Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dominykas_Miguel

Dominykas_Miguel (IV lygio administratorius)

Rekomenduoti pranešimai

logo.png

Dominykas_Miguel (IV lygio administratorius)
(2020-09-28)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Las-Venturas.LT komandai jau priklausiau anksčiau ir džiaugiuosi gavęs progą sugrįžti.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį užimantį IV lygio administratoriaus pareigas tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

 

giphy.gif

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc čiuvas, bendraujantis, įsp deda kaip reikals :D

Sekmės pareiguose ;)

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas iš normaliausiu komandos narių galima pabendrauti nu dar ir einarėlis normalus atėjęs iš kito projekto krč sėkmės pareigose ir žiūrėk laikyk kuo ilgiau 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normaliausias po Deuso aišku :P komandos narių, mažai bendravom bet susidaręs gerą nuomonę apie tave

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Louis_Morello rašė:

paprastas, mldc, bendrautis žmogus, malonus. :) 

ačiū už nuomonę :)

prieš 3 valandas(-ų), Steve_Marley rašė:

Mldc čiuvas, bendraujantis, įsp deda kaip reikals :D

Sekmės pareiguose ;)

 

įdomumo dėlei patikrinau įspėjimų išrašą, tai jūsų įspėjęs nesu nei karto :D 

prieš 2 valandas(-ų), Jonas_Slash rašė:

Vienas iš normaliausiu komandos narių galima pabendrauti nu dar ir einarėlis normalus atėjęs iš kito projekto krč sėkmės pareigose ir žiūrėk laikyk kuo ilgiau 

ačiū už palinkėjimus

prieš 2 valandas(-ų), Eimis_Toshiba rašė:

Normaliausias po Deuso aišku :P komandos narių, mažai bendravom bet susidaręs gerą nuomonę apie tave

malonu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Williams kopija serve beveik 0 frm aktyvus :D o šiaip kiek teko matyti normalus ciuvelis, bendraujantis jai pagalbos reik padeda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Liūtkos įpėdinis, būsimas globalas, dabartinis forumo baudėjas. Truputėlį trūksta aktyvumo serveryje, bet frm viskas ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc tikrai administratorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei neklystu, jauniausias iš visų turistų, turinčių pareigas, bet vienintelis logiškai mąstantis. Asmeniškai esu tas, kuris gilinas į visokias kalbų smulkmenas, tu iš dalies manau taip pat, dėl ko karts nuo karto neblogai padiskutuot galim.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Lukas_Psy rašė:

Aktyvus forume, neaktyvus serve. Simple. Šjp mldc esi.

 

prieš 2 valandas(-ų), Mister_Tedis rašė:

Williams kopija serve beveik 0 frm aktyvus :D o šiaip kiek teko matyti normalus ciuvelis, bendraujantis jai pagalbos reik padeda

 

prieš 46 minutes(-čių), Sim_Gint rašė:

Liūtkos įpėdinis, būsimas globalas, dabartinis forumo baudėjas. Truputėlį trūksta aktyvumo serveryje, bet frm viskas ok.

 

prieš 37 minutes(-čių), Marius_Gokas rašė:

Mldc tikrai administratorius.

 

prieš 16 minutes(-čių), Aurimas_Ehmmett rašė:

Jei neklystu, jauniausias iš visų turistų, turinčių pareigas, bet vienintelis logiškai mąstantis. Asmeniškai esu tas, kuris gilinas į visokias kalbų smulkmenas, tu iš dalies manau taip pat, dėl ko karts nuo karto neblogai padiskutuot galim.

Ne (iš pradžių ne taip supratau :D) jauniausias, bet labai malonu :D 

prieš 12 minutes(-čių), Slaptas_Mod rašė:

Labai protingas ir sumanus žmogus, tokių projektui tikrai reikia, o dirbi tai pilnu etatu.

 

Ačiū visiems už geras ir tiesmukas nuomones :D 

Redaguota nario Dominykas_Miguel
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

siaip is visu atejusiu tu ir Einaras labiausiai patinkat, normalus abudu esat ir yra apie ka su jumis pasneket, ko negaleciau pasakyt apie kitus komandos narius, ( ne visus ) linkiu siekt ko dar nepasieket cia

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kajp pasakitu wadas GiTkA - esi zeurei maladec baxurielis, reikz kada uzsukt i tese papizdelint
 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogus, kurį pažįstu iš SA-MP'o bene seniausias esi tu. Patinka tavo loginis mąstymas, kad galima su tavimi padiskutuoti įvairiomis temomis. Esi žmogus, kuriuo galiu pasitikėti, smagu, kad teko tave pažinti ir turiu galimybę toliau su tavimi bendrauti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mūsų serverio filosofas. Asmuo kuris  gali abstrakčiai išreikšti savo nuomonę. Galiu tik palinkėti sėkmės mokyklos prezidento rinkimuose. Na, tačiau tau jos nereikės, nes tu esi pats geriausias variantas užimti mokyklos prezidento kėdę, nes tavo bendras išprusimas, tai parodo. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Edas_Bmw rašė:

siaip is visu atejusiu tu ir Einaras labiausiai patinkat, normalus abudu esat ir yra apie ka su jumis pasneket, ko negaleciau pasakyt apie kitus komandos narius, ( ne visus ) linkiu siekt ko dar nepasieket cia

Ačiū labai, žmogau, kuris yra mane užblokavęs už čytus :D 

prieš 3 valandas(-ų), Felipe_Sanchez rašė:

kajp pasakitu wadas GiTkA - esi zeurei maladec baxurielis, reikz kada uzsukt i tese papizdelint
 

 

Kaip pasakytų Dominykas: ačiū labai, tik reikia pačiam prisiruošt ten prisijungt :D 

prieš 3 valandas(-ų), Einaras_Bmw rašė:

Žmogus, kurį pažįstu iš SA-MP'o bene seniausias esi tu. Patinka tavo loginis mąstymas, kad galima su tavimi padiskutuoti įvairiomis temomis. Esi žmogus, kuriuo galiu pasitikėti, smagu, kad teko tave pažinti ir turiu galimybę toliau su tavimi bendrauti.

