Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Kevin_Crawford

Atsiliepimas apie serverį - Kevin_Crawford -

Rekomenduoti pranešimai

UBrwx3O.png

0vxiKe7.jpg

#PIRMAS VAIZDAS

Tik atėjęs į serverį, nieko nelaukęs apžiūrėjau jį pats , ir tiesiog ,jį įsimylėjau, visos sistemos, visi MAPP darbai, tiesiog žavėjo mane, nieko nelaukiau ir užpildžiau emigraciją, bet taip tą vakarą ir niekas manęs neemigravo, kitą dieną taip pat prisijungęs nesulaukiau emigracijos, nieko nelaukęs tiesiog pabandžiau parašyt administracijai ( /adminams ) , kad emigruotų, ir pats pirmas kuris atrašė tai buvo The_Deus , aišku iškart nustebino tai ,kad labai greit emigravo, nieko nelaukęs.

Pagaliau gavau emigraciją, ir nieko nelaukęs The_Deus , man pasiūlė atsikelti pas jį aš sutikau, ir jis man davė paramą iš naujokų fondo ,kuri tikrai padės man artimiausiu metu.Ir kad ,ir kaip keistą būtų ,šis administratorius pirmas ,kuris man pasisiūlė padėti, aprodė visą miestą, papasakojo apie visas sistemas. Bet štai dar vienas naujokas ,atėjo ,pradžioj pasirodė malonus, bet vėliau nenustojo prašyt pinigų, The_Deus , jam įteikė nedidelę sumą pinigų,ir šis vėl prašė, bet labiausiai nustebino tai ,kad The_Deus ,jo neignoravo, ne paliko ,o toliau jam teikė pagalbą.

 

#SISTEMOS

Hmm, vien pažiūrėjus į telefono sistemą, tai stebina ,iššoksta gražus telefonas, ir dar kas nustebino tai kad, ne kaip visuose serveriuose iPhone, o lvPhone, tai tikrai rodo serverio unikalumą, žvejybos varžybos, taip pat stebina. Dar kas nustebino, ir ką pirmą kart matau tai reti daiktai ,kurie palengvina kiek žaidimą, taip pat krito į akį dar , unikali /misijos sistema. Bet labiausiai mane asmeniškai nustebino tai, vairavimo mokyklos sistema, tie klausimai tikrai ,įdomūs, ne kaip visuose serveriuose. Taip pat pravažiavimas mieste ,taip pat įdomus, aprodo visą miestą.

#MANO NUOMONĖ

Mano nuomone, serveris yra vertas ,daug daugiau žaidėjų, ir savininkai ,administratoriai, nenuleiskit rankų, ir serveris bus populiariausias lietuvoje.

Asmeniškai esu dėkingas , tau Deusai, esi vienas maloniausių sutiktų žaidėjų visoje samp erdvėje.

O jūs kiti administratoriai turėtumet pasimokyt iš Deus'o.

Mano nuomone, Deusas turėtų būt paaukštintas, tai žmogus kuris atiduoda visą save , naujokų pagalbai, ir serverio klestėjimui.

#KELETAS KADRŲ IŠ SERVERIO

J57opn9.jpg

6Xj7YzF.jpg

fmxomHR.jpg

sKBOiHO.jpg

UBrwx3O.png

  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O koks kūrybingas ir įšvaizdus tavo atsiliepimas, smagu, kad dar atsiranda tokių naujokų kurie sugeba gražiai pateikti savo atsiliepimą apie serverį. Sėkmės tau! 

P.S Nemanau ar Deus norėtų paaukštinimo. :D

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Laurynas_Joma rašė:

O koks kūrybingas ir įšvaizdus tavo atsiliepimas, smagu, kad dar atsiranda tokių naujokų kurie sugeba gražiai pateikti savo atsiliepimą apie serverį. Sėkmės tau! 

P.S Nemanau ar Deus norėtų paaukštinimo. :D

Dėkui , o dėl Deuso ,manau kad tikrai norėtų ,bet nebėr jau kur aukštint :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek teko pastebėti tai Administratorių komanda žavi savo darbais, nes tikrai ypač naujokams pagelbėja kaip reikalas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 32 minutes(-čių), Shawn_Bennett rašė:

Kiek teko pastebėti tai Administratorių komanda žavi savo darbais, nes tikrai ypač naujokams pagelbėja kaip reikalas

Tą patį ir aš pastebėjau ,kad visi administratoriai, dirba savo darbą, bet šis administratorius , mano manymu labiausiai stengiasi,ir yra vertas savo pareigų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar toks Egidijus_Sultanas (pataisykite, jeigu klystu) buvo labai šaunus Administratorius, atsimenu, labai pagelbėdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, gražus atsiliepimas ❤️

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nice ❤️ gražus atsiliepimas :)

Sekmės tau serveryje ;)

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...