Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Max_Tosha

6 mėnesiai arba 183 dienos

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 minutę, Lunatic_Exe rašė:

sup Arturai. Smagu, jog cia jau pripratai, taciau ar nekyla kazkoks klaustukas - kaip visgi butu jeigu nebutum palikes Edgaro vieno? Nekyla noras vel gryzt atgal, kur tikrai yra ties kuom dirbti? Jeigu ne - viskas gerai, dziugu, jog atradai savo pasaukima, savo vieta, bet ten irgi tikrai tavo pagalba butu neprosal :)

Sekmes ir toliau dirbti ties Las - Venturu. Projektas turi potencialo, bet patys zaidejai ir zmones, kurie zaidzia sampa, to nemato ar neisnaudoja.

*Artūrai. Jeigu vardu, tai tik taisyklingai.

Manau, kad mano pasitraukimas atnešė tam tikros naudos - pagaliau turėjo būti užbaigtas atnaujinimas :D Ar dabar, ten reikalinga mano pagalba? Drįstu abejoti. Manau, kad jie vis dar yra gerame stovyje. Todėl grįžti nėra ko. Juolab, kad Las-Venturas tikrai yra nusipelnęs turėti daugiau, tad tą ir stengsiuosi daryti, tebūna, tai iššūkis man.

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar pries kelis menesius neturejau jokiu planu zaisti cia, o siandien esu komandos narys. Viskas tik del taves - praejau ta laikotarpi, kada svarbiausia yra tureti sampe pareigas, labiau propagavau paprasta zaidima, taciau siuo metu, su dabartine serverio komanda esu motyvuotas labiau nei bet kada. Vienareiksmiskai, tau tapus serverio administratoriumi, situacija serveryje pasikeite kardinaliai, nors vizualiai pakitimu paprasti zaidejai nelabai gali izvelgti, taciau suprantu, kad jie yra, ir yra labai reikalingi. 

Sveikinu ta proga, linkiu taip pat produktyviai isbuti pareigose ir ateinancia metu dali, siekiant dar geresniu rezultatu vardan serverio, jo zaideju geroves.

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

giphy.gif

(Šis paveiksliukas skirtas tau) :lol:

Toshos atėjimas:

  • Privėdė prie didesnio žmonių skaičiaus.
    • Kuris jau išnykęs (juokiuosi)

Ko tikėjaisi? Garsiausio LV serverio? 10x daugiau žaidėjų? 
Nematau ką pakeitėt apskritai tau atėjus į serveriui (kas liko nuo 2015 metų - tas ir yra).

Visiškas Freeroam daromas serverio, panašėjimas į Kešos serverį, kodėl atėjus į projektą tu negalėjai pakeisti jau ir bent gražesnio forumo? Kažkokio VVP pridėjimo, kažkokių naujovių?

Ką matau dabar - *Myliu Las-Venturas.lt* komanda - daugiau nieko, kas like iš senbūvių? Danny_Williams? 

 

f14d9a8495af3b63d5fcdfa5bca5f123.png

Atsakymas:

fe92711b2ff40816c14bc292fa6701c3.png

 

Nematau nieko, ką galėtų kaltinti, jei esat patys rimtai „degradai“, tai nekaltinkit Artūro.

Ko trūksta serveriui - idėjų (kuriuos pagyvintų žaidimą, priklausytų viskas nuo žaidėjų). (Norit žaist? Darykit jūs kažką), o ne kaltinkit pagr.administracija, per daug „išlepinta LV“ bendruomėnė yra.

Bent aš žinau, jog aš pradėjus pokalbį su Karoliu (LV žaidimo atgyvinimą), prasidėjo jo kvietimas prisijungti kaip pagr.administratorius.

LV - Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas!

 

Serverio klaidos:

  • Komanda (Jos savų rinkimas)
  • Atrankų stygius,
  • Naujovių nėra - panašėja į *Myliu Las-Venturas.lt*.

