Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Liepsna_Fire

Liepsna_Fire (Forumo Globali moderatorė, IV lygio administratorė)

Rekomenduoti pranešimai

Nu nzn nzn tokia p* DPI tik is b-lista isimk a ok

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-09-17 at 19:45, Frederick_Brechlend rašė:

jeigu neščiau tave per tilta, kaip manai kas lužtu aš ar tiltas?

Jeigu tavo mama būtų mano mama, kieno mama ji būtų, tavo ar mano?

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Cituoti

"Taip pat paminėjai užlipimą kliūtimis ant /tplv ginklinės stogo, tikrai nemanau, kad toks dalykas turėtų nulemti kažką."

Va čia Jūs baisiai klystate, mieloji. Kliūtys yra "žiaurus" ginklas, kurį reikia išmokyt naudoti visą teisėsaugą, tik gaila, jog to nesupratau prieš metus, kai buvau direktorius(kad reikia mokyti kitus), potencialo jis turi labai daug(prašyčiau šitą paporinti dabartiniem direktoriam). Prie ko ta ginklinė? Jei gali per 4s užlipti ant ginklinės, tai tu bent moki greitai naudotis kliūtimi, kitas etapas - jas protingai panaudoti. Tu to nežinai, nes teisėsaugoje nesi buvusi ilgai, tai kodėl tu  beveik visas taisykles perdarei ir pagrindą išmestei per langą? Kodėl yra užsilikusios spragos kaip:

  1. Nė vienos taisyklės apie moonbeamą(kur jo negalima statyti,....)
  2. Nėra taisyklių, kurios draustų dėti 2x įtarimą(pvž: po žmogžudystės ištyrimo sužinai koks žaidėjas nužudė civilį, tu jį gali vėl įtarti už žmogžudystę, nes nėra jokios taisykles, kas tai draustų, tas pats ir su moonbeamu)

ir panašiai?

Taisyklės nekeistos 2 mėnesius su puse, jeigu neklystu net kelis kartus sakiau, kai čia dar bšk buvau atėjęs pažaist, gal būtų metas ištaisyti šitas spragas ir pakeisti kai kurias taisykles, jog severyje būtų daugiau mūsų to numylėto veiksmo, nes be jo - net ne tas žaidimas. Man toks jausmas, jog jūs žiūrite į mažąją dalį žaidėjų, kuri nedalyvauja jokiuose tokiuose veiksmuose ir speceliai sumažinote veiksmo, o galbūt klystu...

 Tikrai nesakau, kad kliūtys yra nieko vertos, tačiau pagal tai apie ką buvo kalbama, kliūtis neatrodo, kad būtų prie ko. Tačiau šiaip pačiame Teisėsaugos darbe, jos žinoma, kad yra naudingos. Dėl taisyklių pasikartosiu: Apsiėmus DPi pareigas, taisyklės jau buvo sutvarkytos ir keisti teko ne labai daug. Žinoma, neprieštarausiu, kad dar yra ką galima pataisyti taisyklėse ir bus taisoma tai ką reikės. Toliau kaip sakai, kad esi sakęs. Nepamenu, kad man būtum kažką minėjęs, man regis iš vis nėra tekę bendrauti. Taip pat stengiamės žiūrėti į visą visumą, o tai reiškia, kad keičiant taisykles, reikia pergalvoti už ir prieš variantus.

On 2018-09-18 at 00:43, Aivis_Vrc rašė:

Dadedu. jog graudu žiūrėt kad iš ryžino atėja į las-venturas 2men pažaidė ir pist jau su pareigom kuriu neturėjot gaut vapšie, iškart užemėt senbuviu pareigas kurie jau gan ilga laiką bando pasiekt ir normaliai susitvarkyt ne kaip jus gyvenat palei savo taisykles 😕 . Kaip sakoma Toshos draugai Tosha daro ką nori. baisu 😕 Gaila jog Britas pasišalino iš pareigų manau būtų jis jūsų ryžiku manau pareiguose nebūtų. Nepykit čia tik mano nuomonė

 Apskritai galėčiau paminėti, kad mano nuomone, nėra svarbu iš kokio projekto yra žmogus, nes jei jis čia žaidžia ir žaidžia aktyviai, tai kodėl turėtų būti skirtumas kas buvo prieš tai? Taip pat ir tas laikas kiek yra žaidžiama serveryje, ne nuo to galbūt turėtų viskas priklausyti, nes vienas žmogus per, kad ir tuos 2 mėn gali parodyti ir nuveikti labai daug, o kitas ir per 2 metus nieko nedarys ir sakys, duok man kažką. Todėl tokių sprendimų metu, nereikėtų apsiriboti tik laiku.

