Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Liepsna_Fire

Liepsna_Fire (Forumo Globali moderatorė, IV lygio administratorė)

Rekomenduoti pranešimai

gjfck9H.png

Liepsna_Fire (Forumo Globali moderatorė, IV lygio administratorė)
(2018.04.08)

 

Esu viena iš Las-Venturas.LT komandos narių. Į komandą patekau gavusi pasiūlymą iš pagr. administratoriaus Max_Tosha tapti Direktorių prižiūrėtoja bei taip prisidėti prie pagalbos projektui. Kadangi būtent šios pareigos mane domino (galbūt ir dėl to, kad anksčiau teko tokias atlikti), sutikau, nors per tą laiką pareigos pasikeitė, tačiau vis dar esu čia.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narę atsakingą už forumo Globalios moderatorės, IV lygio administratorės (Eventų organizavimas) bei TeamSpeak Vyr. moderatorės pareigas tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošusi Jūsų išklausyti ir tobulėti!

xGbMiiY.png

Pareigos
Čia surašyta viskas už ką esu ar buvau atsakinga

Spoiler
  • IV lygio administratorė (4 grupė (eventų organizavimas)) - 2019.06.16 iki 2019.08.04
  • Forumo Globali moderatorė - 2018.12.25 iki 2019.08.04
  • TeamSpeak Vyr. moderatorė - 2018.04.08 iki 2019.08.04
  • Administracijos prižiūrėtoja - 2019.04.09 iki 2019.07.10
  • Nemokama administratorė (4 grupė (eventų organizavimas)) - 2018.12.09 iki 2019.06.16
  • VIP prižiūrėtoja - 2019.03.08 iki 2019.04.09
  • Forumo moderatorė (Apie viską, Apklausos) - 2018.09.24 iki 2018.12.25
  • Nemokama administratorė (1 grupė (pagalba naujokams)) - 2018.06.26 iki 2018.12.09
  • Direktorių prižiūrėtoja - 2018.04.08 iki 2018.09.24
  • Nemokama administratorė (3 grupė (bendras pagalbos teikimas /adminams)) - 2018.04.08 iki 2018.06.26

brIJCRa.gif

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc žmogus, jai nefrebanintum teamspeak tada būt geriau ir mažiau banyk ts xd

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasirinkimai hujovi, is ryzyno, asmenybe ph tokia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

best DP ever, labai malonus žmogus :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apie Liepsna galiu pasakyti ji tikrai yra draugiška padeda kaip ko nežinai su ja visalaik gali pakalbėti ir gauti geriu patarimu. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-09-17 at 14:43, Johnn_Admin rašė:

Mldc žmogus, jai nefrebanintum teamspeak tada būt geriau ir mažiau banyk ts xd

 Dėkoju už nuomonę. Tačiau neteisingai neblokuoju, siūlyčiau neprisidirbti :)

On 2018-09-17 at 14:49, Pit_Viper rašė:

Pasirinkimai hujovi, is ryzyno, asmenybe ph tokia.

 Galbūt galėtumėte argumentuoti savo nuomonę dėl blogų pasirinkimų?

On 2018-09-17 at 15:07, Domas_Hardwell rašė:

best DP ever, labai malonus žmogus :)

 Dėkoju už Jūsų nuomonę :)

On 2018-09-17 at 15:32, Mode_Wtf rašė:

Apie Liepsna galiu pasakyti ji tikrai yra draugiška padeda kaip ko nežinai su ja visalaik gali pakalbėti ir gauti geriu patarimu. 

 Džiaugiuosi galėdama padėti :)

On 2018-09-17 at 15:36, Eimis_Toshiba rašė:

Esi labai draugiška ir labai mėgsti padėti kitiems :P Labai maloni mergaitė :D

 Dėkoju už pateiktą nuomonę :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pliusas kad parasai ilgas analizes ir isrenki greit direktoriu. Taisykles, isrinkti direktoriai ( ne visi ) ziauriai blogi pasirinkimai, mazas aktyvumas ( nes visad afk) bet tarkim. 

