Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


James_Makar

Išrinktas naujasis Policijos Departamento direktorius!

Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png

Sveikučiai! Taigi aš vėl čia su Policijos Departamento direktoriaus analize. Labai gaila, kad buvo mažai pildančiųjų, tačiau vienas žmogus šiuose rinkimuose, mano nuomone, yra vertas vadovauti šiai firmai ir tikiuosi, kad gerai sutarsite su Specialiųjų Pajėgų vadu Edas_Bmw. Vien dėl to, kad pastebėta mažai pildančiųjų bus bandoma ir ieškoma išeičių kaip pritraukti kuo daugiau žmonių į rinkimus! Tačiau apie tai ne dabar, o apie naująjį Policijos Departamento direktorių.

JfzLO6i.png

Pildė: 2

Direktorius: 1

JfzLO6i.png

ojEZNzo.png

Taigi kaip pastebėjote pildančiųjų buvo iš ties nedaug, tačiau manau, kad vienas žmogus yra tikrai tinkamas šioms pareigoms. Kandidatas turi išties nemažai Policijos Departamento darbo patirties ir apskritai bendros teisėsaugos patirties, tai įrodo, kad šis asmuo išties yra susipažinęs su šio darbo specifika. Kalbant apie pačią anketą ji yra išties gera. Į klausimus atsakyta trumpai ir aiškiai, tačiau pildant į Direktoriaus kėdę nepatarčiau naudoti "Emoji", taip tavo parašyta anketa atrodytų daug rimčiau. Tikiuosi, kad keliamas tikslas išbūti vienerius metus šiose pareigose neliks vien tik žodžiais ir tu tikrai įrodysi, kad tavo žodžiai neliko vien tik žodžiais. Dar vienas dalykas, kuris užkliuvo tavo anketoje yra 4-oji situacija, kai tu pasakei, kad važiuotum atgrobinėti valdžios namų, nors taisyklėse yra parašyta, kad jų grobti negalima, bet galima suprasti, kad tau tai būtų nelabai svarbu ir tu tiesiog dėl veiksmo važiuotum jų atgrobinėti, tačiau tai nebuvo paminėta ir galima laikyti nedideliu minusu. Šaunu, kad stengsiesi į savo darbą rinkti patyrusius žaidėjus ir suprantančius ką jie daro, tikiuosi taip ir  bus. Vertinant pačią anketą yra vidutinio lygio, tačiau dėl mažo pildžiusiųjų skaičiaus buvo apsieita be praktikos. Taigi sveikinu tave tapus naujuoju Policijos Departamento direktoriumi ir tikiuosi, kad padėsi teisėsaugai sustiprėti!

JfzLO6i.png

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu naująjį nara irmis geriausias mentas

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.Sekmes teisesauga valdyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nezinau kas tu toks, bet man tavo rinkimai patinka, sveikinu nauja drk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pafreepostinam čia. Ir keliaujam čia:

 

P. S. Sveikinimai. Laikom metus.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wtf rmt tik 2? :D nu sėkmės ir sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadaise buvai pas mane darbuotojas, o dabar jau ir direktorius teisėsaugos. Laikykis. Mielu noru būčiau užpildęs, bet be papildomų pareigų bent jau man neįmanoma turėti teisėsaugos direktoriaus. 😕

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...