Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Steve_Marley

Atsiliepimas apie serverį - Steve'Marley

Rekomenduoti pranešimai

Atsiliepimas apie serverį - b.y - Steve_Marley // Arnelis*

 

Kaip radau projektą

Sveiki LV projekto forumo nariai, taigi pradedam nuo to kaip radau projektą, vienu žodžiu, sedėjau ir komentavau *Myliu Las-Venturas.lt* temoje ,,Koks geriausias SA:MP projektas'' ir toks narys man atrašynėjo nick: Ethno, ir pamačiau jo paraša apie Las-Venturas.lt, ir pora kartu užmetės aky į paraša, ir pasistojo noras užsukti į šį projektėli, nors aš ji nuvertinau, ,,Mažai žaidėju, nebūs ką veikti, nesamonė - Bet kai biški pražaidžiau, galvoti pradėjau priešingai :) 

Skaitom toliau....

Kaip pradėjau žaisti

Taigi užsiregistravau į serverį, patiko labai apmokymai, bei aprodymas (kai užsiregistruoji), einam toliau...

Kaip ir visur, keliavau iki VM (vairavimo mokyklos), tada įšlaikiau teorija (4 klaidos) patiko klausimai, bei visa VM, gražus mapp darbas, intjeras, įšlaikės teisės, tada parašiau administracijai

,, /adminams Ką veikti būdamas naujoku? '' - Ir man pats pirmas atrašė @The_Deus - Tada pradėjau su juo apsižiūrėti serverio vietoviu, svarbiausiu įstaigu (bankas,migracija,el.parduotuvė), kai nusipirkau visko kas man pravers, kaip naujokui, tada jis manes paklausė ,, Ar esi kitur žaidės? '' (Atsakiau:) Taip

Tada jis man pasiūlė užpildyti emigracija ir atsiliepimai, dėl atsiliepimu tai būvo pirmas projektas, kuriame radau tokia skilty ,, Atsiliepimai apie serverį ''

Tada jau gerokai prasibendravės su @The_Deus - Pridėjau serverio kaip draugus - /pridetidrauga The_Deus, ir bendravom daugiau...

Tada jis man padėjo susikurti paskyra svetainėje, (nes man buginasi apsaugos patikra), vienu žodžiu, už jo bendravima, mandaguma, bei jog priimėme mane šiltai į šį projektą/serverį

Toliau skaitom...

 

Įspūdžiai serveryje

Na, priėjom viena iš įdomiausiu vietu... :) Tai va, man patiko pora sistema kurias mačiau pirma kart, ->> Hotelio atrakinimas, ir gavimas (xp,pinigai,kreditai, reputacija), einam toliau...

Patiko sistema su .. Pagrantės apsauginku darbu '' Žmogaus gelbėjimas, tvarkimas laiva...

Toliau kaip ir nepamenu, jei ką paredaguosiu :) 

 

Su draugeliu :D 

https://imgur.com/a/Xvtrawt

Redaguota nario Steve_Marley
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs! Linkėjimai nuo Ethno :)

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu buvai paliestas deuso, tai tapai šio kybernetinio gyvenimo dalimį. Sveikas atvykęs į kybernetį gyvenimą :)

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-09-10 at 20:54, Max_Tosha rašė:

Sveikas atvykęs! Linkėjimai nuo Ethno :)

Sveikas, taip ir galvojau... ;)

 

On 2018-09-10 at 21:19, Laurynas_Joma rašė:

Šaunus atsiliepimas apei serverį. Sveikas atvykęs! :)

Sveikas, tikiuos sutarsim ;)

 

On 2018-09-10 at 21:08, Iam_Leesin rašė:

Jeigu buvai paliestas deuso, tai tapai šio kybernetinio gyvenimo dalimį. Sveikas atvykęs į kybernetį gyvenimą :)

:D:D Būvau paliestas, tai ir yra taip, kaip ponas sakėte :):D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu prisijungus prie projekto! Tikiuosi bus proga susipažinti kada. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-09-13 at 19:36, Frankis_Electro rašė:

Trumpas aiškus atsiliepimas apie serverį! Kaip ir daugeliui naujokų pradžioje padeda Deusas :) Sėkmės projekte!

Dėkuj, jo, jis tas kuris padeda naujokams ;)

prieš 8 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

Sveikinu prisijungus prie projekto! Tikiuosi bus proga susipažinti kada. :) 

Sveikas, jo, būtu gerai susipažinti ;)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...