  • Patinka 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra maloni asmenybė, padeda kai reikia, bei yra gera DP, todėl, nieko neigiamo prieš tave neturiu (nebent neduoda šaibų 😁). Sekmės darbuose! 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

SIUNČIU 7 PUOKŠTES GĖLIŲ . MALONI , GERA DRK PRIZ.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc žmogelis, ryžynė į taksus ėjau būvo ezz :D Mandagi, (tikiuos graži) ;)

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uhhh, žmogus visada priemantis tik teisybė, niekados nesugalvos nesąmonių padaryti ir prieš jas esanti. Kaip tik reiks pagalbos parašius jos iš tavęs visada galima sulaukti bei patarimų, tikrai puiki DPi narė. Tikėkimės greitai projekto nepaliksi, o aš nenuvilsiu tavo sprendimų išrinkus mane direktoriumi.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aktyvi, kartais sunkiai atsižvelgi į kitų nuomonę, bet dažniausiai sprendimai būna logiški.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hello tik pradžioje įmesk, nes čia pabaigoje tai tik atsisveikinimas tiktų.
Marytė: labai gerai dirbi ir tavo darbas man labai patinka, turi gerą talkintoją, o kiek teko stebėti analizes tai labai moki rašyti, nekalbant apie gramatines klaidas :D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viena įkyriausių iš turistų. Kuom įkyri? Tuom, kad, būdama turiste, nuo pat atėjimo(į teisėsaugą labiau) bandai įvesti savo tvarką, kuri yra visapusiškai priešišika projekto tvarkai. Ypač, kai tai liečia projekto senbūvius. Galėtumėm sakyti - "turi vykti pokyčiai, o žaidėjai turi prie jų prisitaikyti!!!", tačiau tik ne tokiose situacijose kaip aiškinimas teisėsaugos, GP(kurie dar ir susiję su vadovavimu klanams) valdžioms ką ir kaip daryti. Taip, jeigu ta valdžia yra randomai kaip koks Gandžia ir t.t., tai taip, sakyk ką tu nori jiems, bet situacijose, kai valdžioj pvz. Žvėris, mūsų šaika ar kiti senbūviai, veiksmo žmonės,  tai vietos kalbėjimui turi 0.

Kitas minusas, tai tavo priekabumas. Tas noras siekti tobulo varianto (aišku čia jau perimti genai iš Toshos) yra absurdiškas. Kai prie valdžios prisikabinėji dėl per didelių tarpų temose, dėl teksto formatavimo stiliaus, dėl kažkokių tai linijų temose, nu atsiprašau, bet tiesiog juokinga.

Pliusas už tai, kad rašai tas išsamias analizes, nors jas pagrinde ir tai persiskaito dažniausiai patys kandidatai, kiti tiesiog ieško naujojo direktoriaus. Bet jeigu naudinga bent vienam - reiškia naudinga.

Pliusas už tai, kad padedi naujiems direktoriams įsivažiuoti, kadangi kai kuriems to tikrai prireikia, tačiau ne visiems.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

On 2018-09-17 at 15:54, Nico_Hustlin rašė:

pliusas kad parasai ilgas analizes ir isrenki greit direktoriu. Taisykles, isrinkti direktoriai ( ne visi ) ziauriai blogi pasirinkimai, mazas aktyvumas ( nes visad afk) bet tarkim. 

 Na tikrai negalėčiau pritarti dėl blogų direktorių, žinoma pasirinkimų buvo klaidingų padarytų, bet tikrai negalėčiau teigti, kad dauguma (nors aišku sakai ne visi, tačiau labiau išskirta, lyg dauguma būtų). Dėl aktyvumo ir buvimo afk, ne visada yra galimybė būtų pasiekiamai žaidime, tačiau dažnu atveju galima susisiekti "TeamSpeak" programoje.

On 2018-09-17 at 15:54, Augustas_Killeris rašė:

Yra maloni asmenybė, padeda kai reikia, bei yra gera DP, todėl, nieko neigiamo prieš tave neturiu (nebent neduoda šaibų 😁). Sekmės darbuose! 

 Džiaugiuosi, kad Jūsų tokia nuomonė bei dėkoju už palinkėjimą. Sėkmės taip pat. :)

On 2018-09-17 at 15:59, John_Gerrard rašė:

SIUNČIU 7 PUOKŠTES GĖLIŲ . MALONI , GERA DRK PRIZ.