 

Nebūkit degradais, darykit geresnę LV istoriją, dirbkite prie jo. Amerika per parą irgi nepasistatė. Peace, mohito out.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tosha mldc *Myliu Las-Venturas.lt* varyk

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 valandas(-ų), Colone_Fuhrberger rašė:

Toshos atėjimas:

  • Privėdė prie didesnio žmonių skaičiaus.
    • Kuris jau išnykęs (juokiuosi)

Ko tikėjaisi? Garsiausio LV serverio? 10x daugiau žaidėjų? 
Nematau ką pakeitėt apskritai tau atėjus į serveriui (kas liko nuo 2015 metų - tas ir yra).

Visiškas Freeroam daromas serverio, panašėjimas į Kešos serverį, kodėl atėjus į projektą tu negalėjai pakeisti jau ir bent gražesnio forumo? Kažkokio VVP pridėjimo, kažkokių naujovių?

Ką matau dabar - *Myliu Las-Venturas.lt* komanda - daugiau nieko, kas like iš senbūvių? Danny_Williams? 

 

f14d9a8495af3b63d5fcdfa5bca5f123.png

Atsakymas:

fe92711b2ff40816c14bc292fa6701c3.png

„panašėjimas į Kešos serverį“ ... » „Kažkokio VVP pridėjimo“ = čia tik šiaip pastebėjimas :lol:

Garsiausias Serveris Las-Venturas mieste ir yra. Kaip sakant, mano siekiamas impact yra skirtas ne dienai. Praėjo vos tik 6 mėnesiai. Pamatysime, kas bus nuveikta po tų 6 mėnesių. Kas dėl „gražesnio forumo“, na aš tiesiogiai to nedarau. Tačiau nereikia manyti, kad apsigaubiu apdangalu ir nieko nematau :D ar galų gale negalvoju idėjų ir sprendimo būdų, kur galime padirbėti. Kas dėl panašėjimo į kažką, tai to neįžvelgiu. Jeigu ir yra pradedami taikomi galbūt panašūs sprendimai, tai turbūt tik todėl, kad jie yra gerosios patirtys ir laiko patikrinta.

Kas likę iš senbuvių? Tie, kas sugebėjo išlikti ir kas gali prisidėti prie projekto?

prieš 7 valandas(-ų), Colone_Fuhrberger rašė:

Bent aš žinau, jog aš pradėjus pokalbį su Karoliu (LV žaidimo atgyvinimą), prasidėjo jo kvietimas prisijungti kaip pagr.administratorius..

Drąsiai užleidžiu vietą. Bent jau turėčiau iš ko pasijuokti, nes jugi tą iš šono geriausiai ir mokame ^ ^

P. S. Ačiū, kitaip ir nesitikėjau neišvysti komentaro iš tavęs.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rašot, kad daug dirbate ir stengiatės serverio labui, bet pamirštate patį paprasčiausią dalyką - žaidėjus. Žinote kada atsiras daugiau žaidėjų serveryje? Tuomet ,kai Jūs įsiklausysite į jų norus bei pageidavimus. LV7 versija jau kuriame du mėnesius aš niekaip neįsivaizduoju ką Karolis ten tiek laiko sugeba skriptinti. Esu pats susidūręs su samp serverių skriptinimu ir žinau , kad serverį nuo tuščio lapo įmanoma padaryti per 2-3 mėnesius. Dar viena problema serveryje tai idiotiška banų sistema. Kartais žaidėjai su cheatais prisigauna po 10 kartu per mėnesi, bet kaip žaidė serveryje taip ir žaidžia toliau cheatindami. Vienintelis priimtinas atsakymas kodėl taip yra, tai tiesiog tai yra labai naudinga Karoliui finansiškai, nes unban'o pirkimas tai kainuoja, bet vėl nuo šios nesąmones kenčiame mes, serverio žaidėjai, kurie necheatina. Jūs pagalvokite kaip yra įdomu žaisti, kai serveryje daugiau negu puse teisėsaugos ir klanų su savo supistais aimas? Beje, turbūt ne man vienam trūksta serveryje mafijų, tiesiog gal ne su tokiu online koks yra dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Pikol_Kavataki rašė:

