Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Frederick_Brechlend

ily y'all

Rekomenduoti pranešimai

Ble snd zaidem nei vieno sito skin nemaciau

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sampe cytus naudoji nenustebciau jei ir cs su kodais kapoji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

sampe cytus naudoji nenustebciau jei ir cs su kodais kapoji

kaip zmones gali nesuprasti, kad cia ir wh/bhop/aimas absoliuciai visi sudai sujungti

mldc nu jauciu idomu leist saibas ant account ;D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Nico_Hustlin rašė:

kaip zmones gali nesuprasti, kad cia ir wh/bhop/aimas absoliuciai visi sudai sujungti

mldc nu jauciu idomu leist saibas ant account ;D

jeigu tu nezinai, nieko tai kam rasai? is kur tu sprendi, kad as leidziu "pinigus ant accountu" ? nezaides su manim tada nieko nerasyk.

 

prieš 16 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

sampe cytus naudoji nenustebciau jei ir cs su kodais kapoji

neklausiau

 

prieš 22 minutes(-čių), mentas_marozas rašė:

svajunas juda

svajunas_nejuda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Brennan_Savage rašė:

jeigu tu nezinai, nieko tai kam rasai? is kur tu sprendi, kad as leidziu "pinigus ant accountu" ? nezaides su manim tada nieko nerasyk.

 

neklausiau

 

svajunas_nejuda

sampe adminus pirkai, ir siuntei kredus ten kazkam :D dar pamenu kai ts snekejai tipo ant cs nesiunti ? ant visur nurasytas esi nes ant visu dalyku tiek nevykes esi, niekam neidomus o dar cia keli video ale koks ahujienas esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

sampe adminus pirkai, ir siuntei kredus ten kazkam :D dar pamenu kai ts snekejai tipo ant cs nesiunti ? ant visur nurasytas esi nes ant visu dalyku tiek nevykes esi, niekam neidomus o dar cia keli video ale koks ahujienas esi

 

"kredus siunčiau" nerašyk shudu, hotui numečiau 8€ už jo užblokuota paskyra steamo. nurašytas? kažkaip pohui bent jau sutariu su normaliais žmonėmis o ne kaip tave per veiksmą 3x kartus per sandėlį praenša, taip esu ahuėnas bent jau ne samp'e pasirodyti, klaną įkūrdamas o cs'go pažaisdamas ir ką tu man? 

kai pasieksi, be 800x600 filmavimo su frapsais, samp'e ir su editinimu tada rašyk kažką o dabar out.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Brennan_Savage rašė:

"kredus siunčiau" nerašyk shudu, hotui numečiau 8€ už jo užblokuota paskyra steamo. nurašytas? kažkaip pohui bent jau sutariu su normaliais žmonėmis o ne kaip tave per veiksmą 3x kartus per sandėlį praenša, taip esu ahuėnas bent jau ne samp'e pasirodyti, klaną įkūrdamas o cs'go pažaisdamas ir ką tu man? 

kai pasieksi, be 800x600 filmavimo su frapsais, samp'e ir su editinimu tada rašyk kažką o dabar out.

nu ph ,kad ir su 800x600 kai cbugint ismoksi paskambink man nes ant tiek duzes esi ,kad net c raides nemoki paspaudyt neveltui sake 120kg ten cj nepasispaudzia tau ta c raide nes kai spaudi sone visos 4 raides pasispaudzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Edas_Bmw rašė:

nu ph ,kad ir su 800x600 kai cbugint ismoksi paskambink man nes ant tiek duzes esi ,kad net c raides nemoki paspaudyt neveltui sake 120kg ten cj nepasispaudzia tau ta c raide nes kai spaudi sone visos 4 raides pasispaudzia

taip, mano ugis 1,55 sveriu 125kg dabar jo cbugint nemoku su 30fps ;(( gerai neteršk mano temos, su beviltiškais "big boys" parašu užrašais kai pažaisi cs'go ir nebepirksi vėl sau vipo 50 dienų galėsim pažaisti c'są o dabar ištyš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Brennan_Savage rašė:

taip, mano ugis 1,55 sveriu 125kg dabar jo cbugint nemoku su 30fps ;(( gerai neteršk mano temos, su beviltiškais "big boys" parašu užrašais kai pažaisi cs'go ir nebepirksi vėl sau vipo 50 dienų galėsim pažaisti c'są o dabar ištyš.

is tavo tevu algos tas vipas 80d buvo taip ,kad neahujielink salavos vaikas, o ka as sakau ,kad C raides nesugebi paspaust o da cia video kelia kai ahujienai juda :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Brennan_Savage rašė:

"kredus siunčiau" nerašyk shudu, hotui numečiau 8€ už jo užblokuota paskyra steamo. nurašytas? kažkaip pohui bent jau sutariu su normaliais žmonėmis o ne kaip tave per veiksmą 3x kartus per sandėlį praenša, taip esu ahuėnas bent jau ne samp'e pasirodyti, klaną įkūrdamas o cs'go pažaisdamas ir ką tu man? 

kai pasieksi, be 800x600 filmavimo su frapsais, samp'e ir su editinimu tada rašyk kažką o dabar out.

Jei jau dedi kablelius, tai būk mielas, dėk juos ten, kur jiems priklauso, kadangi automatiškai darosi sunku skaityti tai, ką parašei.

 

"kai pasieksi, be 800x600 filmavimo su frapsais, samp'e ir su editinimu tada rašyk kažką o dabar out."

      800x600 rezoliucijos nekomentuosiu, bet apie editinimą tai tu irgi net nekomentuok, kadangi pas tave šitam klipe jo taip pat 0 :DD Sukryžmintų video klipų transistionai, pagreitinimai keli, 0:26 glitch transistionas ir galiausiai be jokios prasmės paliktas juodas laukas video gale(galbūt susicrashino renderinimas, tada atsiprašau.)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 valandas(-ų), Aurimas_Ehmmett rašė:

Jei jau dedi kablelius, tai būk mielas, dėk juos ten, kur jiems priklauso, kadangi automatiškai darosi sunku skaityti tai, ką parašei.

 

"kai pasieksi, be 800x600 filmavimo su frapsais, samp'e ir su editinimu tada rašyk kažką o dabar out."

      800x600 rezoliucijos nekomentuosiu, bet apie editinimą tai tu irgi net nekomentuok, kadangi pas tave šitam klipe jo taip pat 0 :DD Sukryžmintų video klipų transistionai, pagreitinimai keli, 0:26 glitch transistionas ir galiausiai be jokios prasmės paliktas juodas laukas video gale(galbūt susicrashino renderinimas, tada atsiprašau.)

neidomus, eik lsv videkus kurti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Brennan_Savage rašė:

neidomus, eik lsv videkus kurti ;)

Nu va ir pasirodo eilinis šiukšlės charakteris, kai nežinai ką pasakyt - geriau šaut "neįdomus" ar kažką iš tos serijos ir dar dadėt kažką tokio, kas turėtų būt kaip įžeidimas, o tik netiesiogiai įžeidžia patį tave. 

Nelabai supratau, ką tas "eik lsv videkus kurti" turėjo reikšti, turbūt *Myliu Las-Venturas.lt* esu.. Toks iš tavęs ir "video montuotojas" , jeigu nesupranti, kad kiekvienas neatmestinai kuriamas video klipas yra praktika ir galimybė tobulėti. 

Patarimas ateičiai - jeigu neturi nieko argumentuoto pasakyt - geriau patylėk, atrodysi bent kiek protingesnis.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...