 Dėkui už gėles :D Ir žinoma už nuomonę :)

On 2018-09-17 at 16:07, Steve_Marley rašė:

Mldc žmogelis, ryžynė į taksus ėjau būvo ezz :D Mandagi, (tikiuos graži) ;)

 

 Dėkoju už nuomonę (dėl to ar graži, kiekvienam savo :D )

On 2018-09-17 at 16:52, Mister_Tedis rašė:

Uhhh, žmogus visada priemantis tik teisybė, niekados nesugalvos nesąmonių padaryti ir prieš jas esanti. Kaip tik reiks pagalbos parašius jos iš tavęs visada galima sulaukti bei patarimų, tikrai puiki DPi narė. Tikėkimės greitai projekto nepaliksi, o aš nenuvilsiu tavo sprendimų išrinkus mane direktoriumi.

 Smagu rasti tokį atsiliepimą. Taip pat tikiuosi, kad dar ilgai čia būsiu ir galėsiu prisidėti, na ir žinoma tikiuosi ir toliau matyti gerai direktoriaujant :)

On 2018-09-17 at 18:07, Dominykas_Miguel rašė:

Aktyvi, kartais sunkiai atsižvelgi į kitų nuomonę, bet dažniausiai sprendimai būna logiški.

 Kaip visada, išsireiškimas išskirtinis, tačiau esu dėkinga už tokią nuomonę :)

On 2018-09-17 at 18:44, Slaptas_Mod rašė:

Hello tik pradžioje įmesk, nes čia pabaigoje tai tik atsisveikinimas tiktų.
Marytė: labai gerai dirbi ir tavo darbas man labai patinka, turi gerą talkintoją, o kiek teko stebėti analizes tai labai moki rašyti, nekalbant apie gramatines klaidas :D

 Taip, talkintoją tikrai gerą turiu, čia tikrai galiu pritarti. Na, dėl gramatinių klaidų :D Ką jau padarysi, visada stengiuosi rašyti kaip galima geriau :D

@Aurimas_Ehmmett

Cituoti

Viena įkyriausių iš turistų. Kuom įkyri? Tuom, kad, būdama turiste, nuo pat atėjimo(į teisėsaugą labiau) bandai įvesti savo tvarką, kuri yra visapusiškai priešišika projekto tvarkai. Ypač, kai tai liečia projekto senbūvius. Galėtumėm sakyti - "turi vykti pokyčiai, o žaidėjai turi prie jų prisitaikyti!!!", tačiau tik ne tokiose situacijose kaip aiškinimas teisėsaugos, GP(kurie dar ir susiję su vadovavimu klanams) valdžioms ką ir kaip daryti. Taip, jeigu ta valdžia yra randomai kaip koks Gandžia ir t.t., tai taip, sakyk ką tu nori jiems, bet situacijose, kai valdžioj pvz. Žvėris, mūsų šaika ar kiti senbūviai, veiksmo žmonės,  tai vietos kalbėjimui turi 0.

 Turistų? Pastebėjimas: Turistai atvyksta ir išvyksta, jie neužsibūna. Tačiau męs galėčiau teigti, kad tikrai užsibuvom ir neplanuojam pasišalinti :) Man apsiėmus DPi narės pareigas, daugelis taisyklių jau buvo sutvarkyta, todėl mano pareiga buvo stebėti, kad jų būtų laikomasi. Nors žinoma atsiranda asmenų kurie jaučiasi viršiau nustatytos tvarkos ir nori daryti viską pagal save. Gaila, tačiau visiems lygios galimybės ir negali būti tokių kurie turėtų kažkokių privilegijų daugiau nei kiti ir man asmeniškai nieko neįtakoja ar asmuo yra senbuvis kuris yra įpratęs prie senų taisyklių, ar naujas direktorius. Kadangi yra naujai sutvarkytos taisyklės, asmens apsiėmusio valdžią, pareiga yra susipažinti su tomis taisyklėmis ir kiek galima geriau jų laikytis. Dėl tos vietos kur sakai, kad mano žodis nieko nereiškia, na jei aš prižiūriu direktorius, tai naturalu, kad mano žodis turi turėti reikšmę, todėl jei matau reikalą, tai ir reiškiuosi.