Rašot, kad daug dirbate ir stengiatės serverio labui, bet pamirštate patį paprasčiausią dalyką - žaidėjus. Žinote kada atsiras daugiau žaidėjų serveryje? Tuomet ,kai Jūs įsiklausysite į jų norus bei pageidavimus. LV7 versija jau kuriame du mėnesius aš niekaip neįsivaizduoju ką Karolis ten tiek laiko sugeba skriptinti. Esu pats susidūręs su samp serverių skriptinimu ir žinau , kad serverį nuo tuščio lapo įmanoma padaryti per 2-3 mėnesius. Dar viena problema serveryje tai idiotiška banų sistema. Kartais žaidėjai su cheatais prisigauna po 10 kartu per mėnesi, bet kaip žaidė serveryje taip ir žaidžia toliau cheatindami. Vienintelis priimtinas atsakymas kodėl taip yra, tai tiesiog tai yra labai naudinga Karoliui finansiškai, nes unban'o pirkimas tai kainuoja, bet vėl nuo šios nesąmones kenčiame mes, serverio žaidėjai, kurie necheatina. Jūs pagalvokite kaip yra įdomu žaisti, kai serveryje daugiau negu puse teisėsaugos ir klanų su savo supistais aimas? Beje, turbūt ne man vienam trūksta serveryje mafijų, tiesiog gal ne su tokiu online koks yra dabar.

Ne visados versijos kūrimas trunka nuo ryto iki vakaro (ir net kasdien). Bent jau prižadu, kad jis nėra kuriamas pora metų, o ten ne kažikas :) Beje tam, kad projekto modifikacijos kodas būtų efektyvus prie jo yra dirbama, ieškomi optimaliausi sprendimai. Taip pat, jeigu esate šios srities ekspertas, turėtumėte žinoti, kad pavyzdžiui sistemos perrašymas gali užtrukti ir apsunkinti visą procesą. Kas buvo nuveikta ir kiek buvo pakeista, laukti tenka vis mažiau ir mažiau. Pagr. administracija asmeniškai šiuo atnaujinimu džiaugiasi.

O, kas dėl tokio pobūdžio žaidėjų. Išgirdau. Turėsiu omeny, ką galima pagalvoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką tarsiu ir aš žodį, kad jau skaitau šią temą :D Taaii, nžn, kaip kiti galvoja, bet save dabar tikrai laikau senbuviu šio serverio, ir sakot, jog senbuvių beveik nebėra. Taip, tai tiesa, daugelis jų, arba iš vis nebežaidžia sampo, arba sėdi kituose projektuose. Pats asmeniškai, žaidžiu čia visalaiką, aišku, buvo keletas pertraukų, buvo tikrai pabodęs serveris, norėjosi pažėt kaip, ką kiti serveriai daro, išbandyt jų sistemas, ir kaip daugelis sako, kurie čia žaidė, kad ai va leavinu tikrai negrįšiu. Buvo ir man tokių minčių, bet pažaidęs kitur, kad ir tam pačiam GS, kur sėkmingiau tiesiog viskas vyksta nei čia, supratau, kad tikrai būtų šaunu, turėt tokią  pat bendruomenę, nu ne tokią pat lygiai, bet tikrai šaunia bendruomenę ir čia, pas mus LV. Aišku, yra likę čia ir daug savų, ir daug atėją naujų, tik daugelis nesupranta, kad visą laiką nebus, taip kaip buvo 2013-14 metais, laikai keičiasi, žaidėjai taipogi. Tai manau, reikia mokėt prisitaikyt prie visko šiais laikais, patiems gerint tą žaidimą, jei taip visi nori darnaus žaidimo LV serveryje, ir pradedant nuo tokių dalykų, atsiranda vis daugiau ir daugiau žaidėjų. Tiesiog čia toks šiaip pamąstymui :D O šiaip tai jo, laukiu LV7 žėsim, kaip ką čia bus, aišku, kažko naujo nesitikiu, tiesiog būtų gerai, kad esamos sistemos būtų patobulintos, ypač pradedant nuo paprasčiausių darbų  su pakvietimais, ok užtek čia man reikštis, Tosha, visks bus ok, peace.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Pikol_Kavataki rašė:

