Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


t_tt

Kuris jūsų manymu galėtu užimti Atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigas?

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai, nusprendžiau pagyvinti jūsų veikla, padaryti apklausa kas jūsų manymu yra labiau vertingesnis atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigų?

 - Kas jūsų manymu užims Atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigas?

Apklausa vyksta iki tol kol išrinks AP (Atsiblokavimų Prižiūrėtoją)!

Mano nuomonė būtų tokia - manau balsuoju už Matt_Evans, kodėl? Šis asmuo yra turėjęs pareigų šiam projekte, su jomis susitvarkė itin puikiai, yra aktyvus ir dėl kitų smulkių priežasčių.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ofc aš. Joke peace 

O jaigu taip iš kandidatų į postą t.y užpildžiusiu, taip manau, nekalbu apie tos kurie užpildė kai net isbanine žmonių nėra arba kitaip nusižengė, Minde spec mmm kiek prisimenu kai žaisdavo tikrai aktyviai banindavo visus tos žaidėjus su cytais. Eimis Toshiba mmm žmogus neutralus banned nera daug bet taip 50/50. Matt Evans viena problema grįžęs nesenai ir kaip minėjo aktyvumas mažas pas jį bent kiek kalbėjom žaidime nes laikosi teisės, bet tikrai žmogus rimtas. Edas_Bmw žinau ne sutarėm su jo bet manau tikrai dažnai gerai pagauna cyterius ta prasme ne paprasta Inv ar paskraidyma bet ir aim dažnai pagauna, kas tikrai puiku. 

Kažką suvėliau

Peace hebra nepykit

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Permečiau akimis maždaug visas anketas ir pamačiau įvairiausio tipo asmenybių bepildančias anketas, daug žmonių žinomų iš seniau. Daugelis rašė tuščius, atsibodusius pažadus, daug darė rašybos klaidų, iš karto matosi, kad trūksta atidumo, tą Max_Tosha labai vertina. Daug žmonių pildė į šias pareigas nežinodami, ką darys su ja (tiksliai neįvardinsiu, kad neįsižeistų), kai kurie buvo vienaip ar kitaip seniau serveryje pasidarę kažką blogo, aš nesakau, kai kurie "pasičytina" ir nustoja, bet tiesiog vieni žmones aplamai nėra linkę naudoti nereikalingas programas žaidime, kiti yra, nesakau, viena kart panaudojo, liko nubausti, bet toliau tai naudos. Kitas dalykas, kurį pastebėjau ir labai svarbus, tai pildė žmonės, kurie užima direktoriaus pareigas, dabar šiek tiek apie tai. Nesvarbu kokia firma, ar tai būtų teisėsauga, kupina veiksmų ar tarkim taksistų, kurioje ne tiek daug spaudimo ir veiksmo, bet turėti prižiūrėtojo pareigas ir dar vadovauti firmai yra iš ties labai sunku. Iš patirties sakau, kad turėti pareigas ir vadovauti firmai vienu metu (buvau pavaduotojas, bet direktoriai turėjo didelias aktyvumo problemas) yra be galo sunku, laikui bėgant, turėsi kažko atsisakyti, pripažįstu, kad praeityje buvau prastas VIP prižiūrėtojas, na bet laikui bėgant supratau, kad norint kažkurioje vietoje būti stipriam, kitą dalyką reikia mesti. Jūs galite sakyti, kad daug kas nuo aktyvmo priklauso ir t.t neatsibos, bet patikėkit atsibos viskas ir jūs tiesiog nei fiziškai nei morališkai nebenorėsit laikyti abiejų pareigų. Na, o kalbant apie žmogų, kuris mano manymu taps Unban prižiūrėtoju, kiek buvo pildžiusų, tai būtų @Matt_Evans. Anketa atrodo iš ties nebloga, nėra klaidų, matosi žmogaus atidumas, nėra "akių dumimo" su tusčiais pažadais, viskas konkretu, aišku ir viskas yra ko reikia gerai anketai. Taip pat kiek teko žaisti (šio žmogaus nepažįstu, neteko bendrauti), na, bet nebuvo kažkuo labai nusikaltęs ir neturi "purvo" aplink save (bent kiek aš mačiau).