Cituoti

Kitas minusas, tai tavo priekabumas. Tas noras siekti tobulo varianto (aišku čia jau perimti genai iš Toshos) yra absurdiškas. Kai prie valdžios prisikabinėji dėl per didelių tarpų temose, dėl teksto formatavimo stiliaus, dėl kažkokių tai linijų temose, nu atsiprašau, bet tiesiog juokinga.

 Apskritai visada mėgau, kad viskas atrodytų tvarkingai. Taip sakant, trauktų akį. Apskritai galėčiau sakyti, kad šiek tiek perspaustai pasakyta, tačiau taip. Visada rekomendavau ir siūliau tvarkingai pateikti temas, taip pat paminėdavau ir kodėl to reikia. 

Cituoti

Pliusas už tai, kad rašai tas išsamias analizes, nors jas pagrinde ir tai persiskaito dažniausiai patys kandidatai, kiti tiesiog ieško naujojo direktoriaus. Bet jeigu naudinga bent vienam - reiškia naudinga.

 Džiugu, kad teigiamai vertinate rinkimų apžvalgas. Puikiai suprantu, kad nedaugelis jas skaito, tačiau apžvalgas rašau tam tikru stiliumi. T.y. Tam tikra dalis skirta būtent kandidatams, tam tikra dalis skirta būtent žaidėjams. Dėl to kas ir kiek perskaito yra visiškai asmens reikalas.

Cituoti

Pliusas už tai, kad padedi naujiems direktoriams įsivažiuoti, kadangi kai kuriems to tikrai prireikia, tačiau ne visiems.

 Visada stengiuosi kiek galėdama padėti valdžios atstovams, džiugu, kad tai yra pastebima :)
Dėkoju už tokią išsamią nuomonę :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pažįstama esi tikrai jau gana ilgą laiką, dar nuo senų, senų laikų, kai apie tave niekas nežinojo. Vis kiekvieną dieną tave giliau pažindamas, suprantu tavo asmenybę ir charakterį. Patinka tavo unikalumas, kad vis kažką sugalvoji, esi taip pat tikrai draugiška su kuria galima pasišnekėti įvairiomis temomis. Šiaip labai užknisi su savo blondinės mąstymu, dažniau jį išjungti reiktų. Šiaip kaip žmogumi, nežinau kodėl, bet pasitikėti negaliu, vis kažkaip atrodai labiau, kad ieškai naudos tam tikruose dalykuose, bet čia gal dėl to, kad pati dažnai daug ko nepasakai. Bet čia kalbant apie patį žaidimą, šiaip kalbant Teamspeak'e esi puki pašnekovė, žmogus su patirtimi ir tavo metai atspindi tavo brandą. Malonu, kad galiu tokį žmogų pažinti.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 32 minutes(-čių), Liepsna_Fire rašė:

 

tn4CQQB.png Turistų? Pastebėjimas: Turistai atvyksta ir išvyksta, jie neužsibūna. Tačiau męs galėčiau teigti, kad tikrai užsibuvom ir neplanuojam pasišalinti :) Man apsiėmus DPi narės pareigas, daugelis taisyklių jau buvo sutvarkyta, todėl mano pareiga buvo stebėti, kad jų būtų laikomasi. Nors žinoma atsiranda asmenų kurie jaučiasi viršiau nustatytos tvarkos ir nori daryti viską pagal save. Gaila, tačiau visiems lygios galimybės ir negali būti tokių kurie turėtų kažkokių privilegijų daugiau nei kiti ir man asmeniškai nieko neįtakoja ar asmuo yra senbuvis kuris yra įpratęs prie senų taisyklių, ar naujas direktorius. Kadangi yra naujai sutvarkytos taisyklės, asmens apsiėmusio valdžią, pareiga yra susipažinti su tomis taisyklėmis ir kiek galima geriau jų laikytis. Dėl tos vietos kur sakai, kad mano žodis nieko nereiškia, na jei aš prižiūriu direktorius, tai naturalu, kad mano žodis turi turėti reikšmę, todėl jei matau reikalą, tai ir reiškiuosi.

Tobulai parašiau punktą priekabumas. 😍 Visa tai patvirtina tavo pirmas sakinys.

Manau puikiai supranti, kad turistais vadinu tuos, kurie atėjot iš kito projekto, jog nevadint jūsų taip išpopuliarėjusiu žodžiu(koks aš geras!).