❤️ 

Ką tik, Laurynas_Joma rašė:

Mūsų serverio filosofas. Asmuo kuris  gali abstrakčiai išreikšti savo nuomonę. Galiu tik palinkėti sėkmės mokyklos prezidento rinkimuose. Na, tačiau tau jos nereikės, nes tu esi pats geriausias variantas užimti mokyklos prezidento kėdę, nes tavo bendras išprusimas, tai parodo. 

Ačiū už tokią gražią nuomonę ir palinkėjimus :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors ir mūsų ryšiai yra blogi, aš iš šalies bent pastebiu, jog pamastai logiškai, ne kaip kurie iš tavo "gvardijos". Sėkmės tau tobulėt, tuo pačiu padėk ir kitiems savo bičiuliams.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienintelis iš labai nedaugelio komandos narių aspkritai(visus kartus) kuris patiko man labiausiai(no homo), atsakymas į klausimą kodėl yra labai paprastas. Šis žmogus mąsto, galbūt jo mąstymas yra šiektiek paveiktas Oranžinių pusės atstovų(retkarčiais) tačiau taippat yra vienintelis su kuriuo galiu kalbėti ir susikalbėti, ir sugebam atsižvelgti į situaciją iš visų pusių. Labai gaila kad man išėjus iš projekto taip ir nepadarėm daugiau dalykų susijusių su forumu ir būnant jame moderatoriais.

Spoiler

<22:30:17> "Dominykas_Miguel": kas yra
<22:30:21> "Dominykas_Miguel": su motina *Myliu Las-Venturas.lt* pykstuosi
<22:30:21> "Dominykas_Miguel": :d

 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 valandas(-ų), Lizard_Man rašė:

Nors ir mūsų ryšiai yra blogi, aš iš šalies bent pastebiu, jog pamastai logiškai, ne kaip kurie iš tavo "gvardijos". Sėkmės tau tobulėt, tuo pačiu padėk ir kitiems savo bičiuliams.

Ačiū už nuomonę, bet kada ryšius galima pagerint :D

prieš 13 valandas(-ų), Ledas_Competiv rašė:

Vienintelis iš labai nedaugelio komandos narių aspkritai(visus kartus) kuris patiko man labiausiai(no homo), atsakymas į klausimą kodėl yra labai paprastas. Šis žmogus mąsto, galbūt jo mąstymas yra šiektiek paveiktas Oranžinių pusės atstovų(retkarčiais) tačiau taippat yra vienintelis su kuriuo galiu kalbėti ir susikalbėti, ir sugebam atsižvelgti į situaciją iš visų pusių. Labai gaila kad man išėjus iš projekto taip ir nepadarėm daugiau dalykų susijusių su forumu ir būnant jame moderatoriais.

  Paslėptas turinys

<22:30:17> "Dominykas_Miguel": kas yra
<22:30:21> "Dominykas_Miguel": su motina *Myliu Las-Venturas.lt* pykstuosi
<22:30:21> "Dominykas_Miguel": :d

 

Ačiū, Ledai ❤️ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc dave versla nusiimt alga su senais verslais beveik fri

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiandien (2018-09-24) už aktyvų, kaip forumo moderatoriaus darbą buvau paaukštintas iki Global moderatoriaus.

Šioje temoje galite laisvai rašyti ne tik dėl nuomonės apie mano darbą, bet ir laisvai reikšti nusiskundimus dėl suteiktų forumo bausmių, kurios bus paaiškintos šioje temoje. Taip pat bet kada galite rašyti ir pasiteirauti asmenine forumo žinute ir viskas bus paaiškinta privačiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepažįstu beveik nei vieno iš naujų komandos narių , bet galiu pasakyt pasirodžius toshai viskas labai pasikeite , invis dėjo ant LV senų žaidėjų , tosha į pareigas pririnko savo "patikimu" žaidėjų iš kito projekto , visi jo "patikimi" kyla pareigose kas diena. Tai net nežinau ar jums tikria už gerą mąstymą ir t.t. duoda tas pareigas ar dėl to , kad kitam projekte buvote kartu su tosha nors tai nėra svarbu ,  nes dabar tuos pareigos beveik nieko nevertos , vis tiek nesugražinsim gerų senų LV laikų. Sėkmės

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Grisha_Code rašė:

Nepažįstu beveik nei vieno iš naujų komandos narių , bet galiu pasakyt pasirodžius toshai viskas labai pasikeite , invis dėjo ant LV senų žaidėjų , tosha į pareigas pririnko savo "patikimu" žaidėjų iš kito projekto , visi jo "patikimi" kyla pareigose kas diena. Tai net nežinau ar jums tikria už gerą mąstymą ir t.t. duoda tas pareigas ar dėl to , kad kitam projekte buvote kartu su tosha nors tai nėra svarbu ,  nes dabar tuos pareigos beveik nieko nevertos , vis tiek nesugražinsim gerų senų LV laikų. Sėkmės

Ačiū už nuomonę. Na, nesvarbu iš kokio projekto buvau prieš tai, bet iki Global moderatoriaus paaukštintas buvau, nes buvusiam palikus buvau likęs vienas visoj forumo komandoj. Taip pat, mano nuomone, forumo priežiūrai kaip tik reikia naujų veidų, kadangi jo aktyvumas buvo stipriai kritęs ir reikia ieškoti vis daugiau išeičių.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...