Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

Laurynas_Joma (Nemokamas administratorius/Forumo moderatorius)

Rekomenduoti pranešimai

giphy.gif

Laurynas_Joma (Nemokamas administratorius/Forumo moderatorius)
(2018-07-20)

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Šiame serveryje jau žaidžiu metus. Šis serveris buvo man pirmasis tokio tipo serveris. Prisijungti prie komandos visada norėjau ,todėl dabar esu patenkintas būti jos dalimi. Mano tikslas yra užtikrinti gerą ir kokybišką žaidimą visiems serverio žaidėjams.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už pagalbą naujokams (nemokamas administratorius) tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš,pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

giphy.gif

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Laurynai, buvai mano darbuotojas dirbdavai tikrai puikiai! Tik brolį cyteri turi, šiaip savo pareigas atlieki tikrai tinkamai kiek budziu prie naujokų spawn, tu dažniausiai matomas jame kai susikūrė naujas žaidėjas ir jam pasiūlai aprodyti ir apmokinti kas tikrai puiku, ir taip padedi naujokams pasirinkti šį serverį. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni persona, tik arba serveryje labai tylus būni arba retai matau, nuomonė labai gera apie tave

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas laurynai kai užsiregristravau iškart padėjai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikutis,Laurynai!! Labai mes taip nebendraujam,bet kartais susieinam ir pabendraujam ir pajuokaujam.Iš šono matau kaip tu labai darbščiai dirbi rodai pavyzdį kitiems administratoriams bei serverio žaidėjams.Nepagaili kelių minučių suteikti pagalbos kurios yra svarbios tiek man tiek kitiem serverio žaidėjams.Mldc joma!!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sw Lauri nu ka zn retai matau tave bet kadangi as pats retai bunu tai todel cj xd DEL FREE ADKINO TAI PASISEKE TAU TIKRAI XD

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Draugiškas, linksmas, pagal metus jaunas, tačiau pagal mąstymą to nepasakyčiau. Esi tikrai kūrybingas, darbštus ir žmogus žinantis ko nori. Linkiu siekti savo užsibrėžtų tikslų.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-09-17 at 16:58, Mister_Tedis rašė:

Sveikas Laurynai, buvai mano darbuotojas dirbdavai tikrai puikiai! Tik brolį cyteri turi, šiaip savo pareigas atlieki tikrai tinkamai kiek budziu prie naujokų spawn, tu dažniausiai matomas jame kai susikūrė naujas žaidėjas ir jam pasiūlai aprodyti ir apmokinti kas tikrai puiku, ir taip padedi naujokams pasirinkti šį serverį. 

Ačiū už nuomonę! Šaunu ,kad žaidėjai pastebi mano veiklą. :)

On 2018-09-17 at 18:12, Eimis_Toshiba rašė:

Šauni persona, tik arba serveryje labai tylus būni arba retai matau, nuomonė labai gera apie tave

Ačiū už nuomonę! :)

On 2018-09-17 at 18:16, Marius_Gokas rašė:

Sveikas laurynai kai užsiregristravau iškart padėjai.

  Smagu padėti naujokams įsilieti į žaidimą.:)

prieš 23 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Aktyvus, komunikabilus, puikus pasirinkimas į pagalbos naujokams administratorių grupę.

Ačiū už trumpą ,bet išsamią nuomonę! :)

prieš 23 valandas(-ų), Aurimas_Bosas rašė:

Sveikutis,Laurynai!! Labai mes taip nebendraujam,bet kartais susieinam ir pabendraujam ir pajuokaujam.Iš šono matau kaip tu labai darbščiai dirbi rodai pavyzdį kitiems administratoriams bei serverio žaidėjams.Nepagaili kelių minučių suteikti pagalbos kurios yra svarbios tiek man tiek kitiem serverio žaidėjams.Mldc joma!!

Ačiū už nuomonę! :)

prieš 23 valandas(-ų), Arma_Infoooo rašė:

Sw Lauri nu ka zn retai matau tave bet kadangi as pats retai bunu tai todel cj xd DEL FREE ADKINO TAI PASISEKE TAU TIKRAI XD

Ačiū už nuomonę! :)

prieš 22 valandas(-ų), Einaras_Bmw rašė:

Draugiškas, linksmas, pagal metus jaunas, tačiau pagal mąstymą to nepasakyčiau. Esi tikrai kūrybingas, darbštus ir žmogus žinantis ko nori. Linkiu siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Ačiū už nuomonę ir palinkėjimą!:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražios garbanos. Ir mldc žmogus LV komandoj. LIKE užmesk.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), John_Gerrard rašė:

Gražios garbanos. Ir mldc žmogus LV komandoj. LIKE užmesk.

Ačiū, jie ne garbanoti, o banguoti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ryan_Cortel rašė:

Visai nieko toks, nedaug bendravom. Sėkmės 

Ačiū už nuomonę. Visada gali būti pirmas kartas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Jason_Carter rašė:

Paslaugus, draugiškas. Džiaugiuosi, kad projektas turi tokį puikų Nemokamą Administratorių!

AČIŪ už teigiamą nuomonę. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Slaptas_Mod rašė:

Labai nuoširdus žmogus, turintis savo nuomonę - labai padedantis ir aktyvus. 

Ačiū už nuomonę. Neprarandu vilties pamatyti tave eglutės įžiebime. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, esi labai fsinas žmogeliukas, kuris visada būna draugiškas, visada padeda, pataria ir paaiškina. Žiauriai faina būdavo pakalbėti, čia jau tas senai buvo. Tačiau visada išeidavau iš ts su plačią šypsena, esi žiauriai geras žmogus, tokie ir skatina man, būti pačiu geriausiu. Todėl, didziausios sėkmės Tau, tiek gyvenime, tiek žaidime. O jei reiks pagalbos, kreipkis ;)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

Sveikas, esi labai fsinas žmogeliukas, kuris visada būna draugiškas, visada padeda, pataria ir paaiškina. Žiauriai faina būdavo pakalbėti, čia jau tas senai buvo. Tačiau visada išeidavau iš ts su plačią šypsena, esi žiauriai geras žmogus, tokie ir skatina man, būti pačiu geriausiu. Todėl, didziausios sėkmės Tau, tiek gyvenime, tiek žaidime. O jei reiks pagalbos, kreipkis ;)

Ačiū už malonius žodžius, tu taip pat man pakeli gerą upą, kas man leidžia gražiai ir draugiškai bendrauti su kitais. Gal pagausi mane TeamSpeak'e. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Joma, matosi kad dar jaunas ciuvelis, uz mane daugiau pasiekei sitame projekte, esi kiek matau aktyvus, draugiskas, bendraujantis daznai TS3 programoje tikiuosi dar kazkada teks pabendrauti, sekmes tau uzimant dar didesnes bei gersesnes pareigas siame serveryje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...