 

     "Nors žinoma atsiranda asmenų kurie jaučiasi viršiau nustatytos tvarkos ir nori daryti viską pagal save."

Taisyklės tegul būna, dėl jų ten atskira, ilga ir nuobodi kalba yra. Sutinku, kad jų turi visos valdžios laikytis, tačiau vėlgi, būkim atviri, aš, Žvėris, Narcis ar bet kuris kitas SENBŪVIS ir VEIKSMO SRITIES VALDŽIĄ turėjęs žmogus visą veiksmo kūrimo schematiką ŠITAM PROJEKTE išmano geriau nei tu. O aš ir kalbu būtent apie tą veiksmo kūrimo laisvę, o ne kažkokias privilegijas ties taisyklėm. Ir taip aišku, kad nei vienas, logiškai mąstantis, veiksmą kurti norintis žmogus, esantis teisėsaugos, klanų ar gp valdžioj nesilaikys, pavyzdžiui, kažkokios tai 1 šturmo per valandą x klanui taisyklės. Dar kartą pabūkim atviri, ką turėtų daryt teisėsaugos valdžia? Saugot miestą kartu su darbuotojais? Važinėt po miestą ir dalint baudas kartu su darbuotojais? NE. Teisėsaugos valdžią pasiimt turėtum tik tam, kad KURT, KURT IR DAR KARTĄ KURT VEIKSMĄ. Serveris pagrinde ir tesilaiko ant klanų, teisėsaugos, klanai pilnai žibės tik tada, kai bus surinkta VEIKSMO DARYMUI skirta teisėsauga, o teisėsauga žibės tada, kai bus nuolatinis atsakas iš klanų. Uždara grandinė. 

Apie tą žodį kai kuriuose reikaluose, tai galbūt ne pilnai darašiau, kad 0 vietos kalbėjimui turi būtent ties veiksmo kūrimo reikalais.  Kodėl? Paaiškinta viršuj.

 

Atsiprašau, kad dar kartą komentuoju, bet savo nuomonę ginsiu iki galo lmao.

  • Patinka 4
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu matyti merginą mūsų kolektyve. Tavo darbo profesionalumas mane žavi nuo pat tavo pirmos DPi pareigų gavimo dienos. Šaunu, kad tokia mergina pilnavertiškai atsiduoda serveriui ir sugeba būti šališka, kai to reikia. Tačiau dabar tu turi pagalbininką kuris tau padeda ir palaiko kiek viename žingsnyje. Turint pagalbininką jūs galite abu „nuversti kalnus“ ir pasiekti serveriui naudingų pasiekimų. Ką galiu pasakyti, mano manymu tu esi geriausia mano matyta direktorių prižiūrėtoja LV. 

Išlik visada tokia linksma ir draugiška. :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man įdomu ar užliptum ant tplv ginklinės stogo per 30 sekundžių su kliūtim, ar tik burną tauškint moki, kad teisėsaugai reikia tobulėti, o tuo pačiu metu varžai teisėsaugą su savo trash taisyklėm?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-09-17 at 19:39, Einaras_Bmw rašė:

Pažįstama esi tikrai jau gana ilgą laiką, dar nuo senų, senų laikų, kai apie tave niekas nežinojo. Vis kiekvieną dieną tave giliau pažindamas, suprantu tavo asmenybę ir charakterį. Patinka tavo unikalumas, kad vis kažką sugalvoji, esi taip pat tikrai draugiška su kuria galima pasišnekėti įvairiomis temomis. Šiaip labai užknisi su savo blondinės mąstymu, dažniau jį išjungti reiktų. Šiaip kaip žmogumi, nežinau kodėl, bet pasitikėti negaliu, vis kažkaip atrodai labiau, kad ieškai naudos tam tikruose dalykuose, bet čia gal dėl to, kad pati dažnai daug ko nepasakai. Bet čia kalbant apie patį žaidimą, šiaip kalbant Teamspeak'e esi puki pašnekovė, žmogus su patirtimi ir tavo metai atspindi tavo brandą. Malonu, kad galiu tokį žmogų pažinti.

 Dėkui už tokią išsamią nuomonę, tačiau stebiuosi kada spėjai susidaryti nuomonę dėl patikimumo ar naudos ieškojimo. Tačiau ties tuo klysti, bet žinoma tai tavo nuomonė.