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau The_Deus galėtų užimti atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigas. Yra pavadavęs Max_Tosha ne vieną kartą, nemažai nusimano apie čytus ir yra aktyvus. Bet gaila kad nepildė. BAKA

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Sim_Gint rašė:

Manau The_Deus galėtų užimti atsiblokavimo prižiūrėtojo pareigas. Yra pavadavęs Max_Tosha ne vieną kartą, nemažai nusimano apie čytus ir yra aktyvus. Bet gaila kad nepildė. BAKA

nusimano apie cytus ;DDDDD kiek akrtu pats sake kad nieko nezino jis ir jis ten per prievarta ten pavaduoja :D beleka isrinktu bet swarbu ne lawona kaip leda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias administratorius bei geriausias draugas @Sim_Gint nemažai pagavęs ir nemažai priėme ban anketų.Jaunas bei aktyvus bahuriukas kuris rodo pastangas į serverį.Beje jisai komandoje esa jau beveik metai tai nemažas laiko tarpas kurį ne visi išbūna.Galėtų jį paimti net nepildžius ;)).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Peržvelgus visas temas, pamačiau daug žaidėjų kurie tikrai nusimano apie nelegalias programas ir visiškai nenustebčiau, kad prižiūrėtoją gautų labai blogą reputaciją turintis žmogus nelegalių programų naudojime. Geriausiai nelegalias programas atskirti gali tas kuris pats jas naudojo ir buvo už jas teistas, nes neparagavęs nesužinosi kaip kas veikia. Manau būtent tokio asmens ir reikėtų šioje srityje, kad atskirtų kur yra tikras nelegalių programų naudotojas arba kitaip tariant čyteris. Bet išrinkus tokį asmenį, jam iš karto reikėtų paskatinimo, kad naudą neštų ne sau, o pačiam serveriui.

O dėl jūsų pasiūlymo dėl Matt pareigų gavimo, tai galiu pasakyti tik vieną dalyką, už geriausiai parašyta anketa slypi pats blogiausias sprendimas. :)

Tai tik mano nuomonė ir aš ją turiu pilną teisę išreikšti. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Matt_Evans turėtų paimti , nes jis tikrai nusimano apie čytus ir šiap daug yra žmonių užblokavę ir 80pros yra priemę...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nusipelnusio šias pareigas atrankoje dar neradau, bet paskui radau Zveris_Rus anketa ir palaikau jį. #MINDEMAKELVGREATAGAIN

  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau Alutis_Extra nes jis tikrai nusimano apie čytus ir šiap daug yra žmonių užblokaves. :)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkoks ten ruferis uzpilde paims anketa tobula.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Laurynas_Joma rašė:

Peržvelgus visas temas, pamačiau daug žaidėjų kurie tikrai nusimano apie nelegalias programas ir visiškai nenustebčiau, kad prižiūrėtoją gautų labai blogą reputaciją turintis žmogus nelegalių programų naudojime. Geriausiai nelegalias programas atskirti gali tas kuris pats jas naudojo ir buvo už jas teistas, nes neparagavęs nesužinosi kaip kas veikia. Manau būtent tokio asmens ir reikėtų šioje srityje, kad atskirtų kur yra tikras nelegalių programų naudotojas arba kitaip tariant čyteris. Bet išrinkus tokį asmenį, jam iš karto reikėtų paskatinimo, kad naudą neštų ne sau, o pačiam serveriui.

O dėl jūsų pasiūlymo dėl Matt pareigų gavimo, tai galiu pasakyti tik vieną dalyką, už geriausiai parašyta anketa slypi pats blogiausias sprendimas. :)

Tai tik mano nuomonė ir aš ją turiu pilną teisę išreikšti. 

Gera tavo logika, Laurynai. Na, pas mane su anketom bedu nera, bet jeigu geriausiai parases, ir kazkas uz to slypi blogai, tai nezinau, nezinau ka reiketu galvoti. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš jau numanau kas paims, tai @Zveris_Rus jis labai daug nusimano apie čytus, ir ilga laika naudojęs, sugebėjo nepasigaut, tai yra mldc Bičas

Jis tinkamkauses kandidatas, tai mano nuomone jis turėtų būti atsiblokavimo prižiūrėtijas, ar gi ne taip? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra nei vieno realaus kandidato. Jeigu Max_Tosha duotu Zveris_Rus atsiblokavimų prižiūrėtoją, prašyčiau būti užbaninamas visur, kadangi duoti serverio kenkėjui prižiūrėtoja galėtu tik paskutinis degradas.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Duokit einarui, jis vistiek mato žaidimą, kaip gyvenimą, tai tegul siekia aukštumu "gyvenime" ir bus naudingas aktyvus, daug bereikalingos rašliavoas rašo, o patirtis savaime ateis :)

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...