Rašot, kad daug dirbate ir stengiatės serverio labui, bet pamirštate patį paprasčiausią dalyką - žaidėjus. Žinote kada atsiras daugiau žaidėjų serveryje? Tuomet ,kai Jūs įsiklausysite į jų norus bei pageidavimus. LV7 versija jau kuriame du mėnesius aš niekaip neįsivaizduoju ką Karolis ten tiek laiko sugeba skriptinti. Esu pats susidūręs su samp serverių skriptinimu ir žinau , kad serverį nuo tuščio lapo įmanoma padaryti per 2-3 mėnesius. Dar viena problema serveryje tai idiotiška banų sistema. Kartais žaidėjai su cheatais prisigauna po 10 kartu per mėnesi, bet kaip žaidė serveryje taip ir žaidžia toliau cheatindami. Vienintelis priimtinas atsakymas kodėl taip yra, tai tiesiog tai yra labai naudinga Karoliui finansiškai, nes unban'o pirkimas tai kainuoja, bet vėl nuo šios nesąmones kenčiame mes, serverio žaidėjai, kurie necheatina. Jūs pagalvokite kaip yra įdomu žaisti, kai serveryje daugiau negu puse teisėsaugos ir klanų su savo supistais aimas? Beje, turbūt ne man vienam trūksta serveryje mafijų, tiesiog gal ne su tokiu online koks yra dabar.

Tačiau LV7 versija progresuoja ir gana sparčiai. Nežinau, kokio lygio tu esi programuotojas, tačiau jeigu esi lipdęs kažkokį kodą ne šiaip sau, o tam, kad juo naudotusi masė žmonių turėtum žinoti, kad reikalingas optimalių sprendimų ieškojimas tam, kad viskas sklandžiai veiktų. Aš sutinku su tuo, kad modifikaciją nuo tuščio lapo galima parašyti per 2-3 mėnesius dirbant intensyviai, tačiau perrašyti jau parašytą kodą yra N kartų sunkiau nei tiesiog parašyti kodą tuščiame lape. Kodėl? Todėl, nes kiekvienas ištrinamas dalykas tiesiogiai gali turėti kažkokią įtaką kitai sistemai ir viskas gali kažkiek apgriūti. Kalbant apie LV7 jau yra padaryta labai daug, o tas laukimas neabejotinai bus praėjęs ne veltui.

Reikėtų žinoti ir tai, kad prie LV7 nėra dirbama kiekvieną dieną, kadangi aš dažnai išvykstu, tačiau kuomet dirbama tai dirbama rimtai!

  • Patinka 4
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Zygimanhtas_Hard rašė:

Na ką tarsiu ir aš žodį, kad jau skaitau šią temą :D Taaii, nžn, kaip kiti galvoja, bet save dabar tikrai laikau senbuviu šio serverio, ir sakot, jog senbuvių beveik nebėra. Taip, tai tiesa, daugelis jų, arba iš vis nebežaidžia sampo, arba sėdi kituose projektuose. Pats asmeniškai, žaidžiu čia visalaiką, aišku, buvo keletas pertraukų, buvo tikrai pabodęs serveris, norėjosi pažėt kaip, ką kiti serveriai daro, išbandyt jų sistemas, ir kaip daugelis sako, kurie čia žaidė, kad ai va leavinu tikrai negrįšiu. Buvo ir man tokių minčių, bet pažaidęs kitur, kad ir tam pačiam GS, kur sėkmingiau tiesiog viskas vyksta nei čia, supratau, kad tikrai būtų šaunu, turėt tokią  pat bendruomenę, nu ne tokią pat lygiai, bet tikrai šaunia bendruomenę ir čia, pas mus LV. Aišku, yra likę čia ir daug savų, ir daug atėją naujų, tik daugelis nesupranta, kad visą laiką nebus, taip kaip buvo 2013-14 metais, laikai keičiasi, žaidėjai taipogi. Tai manau, reikia mokėt prisitaikyt prie visko šiais laikais, patiems gerint tą žaidimą, jei taip visi nori darnaus žaidimo LV serveryje, ir pradedant nuo tokių dalykų, atsiranda vis daugiau ir daugiau žaidėjų. Tiesiog čia toks šiaip pamąstymui :D O šiaip tai jo, laukiu LV7 žėsim, kaip ką čia bus, aišku, kažko naujo nesitikiu, tiesiog būtų gerai, kad esamos sistemos būtų patobulintos, ypač pradedant nuo paprasčiausių darbų  su pakvietimais, ok užtek čia man reikštis, Tosha, visks bus ok, peace.