On 2018-09-17 at 19:41, Aurimas_Ehmmett rašė:

Taisyklės tegul būna, dėl jų ten atskira, ilga ir nuobodi kalba yra. Sutinku, kad jų turi visos valdžios laikytis, tačiau vėlgi, būkim atviri, aš, Žvėris, Narcis ar bet kuris kitas SENBŪVIS ir VEIKSMO SRITIES VALDŽIĄ turėjęs žmogus visą veiksmo kūrimo schematiką ŠITAM PROJEKTE išmano geriau nei tu. O aš ir kalbu būtent apie tą veiksmo kūrimo laisvę, o ne kažkokias privilegijas ties taisyklėm. Ir taip aišku, kad nei vienas, logiškai mąstantis, veiksmą kurti norintis žmogus, esantis teisėsaugos, klanų ar gp valdžioj nesilaikys, pavyzdžiui, kažkokios tai 1 šturmo per valandą x klanui taisyklės. Dar kartą pabūkim atviri, ką turėtų daryt teisėsaugos valdžia? Saugot miestą kartu su darbuotojais? Važinėt po miestą ir dalint baudas kartu su darbuotojais? NE. Teisėsaugos valdžią pasiimt turėtum tik tam, kad KURT, KURT IR DAR KARTĄ KURT VEIKSMĄ. Serveris pagrinde ir tesilaiko ant klanų, teisėsaugos, klanai pilnai žibės tik tada, kai bus surinkta VEIKSMO DARYMUI skirta teisėsauga, o teisėsauga žibės tada, kai bus nuolatinis atsakas iš klanų. Uždara grandinė.

 Prieštarauji pats sau. Sakai, kad taisyklės lai būna, bet po to sakai, kad nesilaikytum tam tikrų taisyklių. Taip, puikiai suprantu, kad Teisėsauga ir Nusikalstamos mėgsta veiksmą ir džiaugiasi juo, tačiau nereikia pamiršti, kad veiksmas nereiškia tik šturmus ar grobimus. Serveris turi tikrai daug galimybių, veiksmo galimybių taip pat yra daug, tai kodėl norima apsiriboti ties vienomis galimybėmis? Jei išnaudojus visas galimybes, veiksmo tikrai būtų per akis ir svarbiausia jis būtų įvairus.

On 2018-09-17 at 19:45, Frederick_Brechlend rašė:

jeigu neščiau tave per tilta, kaip manai kas lužtu aš ar tiltas?

 Iš tikrųjų viskas priklauso nuo kelių dalykų:

Jei tiltas yra tvirtas, o Jūsų sudėjimas laaabai kūdas, spėčiau, kad lūžtumėte jūs. Jei tiltas labai silpnas ir iškleręs, sakyčiau, kad tiltas. Na ir panašiai, viskas priklauso nuo labai daug ko.

On 2018-09-17 at 22:20, Laurynas_Joma rašė:

Smagu matyti merginą mūsų kolektyve. Tavo darbo profesionalumas mane žavi nuo pat tavo pirmos DPi pareigų gavimo dienos. Šaunu, kad tokia mergina pilnavertiškai atsiduoda serveriui ir sugeba būti šališka, kai to reikia. Tačiau dabar tu turi pagalbininką kuris tau padeda ir palaiko kiek viename žingsnyje. Turint pagalbininką jūs galite abu „nuversti kalnus“ ir pasiekti serveriui naudingų pasiekimų. Ką galiu pasakyti, mano manymu tu esi geriausia mano matyta direktorių prižiūrėtoja LV. 

Išlik visada tokia linksma ir draugiška. :)

 Labai dėkoju už tokią išsamią nuomonę bei palinkėjimą. :)

On 2018-09-17 at 22:22, Lizard_Man rašė:

man įdomu ar užliptum ant tplv ginklinės stogo per 30 sekundžių su kliūtim, ar tik burną tauškint moki, kad teisėsaugai reikia tobulėti, o tuo pačiu metu varžai teisėsaugą su savo trash taisyklėm?

