Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Sim_Gint

Sim_Gint (Forumo moderatorius)

Rekomenduoti pranešimai

jgK5XpG.gif

Sim_Gint (Nemokamas administratorius)
(2017/12/12)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Prie šios komandos prisijungiau gana netikėtai, kai mane apklausė buvęs administratorių  prižiūrėtojas ir dabartinis IV lygio administartorius The_Deus.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už Nemokamo administratoriaus pareigas tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

Labai vertinu, ką pasakysite man, nes noriu sulaukti grįžtamojo ryšio ir siekti dar daugiau tikslų!

UocDR3g.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

irgi saunuolis, aktyvus administratorius kaip hotas, daug kada padedi, bet kartais ir uzpisi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ŠITAS KIEMO VIERCHAS , O ŽAIDIME DURA STUMIA. BET ZJBS ŽMOGUS.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu, bšk nolaiferiuks :D bendraujantis, ir šjp mldc ;)

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uhhh vėl darbuotojui nuomone, taigi mėgsti nesąmonių padaryti per veiklas :D bei nervini su savo tuo pingu. O šiaip tai man rodos prasidėjo viskas nuo pd dirbimo kai gaudėm nusikaltėlius baudas rinkome :D maladec ciuvelis dar beveik kaimynas 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Augustas_Killeris rašė:

Gers toks bičiuks, pabendraujam kartais 《●》

Ačiū :)

prieš 1 valandą, Nico_Hustlin rašė:

irgi saunuolis, aktyvus administratorius kaip hotas, daug kada padedi, bet kartais ir uzpisi

Visko būna :) ty.

prieš 1 valandą, Eimis_Toshiba rašė:

Nu gintai esi mldc vaikis, prie prikolo toks ir seip padedi

Ačiū :D 

prieš 58 minutes(-čių), John_Gerrard rašė:

ŠITAS KIEMO VIERCHAS , O ŽAIDIME DURA STUMIA. BET ZJBS ŽMOGUS.

Į kiemą neinu, o šjp jo, bšk mėgstu pavažinėt žaidime :)

prieš 51 minutes(-čių), Steve_Marley rašė:

Nu, bšk nolaiferiuks :D bendraujantis, ir šjp mldc ;)

 

Ne toks jau ir noliferis, anksčiau belenkiek laiko į dieną pravarydavau, dabar nebe tiek :). ty.

prieš 7 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Uhhh vėl darbuotojui nuomone, taigi mėgsti nesąmonių padaryti per veiklas :D bei nervini su savo tuo pingu. O šiaip tai man rodos prasidėjo viskas nuo pd dirbimo kai gaudėm nusikaltėlius baudas rinkome :D maladec ciuvelis dar beveik kaimynas 

Kad tavo (Rokis_Armani) veiklos nuobodžios. Ir be to ne pingas pas manęs yra didelis, o fps dropina. Beveik bet nevisai kaimynas :D. Kada susitiksim aptart reikalų dėl pavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas iš blogiausių, gal net ir blogiausias nemokamas administratorius kurį teko man matyti.

  • Patinka 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aktyvus administratorius, išlaikai gerą atmosferą komandoje ir aktyviai padedi žaidėjams.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oooo aktyvus darbštus administratorius kuris nepagaili gerų juokelių iš kurių pasijuokiam kartu,suteikia didžiulę pagalbą kuri būna svarbi,visada būna nuotaikoje ir stengiasis visiems padėti.Mldcc simonas ar simas :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbštus komandos narys, atsidavęs serveriui ir taksi darbui. Tokio linksmo ir draugiško asmens reikėtų paieškoti, nes tokių kaip tu būna labai mažai. Linkiu tau išlikti tokiu linksmu žmogumi. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Komandos narys kuris mane turbūt labiausiai įkyrėdavo bet ir smagiausia su juo būdavo nesamones daryti(Ledai perkelk laivą į užtvanką :?). Labai daug kariaudavom dėl netinkamų įrodymų dėl leistinų ir neleistinų cleo bet pabaigoje kažkuris vienas iš mūsų pripažindavo būdami neteisūs. However, as much as I don't want to do this, but it did make me laugh, shout out from me: 

image.png.1956988362542a372583c14a86ac3de4.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

per sita prap*sau taksi direktoriu, nes sitas mazas kazi**as turi ilga barzda, pats blogiausias administratorius, linkiu mirt nuo vezio ir niekados neprisikelt