Būtent. Projektai dažnu atveju gali siūlyti panašius dalykus, kaip kad ir kažkas sakė aukščiau ;) Tačiau didesnį rezultatą neš pati bendruomenė, žmonės, kurie ir žais projekte. Pavyzdžiui kaip tapti geresnei bendruomenei, tai yra bendrauti tarpusavyje. Naujų diskusijų kūrimas, vertimas mąstyti, diskutuoti Forume - jau bus įnašas. O, jeigu visuomenė pradėtų naudotis aktyviau TeamSpeak? Jeigu visuose darbuose būtų reikalingas TeamSpeak? Didesnis tarpusavio susibendravimas atneš geresnę atmosferą visiems žaidžiantiems.

Taip, kad pagr. administracija kuria, lipdo produktą, bet jį vartoti ir perdirbti turi bendruomenė. Beje, ačiū, kad nepamiršti mūsų :)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Andrew_Nick rašė:

Ane 

Taip, būtent apie ką aš ir kalbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai, Artūrai! Svarbiausia, kad tau patinka tai, ką tu darai. Taip pat kad vis dar turi motyvacijos, idėjų, užsidegimo, noro tobulėti ir viską daryti iki MAX'imalumo! :) Sėkmės ateities darbuose! :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-08-09 at 21:00, Max_Tosha rašė:

Sveikinimai mums! Rašydamas svarsčiau, kas dar galėtų pradėti kurti blogus. Tikiuosi, kad greitu metu atrasiu, kam galėčiau pasiūlyti.

Tikiuosi tai būsiu aš. :) Sveikinimai ir linkiu dar daug, daug kartų daugiau išbūti čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 valandas(-ų), Judita_Low rašė:

Sveikinimai, Artūrai! Svarbiausia, kad tau patinka tai, ką tu darai. Taip pat kad vis dar turi motyvacijos, idėjų, užsidegimo, noro tobulėti ir viską daryti iki MAX'imalumo! :) Sėkmės ateities darbuose! :) 

Prieš 6 mėn. ir priėmiau tokį iššūkį, tad tą ir mėginsiu toliau pasiekti. Ačiū labai! ❤️

 

prieš 3 minutes(-čių), Deividas_Britas rašė:

Tikiuosi tai būsiu aš. :) Sveikinimai ir linkiu dar daug, daug kartų daugiau išbūti čia.

Na, taviškė blogo skiltis niekur nedingo :D Ačiū! :rolleyes:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho žiauriai geras administratorius , nesigaudantys kur čytas kur ne ir šiaip ką moki tik rašyt ilgas istorijas daugiau nieko , gaves ta raudona spalvą išvis paleidai kasas ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turbūt ryškiausias ir labiausiai apčiuopiamas pakitimas serveryje yra pačio tavo sukūrtas, sakykim „įskiepyta“ vakcina su efektyvumu ir našumu :D. Mano akimis, situacija iš serverio kuris kriste krito žemyn - pasikeitė į gerąją pusę, dėl ko turbūt ir džiaugiasi čia vis dar žaidžiantys žaidėjai. Ties komanda pakitimai matosi vien projekto atmosferoje, nes anksčiau didžiausi ir bereikšmiai karai prasidėdavo dėl subliuškusios komandos spragų. Šaunu matyti, Jus, dirbančius! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patinka tavo kibernetinio gyvenimo stilius. Tikiuosi po 5-10 metų pamatyti tavę Lietuvos prizedento kėdėje, manau, kad susitvarkytum ir padarytum Lietuva vėl dydžia. :)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-08-17 at 00:26, Lukas_Humeris rašė:

Sveiki pacukai , oi pacanai* . Supraėjusiu Arturka , kada susiedam prie stala

Ačiū, prie progos, kada įšaunam.

