiantis žmogus ir padaro viską ir jam išties pasiseka. Viliuosi, kad prie to dar prigyvensiu.

 

Kas nuveikta su pačiu projektu?
Sunku būtų vardinti, kas nuveikta ir padaryta viso projekto labui. Dažnu atveju projektui skiriu laiko tiek aš, tiek Karolis kasdien. Todėl, mūsų kasdienis indėlis yra didžiausias nuveikimas vardan projekto. Puoselėjame ir tobuliname šį produktą, kuriuo leidžiame naudotis kiekvienam. Tačiau, puikiai žinau, kas dar bus nuveikta su šiuo projektu. Idėjų, kur patempus kažką gali būti geriau – matau. Tereikia laiko, o dar geriau, jeigu su tuo pačiu gyventų ir pati bendruomenė. Burdama pati save.

 

Kas nuveikta su projekto komanda?
Turbūt, tai yra vienintelis geriausiai šiuo metu apčiuopiamas pokytis. Žinoma, neišdrįsiu pasakyti, kad šiuo metu komandoje nėra problemų, jog nėra trukūmų, kad visi komandos nariai yra išties produktyvūs ir panašiai. Daugeliui esu kartojęs ir tą pasikartosiu. Projekto komanda neužauga per naktį, tam reikia laiko. Reikia laiko tiek man, kad priprasčiau prie narių; tiek nariams, kad jie prie manęs; tiek pačiam projektui prie visos komandos. Tačiau, šiandien komanda didžiuojuosi, nes iš lėto judame teisinga kryptimi.

 

1zQvmIv.jpg

  • Patinka 20
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Vitalijus_Jipass rašė:

Sveikinu su gimtadieniu duok infernusa

Ačiū, bet Infernus neparduodamas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sų gimtadieniu, Surenk kokiu eventų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), How_Much rašė:

Sų gimtadieniu, Surenk kokiu eventų :D

Tikslas yra kiekvieną mėnesį organizuoti konkursą arba renginį. Šiuo metu šioks toks sąstingis, bet po LV7, tai turėtų būti visos komandos atsakomybė ir tą turbūt bandysime daryti sistemingai, nes numatyta galimai pora senų tradicijų.

Beje, galbūt, tada būtų koks nors konkretus pageidavimas, kokių event?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Danny_Williams rašė:

Puikus blogas, švenčiam tą patį jubiliejų ❣️

Sveikinimai mums! Rašydamas svarsčiau, kas dar galėtų pradėti kurti blogus. Tikiuosi, kad greitu metu atrasiu, kam galėčiau pasiūlyti.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na išties galiu pasakyti ,kad mes judame teisinga kryptimi dėl Las-Venturas.LT serverio gerovės ,tačiau vien pagr. administracijos neužtenka ,reikia ir mūsų žaidėjų pagalbos ir palaikymo ,kad serveryje būtų linksma ir įdomu žaisti. :)

Gražus blogas. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu su ta sukaktimi, iš tikrųjų tas laikas prabėgo taip greit, kad atrodo vakar tik atėjau į projektą.. :D Kalbant apie tavo blogą, puikiai suprantu, kaip jautiesi, kai kartais būni neįvertintas ar nepastebėtas daugumos, tačiau turi komandą, kuri tave dažniausiai palaiko. Kalbant apie tekstą, labai gražiai suvingiavai šį sakinį: „Projektas yra tarytum dėlionė, kurią kiekvienąsyk pridedu vis naujomis detalėmis taip leidžiant pamatyti vis ryškėjantį vaizdą.“, beveik kaip poetas. Na, o šiaip tai dar kartą sveikinu ir linkiu dar didesnių sukakčių sulaukti :) 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Laurynas_Joma rašė:

Na išties galiu pasakyti ,kad mes judame teisinga kryptimi dėl Las-Venturas.LT serverio gerovės ,tačiau vien pagr. administracijos neužtenka ,reikia ir mūsų žaidėjų pagalbos ir palaikymo ,kad serveryje būtų linksma ir įdomu žaisti. :)

Gražus blogas. :D 

Taip. Neseniai diskutavome su Karoliu bendruomenės tema. Turime, taip tariant - savotišką bendruomenę :D Ir natūralu, kad jeigu visi norime, kad šis žaidimas mums patiktų ir jame galėtume visi žaisti. Kiekvienas turime prisidėti. Lygiai tokiu pačiu principu ir būtent bendruomenės dėka, mes pučiame žvakutes per savo projekto gimtadienį. Neįtikėtina, kad po dar 6 mėnesių jis ir vėl jau čia.