 Visada visiems yra galimybė tobulėti, tai kodėl jos neišnaudojus? Kuo tai yra blogai? Taip pat paminėjai užlipimą kliūtimis ant /tplv ginklinės stogo, tikrai nemanau, kad toks dalykas turėtų nulemti kažką. Tačiau pasitreniravus ir tobulėjant manau tikrai būtų įmanoma.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Taip pat paminėjai užlipimą kliūtimis ant /tplv ginklinės stogo, tikrai nemanau, kad toks dalykas turėtų nulemti kažką."

Va čia Jūs baisiai klystate, mieloji. Kliūtys yra "žiaurus" ginklas, kurį reikia išmokyt naudoti visą teisėsaugą, tik gaila, jog to nesupratau prieš metus, kai buvau direktorius(kad reikia mokyti kitus), potencialo jis turi labai daug(prašyčiau šitą paporinti dabartiniem direktoriam). Prie ko ta ginklinė? Jei gali per 4s užlipti ant ginklinės, tai tu bent moki greitai naudotis kliūtimi, kitas etapas - jas protingai panaudoti. Tu to nežinai, nes teisėsaugoje nesi buvusi ilgai, tai kodėl tu  beveik visas taisykles perdarei ir pagrindą išmestei per langą? Kodėl yra užsilikusios spragos kaip:

  1. Nė vienos taisyklės apie moonbeamą(kur jo negalima statyti,....)
  2. Nėra taisyklių, kurios draustų dėti 2x įtarimą(pvž: po žmogžudystės ištyrimo sužinai koks žaidėjas nužudė civilį, tu jį gali vėl įtarti už žmogžudystę, nes nėra jokios taisykles, kas tai draustų, tas pats ir su moonbeamu)

ir panašiai?

Taisyklės nekeistos 2 mėnesius su puse, jeigu neklystu net kelis kartus sakiau, kai čia dar bšk buvau atėjęs pažaist, gal būtų metas ištaisyti šitas spragas ir pakeisti kai kurias taisykles, jog severyje būtų daugiau mūsų to numylėto veiksmo, nes be jo - net ne tas žaidimas. Man toks jausmas, jog jūs žiūrite į mažąją dalį žaidėjų, kuri nedalyvauja jokiuose tokiuose veiksmuose ir speceliai sumažinote veiksmo, o galbūt klystu...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 valandas(-ų), Mantas_Exe rašė:

kurvu *Myliu Las-Venturas.lt*

Va čia matosi senas žaidėjas už Mantai + Pritariu Aurimui. Dadedu. jog graudu žiūrėt kad iš ryžino atėja į las-venturas 2men pažaidė ir pist jau su pareigom kuriu neturėjot gaut vapšie, iškart užemėt senbuviu pareigas kurie jau gan ilga laiką bando pasiekt ir normaliai susitvarkyt ne kaip jus gyvenat palei savo taisykles 😕 . Kaip sakoma Toshos draugai Tosha daro ką nori. baisu 😕 Gaila jog Britas pasišalino iš pareigų manau būtų jis jūsų ryžiku manau pareiguose nebūtų. Nepykit čia tik mano nuomonė 😕

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dieve, per tokį laiką jau 2 puslapiai. Na, bet reik manau ir man parašyt apie Tavę. Tai esi Tu tokia mergina, kuri jeigu turi pareigas, jas atlieka visus 110%, išnaudos visas galimybes, tik dėl mūsų. Manau, esantis direktoriai, jaučiasi tikrai gerai, nes matosi, kad tiek Tu, tiek Tavo kolega, darote viską, kad tik direktoriams būtų gera, aišku kaikurie sakė, kad labai vadovauji, bet aš supratau kodėl taip vyksta, Tu nori kad toje firmoje būtų dar geriau, nei yra ir kad žmogus, kuris užima postą būtų palaikytų tokį pati aktyvumą ar vadovavimo lygį. Todėl esi tikrai ta mergina, kuri praleidžia vajetus kiek laiko prie pc, aš galvoju, o kada Tu akinius nešioti pradėsi??? O galbūt jau nešioji?? Tai noriu, palinkėti, kad išliktum tokia pati, draugiška ir suprantanti, belekai prikolna. Na o kai ateis ta diena, kurios aš labai laukiu, bus dar geresnė :DDDDD (Čia kai Tu direktorių pasiimsi firmos, apie tai kalbėjau). 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...