Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dominykas_Miguel

Dominykas_Miguel (IV lygio administratorius)

Rekomenduoti pranešimai

Gabus, atkaklus ir supratingas asmuo. Stebint iš šono, pastebėjau, kad turi loginį mąstymą (tokio kurio daugelis neturi) ir gan gerą žinių bagažą. Pranešimai forume parašyti argumentuotai, tvarkingai, kas sudaro gerą įvaizdį kaip asmens atlekančio g. moderatoriaus pareigas. Tikiuosi, mano nuomonė neprasilenkia su realybe, nes nemėgstu pats kelti paradoksų, ypač kalbant apie asmenį. Nors projekte esi tarkim kognityvumo eigoje (turiu omenyje, kad atėjai čia iš kito projekto ir čia ne tik nėra, bet ir negali būti jokios diskriminacijos) , esi vienas iš komandos narių, kurie man patinka

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Benjamin_Orbit rašė:

Gabus, atkaklus ir supratingas asmuo. Stebint iš šono, pastebėjau, kad turi loginį mąstymą (tokio kurio daugelis neturi) ir gan gerą žinių bagažą. Pranešimai forume parašyti argumentuotai, tvarkingai, kas sudaro gerą įvaizdį kaip asmens atlekančio g. moderatoriaus pareigas. Tikiuosi, mano nuomonė neprasilenkia su realybe, nes nemėgstu pats kelti paradoksų, ypač kalbant apie asmenį. Nors projekte esi tarkim kognityvumo eigoje (turiu omenyje, kad atėjai čia iš kito projekto ir čia ne tik nėra, bet ir negali būti jokios diskriminacijos) , esi vienas iš komandos narių, kurie man patinka

Ačiū už tokią konstruktyvią ir argumentuotą nuomonę. Šiaip Las-Venturas.LT stebėdavau ir anksčiau ir netgi trumpam buvau pradėjęs čia žaisti 2016-aisiais metais. Buvau pastebėjęs daug dabartinių žaidėjų, o ypatingai į akį visada krisdavai tu, kadangi pastebėdavau aktyvų dalyvavimą forume ir visada atkreipdavau dėmesį, kad turi užsidėjęs mano avatarą :D 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Direktoriu_Priziuretojas rašė:

Drąsiai sakyčiau už mano draugą Liepsną stipresnis, kažin ar be kojų paimčiau.

Jeigu kada reikėtų kažkam pamokos ar pagalbos, tiek internetinės tiek ant razborkių - patikimas.

Ačiū už gražią nuomonę ir... svečiams iš praeities? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Dominykai. Esi draugiškas, paslaugus, protingas žmogus! Mėgstantis kažko pamokyti ir stengiasi visados suteikti pagalbą! Gerai pasirodei būdamas moderatoriumi ir buvai jo verta , tad manau esi vertas G.Moderatoriaus ir darbą atliksi gerai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerą galvą turintis, tikrai neeilinis žmogutis. Smagu matyti, kad tu šioje komandoje ;) Sėkmės tau pareigose, bei šeip gyvenime. Čius !

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Frankis_Electro rašė:

Sveikas Dominykai. Esi draugiškas, paslaugus, protingas žmogus! Mėgstantis kažko pamokyti ir stengiasi visados suteikti pagalbą! Gerai pasirodei būdamas moderatoriumi ir buvai jo verta , tad manau esi vertas G.Moderatoriaus ir darbą atliksi gerai.

 

prieš 21 minutes(-čių), White_Heroin rašė:

Gerą galvą turintis, tikrai neeilinis žmogutis. Smagu matyti, kad tu šioje komandoje ;) Sėkmės tau pareigose, bei šeip gyvenime. Čius !

Ačiū už nuomones ir paskatinimą toliau vykdyti pareigas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paskutiniu metu, stulbinamai atliekantis pareigą žmogus. Niekada neturejau nieko, nei prieš nei už. Tačiau paskutiniu metu tikrai zmogus matosi stengiasi ir ideda daug pastangu i savo pareigas, bei hobį. Kiek teko bendraut, malonus ir fainas zmogus. Visada atsiliepiantis i pagalbos sauksma. Matosi kad nori irodyti serverio aukstesniai valdziai kad jis vertas demesio ir tikrai esąs nusipelnęs pareigų. 
Labai malonu buvo susipažint, rast klaidą, pabendraut, padirbet ir pagrajint kartu :) Gero žaidimo. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladec seniukas kaip dirbom trv Radom bendra kalba :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anksčiau tavęs nemėgau be jokios priežasties, tačiau jau ilgą laiką pabendravęs supratau jog buvai priešingybe to, ką buvau susidaręs apie tave. Labai paslaugus, nuoširdus ir visą save atiduodantis žaidėjas. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vos atėjau į šį projekta iš karto susiduriau su tavimi,nesitikėjau tokio draugiškumo bei pagalbos iš tavęs nes ofc,galvojau,kad komandos narys tai bus pasikėles ir t.t,bet tu sulaužiai ta stereotipa.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias komandos narys hands down. Draugiškas, kokybiškai atlieka savo pareigas ir visada galima smagiai pabazarinti. Nžn dar nematęs tokio gero DPi. #2020GeriausiasKomandosNarys

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors ir seniau nebendravom tiek daug, kaip šitam projekte, tačiau turiu šiokią tokią nuomonę.

For real, tiesą sakant turbūt draugiškesnio žaidėjo už šį šitam projekte nesutiksi. Tik atėjęs iš kito projekto ir pradėjęs žaist čia, absoliučiai nieko nežinojau. Jeigu ne Tavo pagalba, turbūt net nebūčiau čia žaidęs toliau. Daugiausiai pagalbos būtent sulaukiau iš tavęs, padėjai apsiprasti serveryje, paaiškinai taisykles, suteikei pagalbą visais kitais klausimais, padėjai apsiprasti darbuose :D turbūt smagiausias darbas pats pirmas kuriame esu dirbęs, tai buvo tavo mechanikai. Buvo malonu pažinot tave iš ten, kur atėjai. Viliuosi, jog ateityje dar ne kartą teks taip smagiai pabendraut;) gero kelio, Migueli ir ačiū!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai džiaugiuosi, jog būtent Tu eini šias pareigas. Miela, malonu matyti Tave taip aukštai pakilusi (if you know what I mean ;) )

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

paprastas žmogus, neapsikrovęs, ne pasikėlęs, nors ir turi pareigas bet atrodo lygus su kitais žaidėjais :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

realiai, daug apie Dominyka butu galima prirasyt, kadangi pazistamas esu nuo praeito serverio pries mazdaug 7 metus, kai paciam teko nusalinti ji nuo TeamSpeak priziuretojo pareigu jo neapmokius, bet apsiribot teks pora sakiniu.

puiki asmenybe su dideliu ziniu bei patirties bagazu. lengvai prieinamas, parasysi pats - visada atrasys, kai tik gales ir pagalba tau skirs kaip pagrindini prioriteta. nesaliskas ir saziningas zaidejas, kuriuo galima pasitiketi visu simtu procentu. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...