 

prieš 2 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

Sveikinu su ta sukaktimi, iš tikrųjų tas laikas prabėgo taip greit, kad atrodo vakar tik atėjau į projektą.. :D Kalbant apie tavo blogą, puikiai suprantu, kaip jautiesi, kai kartais būni neįvertintas ar nepastebėtas daugumos, tačiau turi komandą, kuri tave dažniausiai palaiko. Kalbant apie tekstą, labai gražiai suvingiavai šį sakinį: „Projektas yra tarytum dėlionė, kurią kiekvienąsyk pridedu vis naujomis detalėmis taip leidžiant pamatyti vis ryškėjantį vaizdą.“, beveik kaip poetas. Na, o šiaip tai dar kartą sveikinu ir linkiu dar didesnių sukakčių sulaukti :) 

Ne poetas, bet kaip sakant.

Kas bahūras
Kas bahūras
Tosha Artūras

@Josh_Vercetti

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

prieš 13 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Beje, galbūt, tada būtų koks nors konkretus pageidavimas, kokių event?

Lenktynių kuriose gali laimėti VISI.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai. Serveryje tave nuolat matau šalia naujų žaidėjų kuriems padedi adaptuotis į serverį, tas tikrai pagirtina. Džiugu kad Tosha prisijungė prie Las-Venturas kaip pagr. administratorius. Esi šaunus ir paslaptingas žmogus (sprendžiu iš bendravimo serveryje). Būtų gerai kad event'as būtų kur galėtų kažką laimėti visi, būtų įdomu vėl sulaukti bėgimo aplink Las-venturas, kaip pamenu buvo prieš keletą metų ir dalyvavo per kelis šimtus žaidėjų. Mane neramina kodėl nebėra žaidėjų, juk čia leistinas cbug, yra administracija, serveris iš sisteminės pusės tikrai atrodo tobulas smagiai praleisti laiką (šių trijų dalykų neturi nė vienas serveris). Tikėkimės LV 7.0.0 išgelbės nuo žaidėjų netekties.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blogas geras ir pasakysiu, kad tau reikia verslininko instinkto - siekti savo užsibrėžtų tikslų, nesvarbu, kiek ir kas tau trukdo, turi juos įveikti.

P.S. Su šiuo instiktu gali kalnus nuversti :)

"Reikia laiko tiek man, kad priprasčiau prie narių; tiek nariams, kad jie prie manęs;"
Kažkada, kai panašiai parašiau, pats neigei šitą :D 
Pacituoju ką aš sakiau - “o tu esi naujas mums ir yra daug sunkiau suprasti tave”

Cituoju atsakymą - "Nesutikčiau su tokiu pasakymu, todėl, kad Jūs esate nauji šiai komandai, o ne aš Jums."
Ir dar kartą cituoju save - "Nežinau kaip kitiems, bet man tu esi visiška naujovė. Faktas, kad prieš tau ateinant į projektą, buvau  tik pora kartų girdėjęs apie tave."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, Tosha. Kaip sio serverio zaidejas, galiu tik viska patvirtinti, ka tu parasei, aiskiai ir labai suprantamai. Leidai susimastyti, kad net ir tokiam poste sedint yra nelengva, bet as puikiai suprantu, kad jeigu iki tiek toli sugebejai nuzengti, sugebesi eiti ir toliau. Tai ka is tiesu turiu padaryti, tai padekoti tau, jog cia esi. Neabejoju, jog jeigu taves cia nebutu, butu kur kas kitaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

blogas tai blogas, bet galėjai parašyt kaip baigėsi tau su granatomis :DD Malonu buvo skaityti, lauksiu dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Sim_Gint rašė:

Sveikinu.