On 2018-09-18 at 05:29, Minde_Boss rašė:

Dieve, per tokį laiką jau 2 puslapiai. Na, bet reik manau ir man parašyt apie Tavę. Tai esi Tu tokia mergina, kuri jeigu turi pareigas, jas atlieka visus 110%, išnaudos visas galimybes, tik dėl mūsų. Manau, esantis direktoriai, jaučiasi tikrai gerai, nes matosi, kad tiek Tu, tiek Tavo kolega, darote viską, kad tik direktoriams būtų gera, aišku kaikurie sakė, kad labai vadovauji, bet aš supratau kodėl taip vyksta, Tu nori kad toje firmoje būtų dar geriau, nei yra ir kad žmogus, kuris užima postą būtų palaikytų tokį pati aktyvumą ar vadovavimo lygį. Todėl esi tikrai ta mergina, kuri praleidžia vajetus kiek laiko prie pc, aš galvoju, o kada Tu akinius nešioti pradėsi??? O galbūt jau nešioji?? Tai noriu, palinkėti, kad išliktum tokia pati, draugiška ir suprantanti, belekai prikolna. Na o kai ateis ta diena, kurios aš labai laukiu, bus dar geresnė :DDDDD (Čia kai Tu direktorių pasiimsi firmos, apie tai kalbėjau). 

 Ne, akinių nenešioju ir tikėkimės greit neprireiks :D o šiaip, dėkoju už tokią nuomonę ir tikėkimės, kad tavo svajonė kada išsipildys :)

prieš 19 valandas(-ų), Evilas_Jacas rašė:

Nu nzn nzn tokia p* DPI tik is b-lista isimk a ok

 Dėkui už nuomonę, o dėl b-list, ten yra parašyta kaip iš jo išeiti ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš ryžyno žinoma man kaip labai puiki superinė multi gera asmenybė, tegul linkiu tau sėkmės 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-09-19 at 13:20, Jonas_Ganjababy rašė:

Iš ryžyno žinoma man kaip labai puiki superinė multi gera asmenybė, tegul linkiu tau sėkmės 

 Dėkoju už tokią nuomonę bei už palinkėjimą.

On 2018-09-19 at 14:09, Nikiostik_Baraban rašė:

Nū aš tai nežinau apie tave nieko bet gal laikui bėgant susipažinsim :) 

 Nors tai ir ne nuomonė, tačiau tikiuosi bus laiko kada susipažinti ir taip galėsite susidaryti nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogus kuris žiauriai stengėsi dėl serverio nuo pirmų dienų atėjus žaisti čia, draugiška, mokanti paprikolint teamspeake :D, visada padės ir išklausys kaip klūpčiuką kunigas :DD

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Achh, Labas @Liepsna_FireTikrai, kiek pastebėjau tavo darbas visada atliktas protingai, bei labai atsakingas, neieškant žodžio kišenėje esi šaunuolė ,,DPKT'' narė, ir linkiu didžiulės sekmės toliau dirbti šį darbą ! 💓

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aktyvi matau daug eventų rengia gera direktorių komanda surinkus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normali babce dirbo pas mane trv daug padejo, bet vstk nepisciau, tai tiek.... :)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Ernestas_Mind rašė:

Žmogus kuris žiauriai stengėsi dėl serverio nuo pirmų dienų atėjus žaisti čia, draugiška, mokanti paprikolint teamspeake :D, visada padės ir išklausys kaip klūpčiuką kunigas :DD

 Dėkoju už tokią nuomonę! Dėl klupčiuko ir kunigo, na galėčiau paprieštarauti :D

prieš 2 valandas(-ų), Tedis_Marihuana rašė:

Achh, Labas @Liepsna_FireTikrai, kiek pastebėjau tavo darbas visada atliktas protingai, bei labai atsakingas, neieškant žodžio kišenėje esi šaunuolė ,,DPKT'' narė, ir linkiu didžiulės sekmės toliau dirbti šį darbą ! 💓

 Ačiū už jūsų nuomonę! Malonu girdėti kai pastangos yra pastebimos :)

prieš 2 valandas(-ų), Fanfanas_Tulpe rašė:

Ryžikė ir viskas tuo pasakyta. O, šiaip, maloni, padedanti ir draugiška

 Dėkoju už nuomonę.

prieš 1 valandą, Marius_Gokas rašė:

Aktyvi matau daug eventų rengia gera direktorių komanda surinkus.

 Dėkoju! Na event'ų gal ne taip daug, bet bus matyti :)

prieš 7 minutes(-čių), Johnas_Freizeris rašė:

Normali babce dirbo pas mane trv daug padejo, bet vstk nepisciau, tai tiek.... :)

 Na tu savam stiliuj kaip visada :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

viskas normalei, afk sedi visada zaidime niatsaka man i PM kai rasau nzn kodel reik pagalbos zeurei bet nepadeda.

giphy.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai nuosirdziai galiu pasakyti: siuo metu GERIAUSIA sampa drauge (nes juste, milita, kamile, deimante ir kitos nebezaidz). Smagu pakalbet teamspeake, mldc ka prikolus supranti, nors kartais kad ir rimtai kalbu, tau atrodo kad prikolinu (cia kai siuliau susitikt, praleist laika kartu, ant suoliuko pasedet, apie sampa pakalbet i t.t.). Mldc sjp seniau nepatikai man bet db va nuomone pasikeite i gera kai pirma karta isgirdau tavo balsa :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su aimu saudo tai nzn

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

MĮSLĖ: Jei būtum bahuras, prieš kiek dienų šita tema būtų užrakinta, tu būtum užblokuota ir be pareigų už aimbot naudojimą?

