Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


White_Heroin

Blogas #1 Aš patriotas ?

Rekomenduoti pranešimai

 

Alert!

Mano blogai nėra rašomi su tikslu kam nors pakenkti.

Visuose savo bloguose aprašau savo nuomonę bei patirtį serveryje, tiek už jo ribų!

 

Po šiek tiek laiko apsipratus serveryje nusprendžiau parašyti savo pirmajį blogą , bet nepaskutinį (manau) blogą. Tema mano manymu bus ypač aktuali šiuolaikinei visuomenei, o ypač jums - jaunimui. Turbūt jau iš temos pavadinimo supratote, kad tema - patriotizmas. Taip aš patriotas, turbūt nuskambėjo juokingai, bet, žinoma, nelaikau savęs visiškai nuo dugno esančiu patriotu. Visada turėjau trauką ir meilę tėvynei, meilę Lietuvai, šeimai, giminėms. Niekad nebuvo nė į galvą atėjusi mintis, kad emigruosiu ar paliksiu savo šalį visam laikui. Bet mano nuomone tai sunkiai įgyvendinama idėja. Kalbant apie dabartinę politiką - patriotizmas tikrai skaudi tema. Šiame bloge šokinėdamas nuo temos iki potemės, tai norėčiau pakalbėti apie tai, kaip atėjo mintis rašyti šį blogą. Vakar vakare, kaip visada klausiausi muzikos, absoliučiai "random". Ir žinot, kad YouTube turi automatinį paleidimą tai užleido man Leon Somov & Jazzu dainą "Rudens naktis sustojo." Nežinau ar ji kam girdėta ar ne, bet visad ji mane paveikdavo emociškai ir dainos gale vis susimąstydavau apie ateitį ir Lietuvą, o šias mano mintis vis palydėdavo sakinys: "lietuvi, tu, lietuvi." Nežinau ką šiuo sakiniu turėdavau omenyje, tiesiog susimąstydavau apie visą Lietuvos istoriją, sukilimus, kovas dėl laisvės. Kaip to meto žmonės kovojo už Lietuvą, mūsų ateitį. Gana. Užteks tuščiažodžiauti. Noriu ir jus paskatinti bei iškelti diskusiją apie patriotizmą, ar jūs patriotai? Ar žadate pasilikti Lietuvoje? Norėčiau išgirsti jūsų žodžius. O kalbant apie mūsų moralines vertybes ir antivertybes, kurios tiesiog tobulai yra išduodamos vienoje knygoje: "Jaunojo žmogaus memuarai". Ši knyga yra kažkas tobulo, filosofija? Nepasakyčiau. Tai tiesiog pasibeldimas į lietuvio širdį, kaip jis ieškojo lietuvybės dvasios, ją kaldino. Žinoma - tai sekėsi sunkiai. Neįsivaizduoju, ką čia suvėliau, bet norėjau pasakyti tik tiek. Mieli Lietuvos jaunuoliai, patriotai, taigi nuo mūsų priklauso Lietuvos ateitis, mūsų ateitis, mūsų kitos kartos ateitis. Nepaleiskit tėvynės niekais, neemigruokit. Lietuvoje irgi galima uždirbti, žinoma sunku, bet įmanoma. Nenusiteikite taip negatyviai, viskas tik prieš jūsų akis! Tai šiam kartui tiek. Tiesiog susimąsčiau apie Lietuvos ateitį. Ir tikuosi, kad gyvenimą nugyvensiu čia - Lietuvoje.

O pabaigai palieku šią dainą, kad sužadinčiau ir jūsų emocijas:

 

 

- White_Heroin

  •  
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu, o as las venturas patriotas gal mes broliai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Edas_Bmw rašė:

sveikinu, o as las venturas patriotas gal mes broliai?

Labai šmaikštu čia kad pasimaivyt norėjai taip parašei ar tik iš neturėjimo ką veikti ?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, White_Heroin rašė:

Labai šmaikštu čia kad pasimaivyt norėjai taip parašei ar tik iš neturėjimo ką veikti ?

 

nu tai as sakau patriotas esu las venturas kur tu cia isipisinejima matai

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

nu tai as sakau patriotas esu las venturas kur tu cia isipisinejima matai

Išsipisinėjimas jis matosi iš tavo pirmo žodžio. Cituoju "Sveikinu" čia sveikinti nebuvo ko ;) Nefreepostink būk žmogus

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), White_Heroin rašė:

Išsipisinėjimas jis matosi iš tavo pirmo žodžio. Cituoju "Sveikinu" čia sveikinti nebuvo ko ;) Nefreepostink būk žmogus

 

Nia ce patajkej cia wisi lw patrijotai.

Ne šiaip malonu kad kuri blogus, įdomu paskaityti

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 28 minutes(-čių), Direktoriu_Priziuretojas rašė:

Nesveikas patriotas, patikimas.

Siūlyčiau papasakoti apie jūsų nuomonę apie LV projekto komandą.

Na dar nelabai susipažinau su jais. Bet manau laikui bėgant ir tai padarysiu ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...