Lenktynių kuriose gali laimėti VISI.

Ačiū. Turėsiu omeny dėl tokio pobūdžio lenktynių.

 

prieš 43 minutes(-čių), Chill_Pokaldra rašė:

Sveikinimai. Serveryje tave nuolat matau šalia naujų žaidėjų kuriems padedi adaptuotis į serverį, tas tikrai pagirtina. Džiugu kad Tosha prisijungė prie Las-Venturas kaip pagr. administratorius. Esi šaunus ir paslaptingas žmogus (sprendžiu iš bendravimo serveryje). Būtų gerai kad event'as būtų kur galėtų kažką laimėti visi, būtų įdomu vėl sulaukti bėgimo aplink Las-venturas, kaip pamenu buvo prieš keletą metų ir dalyvavo per kelis šimtus žaidėjų. Mane neramina kodėl nebėra žaidėjų, juk čia leistinas cbug, yra administracija, serveris iš sisteminės pusės tikrai atrodo tobulas smagiai praleisti laiką (šių trijų dalykų neturi nė vienas serveris). Tikėkimės LV 7.0.0 išgelbės nuo žaidėjų netekties.

Didelė žaidimo erdvė ir didelis pasirinkimas mūsų minusai. LV 7.0.0 galbūt ne išgelbės, bet pralauš kitokius ledynus. Viską geriausiai atpirkt gali tik žaidėjai, tik bendruomenė, tik tai, ką jie sukurs.

 

prieš 39 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Sveikinu, Tosha. Kaip sio serverio zaidejas, galiu tik viska patvirtinti, ka tu parasei, aiskiai ir labai suprantamai. Leidai susimastyti, kad net ir tokiam poste sedint yra nelengva, bet as puikiai suprantu, kad jeigu iki tiek toli sugebejai nuzengti, sugebesi eiti ir toliau. Tai ka is tiesu turiu padaryti, tai padekoti tau, jog cia esi. Neabejoju, jog jeigu taves cia nebutu, butu kur kas kitaip.

Manau, kad būtų taip, jog būtų kitas žmogus, kuris taip pat to norėtų. Skiriuosi tik savo metodais ir suvokimu. Ačiū labai, motyvuoja tokie!

 

prieš 35 minutes(-čių), Nathan_Marquez rašė:

blogas tai blogas, bet galėjai parašyt kaip baigėsi tau su granatomis :DD Malonu buvo skaityti, lauksiu dar.

Asmeninius blogus dar prikelsim kada :D O, šiaip su granatomis labai neblogai baigėsi. Pirmas kartas, negaliu palyginti kaip jos vykdavo anksčiau, bet aš happy.

 

prieš 23 minutes(-čių), Shawn_Bennett rašė:

Gerai, kad pasirinkai kelią čia, gerbiu tavo visus sprendimus.
Žinau, kad žinai kas čia rašo.

Ačiū. Deja, bet bijau, kad galiu ir nežinoti :D

  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, džiugu girdėti, jog visokie sunkumai bei stresas tavęs neįtakojo (sakyti nei kiek turbūt būtų melas). Tačiau nedžiugu girdėti, jog tau pats didžiausias nerimo kelimas yra pati bendruomenė, bet galbūt reikėtu pradėti nuo savęs? Užuot rašant, kad ši bendruomenė yra dėgradai ir priskaitant tik savo draugus iš ryžyno normaliais, reikia daryti permainas, kurios tai pakeis. Pavyzdžiui, šiuo metu taisyklėse (serverio, admin, vip, valdžios, vardink kiek nori) yra gan didelių spragų, kurias žmonės tiesiog išnaudoja ir tai mano nuomone gadina patį žaidimą. Kodėl šių spragų neištaisyti, taisykles pačias sugriežtinti ir tokiu būdu "auklėti" serverio žaidėjus. Užmetus akį į Žalią pusę, tai gan stipriai padėjo jiem suburti tokią subrendusią bendruomenę. O kas šiuo metu vyksta, tai ateina, pačytina, pasigauna po savaitės geriausiu atvėju, per tą laiką jau būna susikūręs kitą accountą, xp prisirinkęs ir vėl klane. Nėra jokių pasėkmių, gali tai daryti visą laiką kaip niekada nesibaigiantis ciklas. Galbūt po to atkristų visos šiukšlės ir po biškį judėtum link tos mūsų bendruomenės gėrėjimo. Po to ir bus daug daugiau pozityvumo.