 

On 2018-08-17 at 04:31, Benjamin_Orbit rašė:

Turbūt ryškiausias ir labiausiai apčiuopiamas pakitimas serveryje yra pačio tavo sukūrtas, sakykim „įskiepyta“ vakcina su efektyvumu ir našumu :D. Mano akimis, situacija iš serverio kuris kriste krito žemyn - pasikeitė į gerąją pusę, dėl ko turbūt ir džiaugiasi čia vis dar žaidžiantys žaidėjai. Ties komanda pakitimai matosi vien projekto atmosferoje, nes anksčiau didžiausi ir bereikšmiai karai prasidėdavo dėl subliuškusios komandos spragų. Šaunu matyti, Jus, dirbančius! 

„Mažas žingsnelis žmogui ir vienas milžiniškas šuolis žmonijai“. Tobulėti ir dirbti ties, kuo dar tikrai turime. Tad, tais mažais žingsneliais ir pasistengsiu toliau judėti! Ačiū labai ❤️ 👌

 

prieš 53 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Man patinka tavo kibernetinio gyvenimo stilius. Tikiuosi po 5-10 metų pamatyti tavę Lietuvos prizedento kėdėje, manau, kad susitvarkytum ir padarytum Lietuva vėl dydžia. :)

O, žinai, aš šiaip gal visai ir neblogas žmogus ne tik ekrane, bet ir už ekrano :D O, kad mano interesas realiame gyvenime bus/yra viešasis, tai taip! Ačiū :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Iam_Leesin rašė:

Man patinka tavo kibernetinio gyvenimo stilius. Tikiuosi po 5-10 metų pamatyti tavę Lietuvos prizedento kėdėje, manau, kad susitvarkytum ir padarytum Lietuva vėl dydžia. :)

Matosi jog nesi Lietuvos pilietis, jei net nežinai ko reikia, kad žmogus pretenduotų į Lietuvos prezidento postą. Teks tosha palaukt 20 metų ir maždaug 2 mėnesiu, kad galėtum tai daryt, bet gal kokiu seimo nariu žadi tapti? Liberalas jei būtum, tai užbalsuočiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Jaska_Cipsekas rašė:

Matosi jog nesi Lietuvos pilietis, jei net nežinai ko reikia, kad žmogus pretenduotų į Lietuvos prezidento postą. Teks tosha palaukt 20 metų ir maždaug 2 mėnesiu, kad galėtum tai daryt, bet gal kokiu seimo nariu žadi tapti? Liberalas jei būtum, tai užbalsuočiau.

Aš, konserliberalių pažiūrų. O, kur pasisuks gyvenimas realybėje - matysim dar :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Aš, konserliberalių pažiūrų. O, kur pasisuks gyvenimas realybėje - matysim dar :D

Savo partiją įkūrk - konserliberalai :D

Sėkmės gyvenime ir serveryje tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skaniai susiskaitė! Tiesą sakant tikrai smagu matyti, jog ta raudona lemputė ant tavo nick'o ne be reikalo, nors ir nebuvo manęs čia kurį laiką, tačiau tai nereiškia, jog nesidomėjau šio projekto veikla bei progresu. Matosi reformos bei tam tikri pasikeitimai. Tavo neginčijami sprendimai tikrai suteikė šiam projektui kitokį požiūrį į tvarką žaidimo aplinkoje žaidėjų atžvilgiu. Nenoriu per daug išsiplėsti, tiesiog palinkėsiu šaltų nervų bei pastovios motyvacijos, kad šis projektas alsuotu gyvybe dar ne vienerius metus! Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...