Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


The_Deus

The_Deus (IV lygio nemokamas administratorius)

Rekomenduoti pranešimai

The_Deus (Nemokamas IV lygio administratorius)
(nuo 2017-04-21)

 

Prisistatysiu trumpai, kaip gavau adminą, kaip ir mano kolegos, ok. Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Prie šios komandos prisijungiau gaudamas pasiūlymą iš projekto šefo Invision_White.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už Nemokamo administratoriaus pareigas tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!(:DD)

Baisiai nestumkit ok. 

  • Patinka 9
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

The Deus - Manau šis nick'as tuoj atsiras Istorijos vadovėliuose esi tikrai atsakingas, supratingas, savo darbą išmanantis žmogus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oooo @The_Deus Viską sakyti? (Nes reiktu man 1-2h rašyti (aišku teigemai) nu pora žodeliu ;)

Esi tikrai mldc žmogutis, bendraujantis, bėdoje tikrai padedi, šiek tiek prolinti moki :)

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai ka Deusai,19gramu finlandijos is pacios Suomijos sirdies uz tave

Esi mldc prie prikolo adminas, labai megsti visiem padet, del naujoku padarytum bet ka :D megsti statyt milus topsporte, esi belekai geras admin ir noriu tave isvyst garbes take kadanors :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šitas mldc, visada paded, TIKRAS NAUJOKŲ SERGĖTOJAS

BLAGADARIŪ

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas is geriausiu komandos nariu nors man

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats aktyviausias kibernetinis veikėjas :D Padėjęs apsiprasti serveryje greičiausiai kiekvienam, netgi vos ne pusei projekto komandos.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu čia tai kas be ko, mano 50kg sveriantis šiurpuliukas, saugojęs mano adminų prižiūrėtojo palikimą.

Vienareikšmiškai geriausias asmuo kaip administratorius ties naujokais, mini eventų paorganizavimu. Vienareikšmiškai daugiausiai savęs atiduodantis projektui.

Bet pabūkim ir realistais, esi tikrai bailus su administratoriaus pareigom, kadangi iš tavęs išpešt užtildymą, jailą ar tuo labiau baną praktiškai neįmanoma :D

Esi toks neblogas optimistas,  mėgsti vieną ar kitą dalyką išpūst(tarkim lv7) :D

 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aktyviausias administratorius komandoje ,noriai ir kokybiškai padeda naujokui įsilieti į žaidmą ,tai parodo ,kad šis asmuo yra 100 precentų atsidavęs savo pareigai. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladėc kentakas,visad padeda (dachuja laiko skiria naujokam,o tai didžiulis pliusas). Žodžiu,tikrai šaunus administratorius. 

 

P,S Šaibas už nuomonę permesi kai prisijungsiu (kaip ir susitarę iks dė)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus žmogus, kuris man jau nuo pačio prisijungimo prie projekto padėjo. Esi naujokų "Dievas", nes net neabejoju, kad būtent tu 7 iš 10 naujokų padedi. Šiaip gal kartais užknisa, kad dažnai nutyli, nepasisakai, kad nesusipyktum lyg su kažkuo, na bet čia labiau tavo toks charakteris gal, tad nieko nėra blogo. Esi šaunus žmogus, smagu, kad turiu progą su tavimi bendrauti. ;) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na va ir Deusas sukūrė temą! O turiu tikrai ką parašyti apie tave, apie tavo darbą serveryje, bet rašysiu nedaug.

Esi tikrai draugiškas, paslaugus, linksmas, ištikimas serverio žaidėjas. Kaip esi nemokamas admin Naujokų pagalba, tai tu darbą atlieki 100% procentu, tikrai moki padėti ir tikriausiai kaip visi minėjo daugelis naujokų pirmą pagalbą suteikti tu, bet ne vien ir naujokams, galima sakyti, kad tu tikrai padedi visiems kuo gali, esi tikrai vertas savo pareigų ir dar aukštesnių. Su tavim jei serveryje būnu tikriausiai visados susirašom :) Daug esi man padėjęs tikrai esu dėkingas. Bei tik va keista kodėl nenori savęs kažkur paminėti. kažką padaryti. Esu siūlęs patekti į laikraštį ir sakai man dėmesio nereikia, ir šeip keista, nes ne pirma kart girdžiu. Nu bet tu ir taip esi gerai žinomas projekte. Tai va sėkmės tau, siek didesnio tikslo ir būk koks esi! Tikiuosi kažkada tave išvysti aukštesniuose pareigose! 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paaukojo profkę dėl Las-Venturas gyvavimo. Da real mvp, gaila tik, kad Tosha turbūt kaip šiukšlę tave naudoja.

  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu buvai normalus kol ejai i zalgirius, bet poto ismete tave, bandei eit i profke bet nei ten neprieme tai toks busi biski keistu paziuru zmogus. Ne nu bet vistiek bachurs esi mldc. Gerbiu Profki#Trg 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu tu tai *Myliu Las-Venturas.lt* istikruju uzpisi per tave turejau demona ismest deusai. 

ne bbz blagadariu seni nrmls adminas is visu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu man duotų pasirinkti tiksliausią šio žmogaus pasakytą dalyką, tai šitas tiesiai į pirmą vietą:

E5OJA1l.png

Leisiu jums nuspresti ar pabaigą ar pradžią turėjau omenį.

O jeigu rimtai, tai tylusis sukilėlis kaip mūsų jau pramintas - šurpuliukas. Jeigu labai norėtų - galėtų eiti, trypti ir pakeisti, bet realybė tokia kad žmogus kuris geriau patylės, neužbanins/nenujailins kad tik visiems geras būtų. Be abejo tuo pačiu metu ir labiausiai atsidavęs komandos narys, naujokus saugoja kaip savo vaikus(saugos ir mano :rolleyes:). Su šituo žmogumi visada buvo įdomu paspresti Artūro galvosiūkius ❤️.

Nu bet profke < LV, for real Lukai? 

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitas administratorius mldc  ! 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 valandas(-ų), Ledas_Competiv rašė:

Be abejo tuo pačiu metu ir labiausiai atsidavęs komandos narys, naujokus saugoja kaip savo vaikus(saugos ir mano :rolleyes:). 

Nuo tavo nasrų niekas neapsaugos tų vaikų, netgi Deusas.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...