Man patiko tavo pati pirma iniciatyva gerinant šį projektą, tai būtų hydros atėmimas iš Delco(gal ir klystu, kad pirma, tiesiog labiausiai įsiminė kažkodėl). Kiek tu kartų suki galvą, tiek kartų prieini prie išvados, jog šitam serverį už tam tikrą pinigų sumą nusipirksi bet ką, ko neturėtų būti. Priėmei į serverio komandą savo "draugelius", kas daugumai serverio nepatiko, tačiau gerbiu, kad nepasidavei kažkokiam ten "spaudimui" (jei toks išvis buvo), laikas parodė, jog tai buvo geriausias sprendimas. Daugiau, kaip ir būtų gaila, negaliu nieko pasakyti, nes net nežaidžiau tuo metu. Tikiuos, nors ir komentaras toks negatyvesnis(žiūrint kokios mastysenos žmogus esi), įsisavinsi kažką iš šio komentaro pozityvaus ir nenuleisi rankų ateityje gerinant šį projektą.

 

P.S. 

Tikiuos mintys nėra bet kaip išdėliotos, rašyt nemoku :>>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naujas blogas - minus vienas ryžas plaukas. O šiaip gražu, įdomu, ačiū, kad parodei, kad yra tikras SAMP serveris ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Dyglas_Fingeris rašė:

Sveikas, džiugu girdėti, jog visokie sunkumai bei stresas tavęs neįtakojo (sakyti nei kiek turbūt būtų melas). Tačiau nedžiugu girdėti, jog tau pats didžiausias nerimo kelimas yra pati bendruomenė, bet galbūt reikėtu pradėti nuo savęs? Užuot rašant, kad ši bendruomenė yra dėgradai ir priskaitant tik savo draugus iš ryžyno normaliais, reikia daryti permainas, kurios tai pakeis. Pavyzdžiui, šiuo metu taisyklėse (serverio, admin, vip, valdžios, vardink kiek nori) yra gan didelių spragų, kurias žmonės tiesiog išnaudoja ir tai mano nuomone gadina patį žaidimą. Kodėl šių spragų neištaisyti, taisykles pačias sugriežtinti ir tokiu būdu "auklėti" serverio žaidėjus. Užmetus akį į Žalią pusę, tai gan stipriai padėjo jiem suburti tokią subrendusią bendruomenę. O kas šiuo metu vyksta, tai ateina, pačytina, pasigauna po savaitės geriausiu atvėju, per tą laiką jau būna susikūręs kitą accountą, xp prisirinkęs ir vėl klane. Nėra jokių pasėkmių, gali tai daryti visą laiką kaip niekada nesibaigiantis ciklas. Galbūt po to atkristų visos šiukšlės ir po biškį judėtum link tos mūsų bendruomenės gėrėjimo. Po to ir bus daug daugiau pozityvumo.

Man patiko tavo pati pirma iniciatyva gerinant šį projektą, tai būtų hydros atėmimas iš Delco(gal ir klystu, kad pirma, tiesiog labiausiai įsiminė kažkodėl). Kiek tu kartų suki galvą, tiek kartų prieini prie išvados, jog šitam serverį už tam tikrą pinigų sumą nusipirksi bet ką, ko neturėtų būti. Priėmei į serverio komandą savo "draugelius", kas daugumai serverio nepatiko, tačiau gerbiu, kad nepasidavei kažkokiam ten "spaudimui" (jei toks išvis buvo), laikas parodė, jog tai buvo geriausias sprendimas. Daugiau, kaip ir būtų gaila, negaliu nieko pasakyti, nes net nežaidžiau tuo metu. Tikiuos, nors ir komentaras toks negatyvesnis(žiūrint kokios mastysenos žmogus esi), įsisavinsi kažką iš šio komentaro pozityvaus ir nenuleisi rankų ateityje gerinant šį projektą.

