Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Liepsna_Fire

Liepsna_Fire (Forumo Globali moderatorė, IV lygio administratorė)

Rekomenduoti pranešimai

Hey! Labai malonus ,draugiškas,supratingas,komunikabilus bei šeip prie prikolo žmogus.Visalaik pakeldavai nuotaika,bei taip pat šiuo metu pakėli ja.Esi mano autoriteras,kodėl? Na netgi dabar pasakant užiemi 5 skirtingas pareigas (Admin prižiūrėtoja,global mod,ts3 vyr.moderatorė,nemokama administratorė ir dar papildei direktorių grėtas.Tikrai esi šauni visose savo pareigose,niekad neesi nuvylus,na ir todėl pasirinkau tave kaip autoriteta.Atėjus i las-venturas,man pirmai į pagalba atlekei tu,paaiškinai kas ir kur yra,papasakojai apie projekta,ka reik ir kaip daryti,na ir šeip "basicus" išaiškinai.Su laiku sutikau maloniu žmoniu tavo dėka t.y tu mane su jais supažindinai pastoviai moovindama i kanala kuriame tiek tu tiek jie budavo (Jeremy,Tadas,Tedis,Rowla,Visva,Kamuoliukai/s(supranti apie ka aš), na ir daug kitų,tikrai visų nevardinsiu).Dar po kiek laiko įsidarbinus i medikus pretendavau į medikų pavaduotoja (pas Visva) ir užiemiau 2 vieta (dėkui tau kad apsilankei rinkimuose tuo metu kai vedžiau veikla).Na tik tiek ir pasakysiu,tikrai yra daugiau dalykų kuriuose mane stebini.Dėkui dar karta (kaip "kažkas" pasakė Tu gėris).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-04-29 at 12:17, Karkis_Venturas rašė:

Labai draugiška bei aktyvi komandos narė. Kaip naujokas pasirinkau puikią vietą kur pradėti žaidimą, arčiau šios administratorės. Iškilus bet kokiam klausimui susyjusiu su serveriu visada turiu ko paklausti ir gaunu aktualiausia bei teisingą informaciją. Paslaugi, bei kruopšti administratorė tikrai suteikia puikų įvaizdį LV komandai. Bei svarbiausia šios komandos narės savybė - sąžiningumas. AČIŪ, kad esi :) (NENARDIMAS)

On 2019-05-06 at 16:38, Artchi_Down rašė:

Tikrai nuoširdi, draugiška, aktyvi ir manau viena iš geriausių komandos narė. Rodo gerą pavyzdį serverio žaidėjams, yra sąžininga, viska atlieka kruopščiai, nekelia savęs į  aukštumas. Kaip paprašau pagalbos visada suteikia naudinga informacija. Ačiū , kad stengiesi dėl serverio :)

On 2019-05-21 at 17:06, White_Droidzz rašė:

Sveika, na pažįstami esam tikrai nedaug laiko, bet šiokia tokia nuomonė yra, na susipažinom taksistuose pasirodėi tikrai gana šauni direktorė, pirma galbūt atrodei pasikėlusi, bet per keletą dienų nuomonę pakeičiau, kuomet tau nėra nuotaikos tai gėriau tavęs nekalbinti:D na nes realiai neįdomu bendrauti, ir apskritai supranti prikolus, bei neimi visko už rimto tai nežinau tiek.. Sėkmės bei iki ;)

On 2019-05-23 at 06:28, Doncia_Air rašė:

Hey! Labai malonus ,draugiškas,supratingas,komunikabilus bei šeip prie prikolo žmogus.Visalaik pakeldavai nuotaika,bei taip pat šiuo metu pakėli ja.Esi mano autoriteras,kodėl? Na netgi dabar pasakant užiemi 5 skirtingas pareigas (Admin prižiūrėtoja,global mod,ts3 vyr.moderatorė,nemokama administratorė ir dar papildei direktorių grėtas.Tikrai esi šauni visose savo pareigose,niekad neesi nuvylus,na ir todėl pasirinkau tave kaip autoriteta.Atėjus i las-venturas,man pirmai į pagalba atlekei tu,paaiškinai kas ir kur yra,papasakojai apie projekta,ka reik ir kaip daryti,na ir šeip "basicus" išaiškinai.Su laiku sutikau maloniu žmoniu tavo dėka t.y tu mane su jais supažindinai pastoviai moovindama i kanala kuriame tiek tu tiek jie budavo (Jeremy,Tadas,Tedis,Rowla,Visva,Kamuoliukai/s(supranti apie ka aš), na ir daug kitų,tikrai visų nevardinsiu).Dar po kiek laiko įsidarbinus i medikus pretendavau į medikų pavaduotoja (pas Visva) ir užiemiau 2 vieta (dėkui tau kad apsilankei rinkimuose tuo metu kai vedžiau veikla).Na tik tiek ir pasakysiu,tikrai yra daugiau dalykų kuriuose mane stebini.Dėkui dar karta (kaip "kažkas" pasakė Tu gėris).

 Labai džiugu matyti tokią projekto žaidėjų nuomonę apie save. Apskritai malonu matyti kai žmogus aiškiai, išsamiai ir tiksliai išsako savo nuomonę, tačiau dar kai ji yra teigiama, tada išvis super :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...