Sėkmingai atsakę laimi bronzinį vip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

phj zjbs bent skaičiu gera palaiko serveryje, aišku biški blogai, kad iš pirmo karto neina prisijungti nes netelpą į serveri bet kaip prisijungia su tokia mase, kad už 20 žaidėjų skaičiu sėdi, invis gera mase rado

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik dirbt geriau, ne sampa kapok, o šiaip tai kažn kartais mldc, dave man ten 50k hunger gejms.

high five court GIF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ka galiu pasakyti, antra Miela, samp pirmoje vietoje ir rimčiausias dalykas, o visa kita jau po to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-21 at 19:42, Hot_Anonymous rašė:

per daug rimtai ziuri i sampa, per greit susireiksmini. 

On 2019-03-22 at 14:59, Misteris_Smitas rašė:

Nu ka galiu pasakyti, antra Miela, samp pirmoje vietoje ir rimčiausias dalykas, o visa kita jau po to

 Nevisai galėčiau sutikti, bet visi manau žiūrime iš savo perspektyvos

On 2019-03-21 at 19:52, Josh_Exxcite rašė:

viskas normalei, afk sedi visada zaidime niatsaka man i PM kai rasau nzn kodel reik pagalbos zeurei bet nepadeda.

giphy.gif

 Na tikrai ne visada, o ir tokiu atveju visada yra kitų būtų kaip susisiekti (forumo až, TeamSpeak)

On 2019-03-21 at 19:52, Mantas_Exe rašė:

Tikrai nuosirdziai galiu pasakyti: siuo metu GERIAUSIA sampa drauge (nes juste, milita, kamile, deimante ir kitos nebezaidz). Smagu pakalbet teamspeake, mldc ka prikolus supranti, nors kartais kad ir rimtai kalbu, tau atrodo kad prikolinu (cia kai siuliau susitikt, praleist laika kartu, ant suoliuko pasedet, apie sampa pakalbet i t.t.). Mldc sjp seniau nepatikai man bet db va nuomone pasikeite i gera kai pirma karta isgirdau tavo balsa :)

 Dėkui už tokią nuomonę. Pati irgi esu pakeitusi apie tave nuomonę :) (į geresnę pusę)

On 2019-03-21 at 20:24, Gytis_Same rašė:

Su aimu saudo tai nzn

On 2019-03-21 at 20:44, Rytiz_Levante rašė:

MĮSLĖ: Jei būtum bahuras, prieš kiek dienų šita tema būtų užrakinta, tu būtum užblokuota ir be pareigų už aimbot naudojimą?

Sėkmingai atsakę laimi bronzinį vip.

 Sakiau ir sakysiu. Mano sąžinė rami, nečytinau. Paprasta.

On 2019-03-21 at 21:38, Karolis_Bond rašė:

phj zjbs bent skaičiu gera palaiko serveryje, aišku biški blogai, kad iš pirmo karto neina prisijungti nes netelpą į serveri bet kaip prisijungia su tokia mase, kad už 20 žaidėjų skaičiu sėdi, invis gera mase rado

 Pas tave humoro jausmas, kaip ir išprusimas - nėra. ;)

On 2019-03-22 at 01:16, Kahori_Nagatsuka rašė:

kazinau pyksta ant manes labai daznai nezinau nezinau ka galiu pasakyt

 Realiai nu nepykstu aš ant tavęs, tik kartais nesąmones darai :D

On 2019-03-22 at 01:33, Grazvydas_Samp rašė:

Eik dirbt geriau, ne sampa kapok, o šiaip tai kažn kartais mldc, dave man ten 50k hunger gejms.

high five court GIF

 Na džiugu, kad nors tiek gera esu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai draugiška bei aktyvi komandos narė. Kaip naujokas pasirinkau puikią vietą kur pradėti žaidimą, arčiau šios administratorės. Iškilus bet kokiam klausimui susyjusiu su serveriu visada turiu ko paklausti ir gaunu aktualiausia bei teisingą informaciją. Paslaugi, bei kruopšti administratorė tikrai suteikia puikų įvaizdį LV komandai. Bei svarbiausia šios komandos narės savybė - sąžiningumas. AČIŪ, kad esi :) (NENARDIMAS)

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai nuoširdi, draugiška, aktyvi ir manau viena iš geriausių komandos narė. Rodo gerą pavyzdį serverio žaidėjams, yra sąžininga, viska atlieka kruopščiai, nekelia savęs į  aukštumas. Kaip paprašau pagalbos visada suteikia naudinga informacija. Ačiū , kad stengiesi dėl serverio :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveika, na pažįstami esam tikrai nedaug laiko, bet šiokia tokia nuomonė yra, na susipažinom taksistuose pasirodėi tikrai gana šauni direktorė, pirma galbūt atrodei pasikėlusi, bet per keletą dienų nuomonę pakeičiau, kuomet tau nėra nuotaikos tai gėriau tavęs nekalbinti:D na nes realiai neįdomu bendrauti, ir apskritai supranti prikolus, bei neimi visko už rimto tai nežinau tiek.. Sėkmės bei iki ;)

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...