 

P.S. 

Tikiuos mintys nėra bet kaip išdėliotos, rašyt nemoku :>>

Jeigu yra spragų taisyklėse, jas visados vertėtų ir ryškinti, o ne sakyti, kad jų yra. Natūralu, kad aš pats neišgyvenu tiek šiame projekte, kiek kitas, kuris kasdien žaidžia. Todėl, būtent tokie žmonės geriausiai gali patarti, kur, ką pakeisti. Kas dėl griežtinimo, galbūt. Tačiau aš nesu linkęs manyti, kad geriausia auklėjimo priemonė yra kažko draudimas (Lietuvos politinė terpė, tą irgi rodo). Auklėjimas yra teisingas ugdymas. Žinoma, tai nereiškia, kad jeigu kažkas kažkuo nusižengs, tai vertėtų jį paglostyt ir duot čiulpinuką. Tik ir nereikia kalbėti apie griežtus draudimus. Juolab, kad tie kurie kenkia yra galiausiai „sutvarkomi“. Ir nevertėtų žiūrėti į kitus projektus, mes, neturėtume lygintis į kažką, mes, turėtume kurti čia ir dabar. Vienintelis dalykas, ką galima daryti, tai tik dalintis patirtimis tarp projektų, kas kartais ir vyksta.

Neįžeidinėju projekto žaidėjų tyčia. Galiu tik ant pirštų pasakyti, kuriems parinkau ne pačius maloniausius žodžius, bet taip buvo todėl, kad jie priklausė projekto komandai ir įsivaizduokim, kad tai buvo mano metodai kaip tinkamiausiai perduoti žinutę. O, kas dėl platinamų nuotraukų (ir dar kito asmens, kuris labai įsižeidė, nes buvo vakaro cirkininkas), tai negirdite kitos barikadų pusės ;) Jeigu žaidėjai būtų 0, kažkokie žiobarai mirtingieji. Tada nieko ir nedaryčiau dėl jų, bet oh well, aš vis dar čia ir vis dar dėl jų kažkuo užsiimu.

Projekte neturiu draugelių, nebent Karolį. Visi kiti yra projekto žaidėjai, net ir tie, kurie atsirado komandoje. Jie yra būtent todėl, kad yra verti ir gali padėti šiam projektui judėti. Taip, galbūt turiu tam tikrų sąsąjų. Taip, galbūt pažįstu iš anksčiau. Taip, galbūt jais pasitikiu. Tačiau tie, kurie nekuria naujos pridėtinės vertės nėra mano suinteresuotumo spektre.

Anokia čia iniciatyva, greičiau sprendimas. Mes, nesame internetinė parduotuvė, kuri ištisai siūlytų ir kaip kokiame turguje derėtųsi dėl prekių. Esame žaidimo projektas, kuriame produktą, kurį galima naudotis ir nemokamai.

Ačiū :)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu tosha, kad skaičiuot išmokai dar su tais 6mėn. geras free adminas esi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Shawn_Bennett rašė:

Atradimas būsiu :) O pats blogas patiko, puiku.

Džiugu, kad patiko. Jau atradau, kas :D

 

prieš 4 minutes(-čių), Black_Vrs rašė:

Sveikinu tosha, kad skaičiuot išmokai dar su tais 6mėn. geras free adminas esi

Ačiū. Tu irgi turi potencialo ;)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sup Arturai. Smagu, jog cia jau pripratai, taciau ar nekyla kazkoks klaustukas - kaip visgi butu jeigu nebutum palikes Edgaro vieno? Nekyla noras vel gryzt atgal, kur tikrai yra ties kuom dirbti? Jeigu ne - viskas gerai, dziugu, jog atradai savo pasaukima, savo vieta, bet ten irgi tikrai tavo pagalba butu neprosal :)

Sekmes ir toliau dirbti ties Las - Venturu. Projektas turi potencialo, bet patys zaidejai ir zmones, kurie zaidzia sampa, to nemato ar neisnaudoja.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...