Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Einaras_Bmw

Einaras_Bmw (direktorių prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

biski per daug verki del visko daugiau ntr ka sakyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Senas geras EPI drk best firmike buvo ir pats mldc

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), James_Harden rašė:

biski per daug verki del visko daugiau ntr ka sakyt

Visko būna, bet, kad verkiu, tai nežinau. Atkreipsiu dažniau į tai dėmesį, ačiū :) 

prieš 3 valandas(-ų), Nico_Nivelli rašė:

audi yra hojova masina, tai tiek
 

 

:D 

prieš 2 minutes(-čių), Evilas_Jacas rašė:

Senas geras EPI drk best firmike buvo ir pats mldc

Ačiū tau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai geras administratorius, gražiai kuria GFX darbus, yra net ir man sukūręs ir už tai esu dėkingas.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 valandas(-ų), Lukas_Psy rašė:

Labai geras administratorius, gražiai kuria GFX darbus, yra net ir man sukūręs ir už tai esu dėkingas.

Ačiū tau labai :) Toks žmogus kaip tu - mane motyvuoja tobulėti ir stengtis dar labiau.

 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras, Administratorius ,Ideda, daug laiko į šita projekta, Draugiškas.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-09-19 at 13:04, Jamal_Fatal rašė:

Geras, Administratorius ,Ideda, daug laiko į šita projekta, Draugiškas.

Ačiū už įvertinimus, man tikrai tai daug ką reiškia :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Matas_Sanchez rašė:

o tavo varda kirciuoja einAras ar eInaras ? (draugui cia)

eInaras , išvis keistas klausimas :D Beje, draugas paskyros turbūt neturėjo.. eh;/ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats esi minėjęs kažkur, jog prieš palikdamas praeitą projektą turėjai ganėtinai svarbias pareigas forume. Todėl aš galiu drąsiai teigti, kad šios srities esi profesionalas, ko tikrai LV projektui trūksta (įskaitant dabartinius forumo moderatorius). Kiek teko peržiūrėti "MAP" skilčių temas, jos tikrai yra sutvarkytas, ko seniau nebūdavo, "Modifikacijų" skiltis taipogi yra tvarkinga, bet ši skiltis tikrai ne tau  (Atsiprašau, bet tokia tiesa), nenukrypkime nuo temos ir linkiu sėkmės ieškant "Grand Theft Auto San Andreas" žaidimo modifikacijų <juokiuosi> .

 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pažįstu tave iš senu ryžiku laiku ir galiu pasakyti kad esi įdomi asmenybe ,pas kuri nuotaika keičiasi kas 5 min (kaip pas merginas 😛 ) bet vis tiek esi afigenas žmogus su kurio įmanoma bendrauti ir niekados ne apgausi ir tame tavo didelis pliusas nes esi axuenas sajanas 😂😂😂

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-10-02 at 23:10, Lil_Pump rašė:

Pats esi minėjęs kažkur, jog prieš palikdamas praeitą projektą turėjai ganėtinai svarbias pareigas forume. Todėl aš galiu drąsiai teigti, kad šios srities esi profesionalas, ko tikrai LV projektui trūksta (įskaitant dabartinius forumo moderatorius). Kiek teko peržiūrėti "MAP" skilčių temas, jos tikrai yra sutvarkytas, ko seniau nebūdavo, "Modifikacijų" skiltis taipogi yra tvarkinga, bet ši skiltis tikrai ne tau  (Atsiprašau, bet tokia tiesa), nenukrypkime nuo temos ir linkiu sėkmės ieškant "Grand Theft Auto San Andreas" žaidimo modifikacijų <juokiuosi> .

 

Ačiū už nuomonę. Verta paminėti, kad seniau aš irgi buvau šios skilties moderatorius. :D Galbūt nesu visiškai profesionalas ties modifikacijų ieškojimu, tačiau vis tiek nesu toks žalias, gal kažkada ir tavo lygį pasieksiu:D

On 2018-10-02 at 23:22, Mickey_Adam rašė:

Pažįstu tave iš senu ryžiku laiku ir galiu pasakyti kad esi įdomi asmenybe ,pas kuri nuotaika keičiasi kas 5 min (kaip pas merginas 😛 ) bet vis tiek esi afigenas žmogus su kurio įmanoma bendrauti ir niekados ne apgausi ir tame tavo didelis pliusas nes esi axuenas sajanas 😂😂😂

Nu ačiū, tiesos yra, toks jau mano charakteris, kadangi ne tiek, kad nuotaika, tačiau toks charakteris mano.. :D Ačiū tau už žodžius, išties nelinkęs apgaudinėti žmonių, o su sajanu prajuokinai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Einarai, dar neteko bendrauti, bet gal ir teko serveryje, esi lyg ir man padėjęs, tik nepamenu, šiaip mldc toks, tikrai nusipelnęs mūsų pasitikėjimo, sėkmės Einarai! :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai draugiškas pacukas, bet su manim nežaisdavo cs go, kai budavau non prime. ;(( Jei įdomu kas aš - raštelk į pm :D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 valandas(-ų), Lukas_Westrom rašė:

Sveikas Einarai, dar neteko bendrauti, bet gal ir teko serveryje, esi lyg ir man padėjęs, tik nepamenu, šiaip mldc toks, tikrai nusipelnęs mūsų pasitikėjimo, sėkmės Einarai! :)

Ačiū tau! Galbūt ir nesame bendravę, bet manau, kad proga tikrai bus :)

prieš 8 valandas(-ų), Matt_Matas rašė:

Labai draugiškas pacukas, bet su manim nežaisdavo cs go, kai budavau non prime. ;(( Jei įdomu kas aš - raštelk į pm :D

Tuo metu apsimečiau pro žaidėju, dėl to ir bijojau čyterių ;D Dabar jei dar žaidi, tai galėsim sužaisti kada gal;) Ačiū.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Drama queeeeeeeeeen.. Jkj, puikus komandos narys, visuomet rodantis motyvacija, iniciatyva darbuose, nora kazka pasiekti daugiau, ir visada judantis pirmyn. Bendraujam ilgai, ir tikrai nuomone yra teigiama, ir palinkesiu siekti daugiau.

 

Freepostus cia lengva pas jus rinkt

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-10-08 at 20:14, Edom_Kruk rašė:

Drama queeeeeeeeeen.. Jkj, puikus komandos narys, visuomet rodantis motyvacija, iniciatyva darbuose, nora kazka pasiekti daugiau, ir visada judantis pirmyn. Bendraujam ilgai, ir tikrai nuomone yra teigiama, ir palinkesiu siekti daugiau.

 

Freepostus cia lengva pas jus rinkt

Ačiū tau labai, o dėl dramų, tai jūsų kompanija mane verčia kelti jas :D Ne aš kaltas, o JŪS!!!!!!!!!!!!!!!! :D 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Ei narai :D. Prisimenu tave iš kito projekto, turbūt pameni galbūt ir mane, palaikiau tave S.W.A.T.  Direktoriaus rinkimuosę, šiaip esu susidaręs gerą nuomonę apie tavę, draugiškas, padedantis. Esi labai iškalbingas, ir turi gerą protą, esi pilnas idėjų.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuomonė apie tave tik teigiama. Prisimenu tave iš kito projekto. Kaip asmenybė, esi draugiškas, visada ištiesiantis pagalbos ranką, siekiantis užsibėžtų tikslų, motyvuotas. Linkiu ir toliau tokiu išlikti, Einarai. ;) 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Jeremy_Osama rašė:

Nu ką, šaunus vyrukas kuriam palinkėčiau sėkmės ateityje !:)

Ačiū tau labai :) 

prieš 1 valandą, Punto_Collins rašė:

šaunus forumo moderatorius, bei LV komandos narys. Visada padeda, aktyvus, darbštus, sąžiningas žmogus.

Ačiū tau labai :) 

prieš 55 minutes(-čių), Lauriss_Samper rašė:

Labas, Ei narai :D. Prisimenu tave iš kito projekto, turbūt pameni galbūt ir mane, palaikiau tave S.W.A.T.  Direktoriaus rinkimuosę, šiaip esu susidaręs gerą nuomonę apie tavę, draugiškas, padedantis. Esi labai iškalbingas, ir turi gerą protą, esi pilnas idėjų.

Smagu, kad palaikei, na lyg pamenu tokį slapyvardį :D Ačiū!

prieš 28 minutes(-čių), Neida_Freeze rašė:

Nuomonė apie tave tik teigiama. Prisimenu tave iš kito projekto. Kaip asmenybė, esi draugiškas, visada ištiesiantis pagalbos ranką, siekiantis užsibėžtų tikslų, motyvuotas. Linkiu ir toliau tokiu išlikti, Einarai. ;) 

Ačiū tau, Neida :) Smagu girdėti tokius žodžius iš tavęs.

 

O, bendrai tai didelis ačiū jums, tokie žodžiai tikrai mane motyvuoja ir verčia tobulėti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kritikas (bet už mane tikrai ne didesnis ^^). Šiaip kažkokios konkrečios nuomonės nesu susidaręs, kadangi dar nespėjau tavęs labiau pažinti, bet ateityje manau tikrai turėsiu ką apie tave papasakoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-10-17 at 18:59, Arvydas_Torres rašė:

Kritikas (bet už mane tikrai ne didesnis ^^). Šiaip kažkokios konkrečios nuomonės nesu susidaręs, kadangi dar nespėjau tavęs labiau pažinti, bet ateityje manau tikrai turėsiu ką apie tave papasakoti.

Ačiū už nuomonę, o dėl kritiko, iš dalies turbūt jo :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...