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 valandas(-ų), Lukas_Psy rašė:

Vienas iš blogiausių, gal net ir blogiausias nemokamas administratorius kurį teko man matyti.

Kodėl taip žiauriai? Prašau argumentų.

prieš 22 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Aktyvus administratorius, išlaikai gerą atmosferą komandoje ir aktyviai padedi žaidėjams.

Ačiū labai :)

prieš 22 valandas(-ų), Aurimas_Bosas rašė:

Oooo aktyvus darbštus administratorius kuris nepagaili gerų juokelių iš kurių pasijuokiam kartu,suteikia didžiulę pagalbą kuri būna svarbi,visada būna nuotaikoje ir stengiasis visiems padėti.Mldcc simonas ar simas :D

Ačiū :D #friends. Bet vistiek iš tavęs sk nereikėjo pirkt...

prieš 21 valandas(-ų), Arma_Infoooo rašė:

Ciuvas nu mldc viska bet *Myliu Las-Venturas.lt* neduoda heal daznai xd 

Ir neina i srata su manim dymeris

Ač ač, tai reik vipą nusipirkt geresni :D. O į šratą nevarkė su tavim varyt, už kampų sėdi su aimu, neįdomu.

prieš 17 valandas(-ų), Laurynas_Joma rašė:

Darbštus komandos narys, atsidavęs serveriui ir taksi darbui. Tokio linksmo ir draugiško asmens reikėtų paieškoti, nes tokių kaip tu būna labai mažai. Linkiu tau išlikti tokiu linksmu žmogumi. 

Ačiū ❤️

prieš 17 valandas(-ų), Ledas_Competiv rašė:

Komandos narys kuris mane turbūt labiausiai įkyrėdavo bet ir smagiausia su juo būdavo nesamones daryti(Ledai perkelk laivą į užtvanką :?). Labai daug kariaudavom dėl netinkamų įrodymų dėl leistinų ir neleistinų cleo bet pabaigoje kažkuris vienas iš mūsų pripažindavo būdami neteisūs. However, as much as I don't want to do this, but it did make me laugh, shout out from me: 

image.png.1956988362542a372583c14a86ac3de4.png

Pastebėjau, kad labai įkyrus esu :) O dėl įrodymų ir cleo dažniausiai tu teisus būdavai, bent kažką supranti su jais :D. O dabar, daugiau negu pusė komandos ne tikri las-venturiečiai :)

Ką tik, Lucyzas_Rukau rašė:

per sita prap*sau taksi direktoriu, nes sitas mazas kazi**as turi ilga barzda, pats blogiausias administratorius, linkiu mirt nuo vezio ir niekados neprisikelt

Kam skridai į sieną su airbrk xd. Būtinai prisiminsiu šiuos žodžius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu mldc mldc tik bsk kietas su arma

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visada stebėdavau tave, daug nuomonių buvau gavęs, tačiau šiandien galutinai uždėjau štampą, kad esi žiauriai fainas žmogus, jaunas, energingas, draugiškas ir prikolnas, žiauriai juokingas Tavo juokas xDDDDD, visada galima pakalbėti su Tavim, tiek pajuokauti. Pareigas atlieki tikrai gerai, todėl būk toks visada ir sėkmės toliau čia siekti aukštumų!!! ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Draugiskas, aktyvus, aktyviai padedantis naujokams bei siaip malonus ir linksmas zmogutis

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linksmas vaikinukas, kuklus ramus toks berniokas. Labai daug su juo nebendrauju, bet man su juo patinka pakvailiot

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...