Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Hot_Anonymous

Hot_Anonymous (UNBAN prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

Hot_Anonymous (Atsiblokavimų prižiūrėtojas)
(2018/09/29)

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Serveryje vaidenuose nuo 2014 metų, tačiau mane dažniausiai galite pažinti/sutikti iš kitų serverių. Galų gale, galutinai apsistojau Las-Venturas projekte šių metų vasarą. Pažaidęs kelis mėnesius, sulaukiau pasiūlymo tapti komandos nariu. 

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už UNBAN prižiūrėtojo pareigas tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti! 
Priimu visas nuomones, nepriklausomai kokios jos bebūtų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âlets go motherfucker gifâ

  • Patinka 8
  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geriausias adminas po deuso, *Myliu Las-Venturas.lt* bet vistiek maladec, ne kaip l,k,e,d :) visad suteikia pagalbos, pabanina tos vaikus kur tipo uz mane geriau sauda, zodziu rimtas bicaszzzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras darbuotojas, atsakingai žmogus žiūrintis į savo pareigas, paprašius pagalbos padedi, bei tvarkingai savo darbą atliekantis žmogus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidęs turbūt visuose serveriuose, bet visą sukauptą patirtį naudoja Las-Venturas.LT. Šaunuolis (y) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sita pazystu jau nuo zalio laiku mldc bet bun kartais papis prota bet nk 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kai nebuvai priz, gal ir bbz toks ,bet kai gavai tai normalus toks visai atrodai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc zeurus klanu prizas sekmes

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bičas, visad norėjęs už mane geriau šaudyt, bet kaip neįšėjo, taip neįšėjo :D Mldc bahūras 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ryžyne čytindavai ankščiau, kiek girdėjau. Malonu, jog tą patirtį išnaudoji blokuodamas čyterius.

Iš pirmo vaizdo tai atrodai tikrai pakankamai subrendęs vaikinas, kuris puikiai atlieka savo pareigas. Gaila, jog tų klanų tikrai nėra per daugiausiai šiuo metu :D Sekmės. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Lunatic_Exe rašė:

ryžyne čytindavai ankščiau, kiek girdėjau. Malonu, jog tą patirtį išnaudoji blokuodamas čyterius.

Iš pirmo vaizdo tai atrodai tikrai pakankamai subrendęs vaikinas, kuris puikiai atlieka savo pareigas. Gaila, jog tų klanų tikrai nėra per daugiausiai šiuo metu :D Sekmės. 

Lyginant visą tą laiką, kurį aš jau esu prižiūrėtojas, tai būtent šiuo momentu serveryje daugiausiai pilnai veikiančių klanų :D. dq

 

prieš 12 minutes(-čių), Remigijus_Narcissus rašė:

Bičas, visad norėjęs už mane geriau šaudyt, bet kaip neįšėjo, taip neįšėjo :D Mldc bahūras 

kepka nusivalyk, dq

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dauzo baisiai, mldc, pamenu is kitu projektu.  blokuoji randomus kurie cytina, uvazuha pacany !

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

esa pasakojes kaip suknezino delfinui galva krc sake turi bicke 50 cm kas dar gi ten kiek sklinda gandai kad bijai mindes. dar esu girdejis kad esi uzsimantaves kalonkes and dviracio ir leidi garsei varinedamas

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 valandas(-ų), Kahori_Nagatsuka rašė:

esa pasakojes kaip suknezino delfinui galva krc sake turi bicke 50 cm kas dar gi ten kiek sklinda gandai kad bijai mindes. dar esu girdejis kad esi uzsimantaves kalonkes and dviracio ir leidi garsei varinedamas

53cm
minde bijo manis

 

prieš 9 valandas(-ų), Louis_Morello rašė:

mldc pafilmuoji čyterius kada reikia, padedi respect

dqdqdq

 

prieš 17 valandas(-ų), Jamal_Fatal rašė:

dauzo baisiai, mldc, pamenu is kitu projektu.  blokuoji randomus kurie cytina, uvazuha pacany !

:D dqdqdq

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc kaip klanų priž ir kaip žmogus. Galima paprikolinti, visada bendra kalba rasti. Svarbiausia nepasikėlei pareigas gavęs. Mldc +repas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc seniau tupejom vienam klane bet dabar keliai issikyre tikiuos kazkada vel sueisim ir pisim visiem maldu sveikinu su naujom pareigom ir nebuk kaip tevas ledas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geras darbuotojas, kaip su žmogum galima pašnekėt, pajuokaut, supranta, kad čia tik žaidims ir neprakaituoja. daužo klanus kaip ledas spurgas 

  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...