Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Laurynas_Joma

Ar jums patinka LV7 versija?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki serverio žaidėjai. Po 7 versijos praėjo gana ne mažai laiko, tačiau man vistiek yra įdomu, kokia yra jūsų nuomonė apie šią versiją? Kokie pirmieji įspūdžiai žaidžiant daugiau, nei savaitę serveryje? Ar jau „prisijaukinote“ serverio naujas sistemas ir aplamai, jums ši versija atrodo patraukliai? 

Man yra įdomi jūsų kiekvieno nuomonė, todėl skatinu jus išreikšti savo nuomonę apie šį  visam serveriui naudingą ir reikalingą atnaujinimą. O ją išreikšti laisvai ir nevaržomai. 

Mono nuomone šis atnaujinimas yra vienas iš didesnių atnaujinimų, nes pasikeitė ne tik serverio techniniai  dalykai, bet ir serverio forumas kuris mano nuomonę yra labai gražus ir patrauklus akiai. 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

patikaa, tik biške nepatink, kad lend bugai vėns po kit

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, o kaip patiko atnaujinimas galite įrodyti perkeldami savo mintis ir į popieriaus lapą :)

 

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Spėk iš mano žodžių ar patiko,, 60m minus per verslus " manau aišku xd o taip tai gerų sistemų įmetė kaip klanams ir šiaip visokiu 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauniai! Bet galėtu ir geriau :)

tik nesupratau, kodėl ilgai krauna objektus?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai visai geras atnaujinimas, tik serverio Pagr. Administracija neapgalvojo sistemos apie verslus iki galo, nes daugelis gavo dideli minusa kurie turejo verslo ir padare 30 verslu ant 200 zmoniu, tai gaunasi ne lygybe visu zaideju atveju, bet gal ekonomika bent sutvarkys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimas kaip atnaujinimas, vienas tokių didesnių, nu patiko visai, vis maloniau žaisti serveryje dabar, sistemų ir įdomesnių sugalvojo, labiau naujiems žaidėjams, bet fainas atnaujinimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogi neblogi tokie. Tik su klanais kažko daugiau galėjo, nebent invis ateitį kažka sugalvos :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...