Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Karolis_Slimis

Karolis_Slimis (Nemokamas Administratorius/Administratorių prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

logo.png

Karolis_Slimis (Nemokamas Administratorius/Administratorių prižiūrėtojas)
(2018/03/29)

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Prie komandos prisijungti pasiūlė Pagr. administratorius Max_Tosha. Prisijungus prie komandos stengiausi užtikrinti tvarką serveryje ar man tai pavyko, galite įvertinti šioje temoje!

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už Administratorius ir tvarką serveryje tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

Labai vertinu, ką pasakysite man, nes noriu sulaukti grįžtamojo ryšio ir siekti dar daugiau tikslų!

f345bd714cb789c17be5b2ccea744dd5af5c8784_hq.gif.f75f1d27ffd50de6670013ff0dee4907.gif

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uojetus, Slimutis mano ^^. Esi, belekai prikolnas žmogus labai rimtas ir daug laiko žaidime praleidantis žaidėjas, gaudamas pareigas nepasikeitei, esi puikus čyteriu gaudytojas, bei baudėjas, nežinau ar vis dar papeikimus rašai, dėl vip chato, bet matosi, kad už bet kokius pažeidimus bausti ruošiesi vienodai, nesvarbu ar tai būtų stambus, ar toks paprastas taisyklės nesilaikymas. Nors ir esi baudėjas, bet su Tavim visada malomu pabendrauti, nežinau ar Tau su manim, nes aš tai nusišneku labai greit. kas mane labai sužavėjo, tai kad išeini į NPPKT, tai va čia aš labiausiai turbūt buvau nustebęs ir noriu Tau palinkėti geros tarnybos joje. O šiaip išlik, toks pat prikolnas, draugiškas, padedantis žmogus, kuris palaiko serveryje tvarką. Malonu, kad pažįstu toki žmogų ;] 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aktyvus, /vch prižiūrėtojas, komandos narys, kuris tikrai užsitarnavęs visų turimų pareigų. 

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hey darbuotojau mano, esi žmogus rimtas, visada nubausi pažeidėjus nesvarbu koks žaidėjas būtų aišku nuo to galbūt (sulauki blogų atsiliepimų) bet tvarka turi būti, ir tai puikiai atlieki, atsakingai į savo pareigas žiūri, kiek teko ts bendrauti tai malonus žmogus. Sėkmės pareigose toliau būti bei atlikti savo darbą samp serveryje. Ir p.s gal minimum pradėk pradirbti :D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalus čiuvas gerai už vayne žaidžia

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

Uojetus, Slimutis mano ^^. Esi, belekai prikolnas žmogus labai rimtas ir daug laiko žaidime praleidantis žaidėjas, gaudamas pareigas nepasikeitei, esi puikus čyteriu gaudytojas, bei baudėjas, nežinau ar vis dar papeikimus rašai, dėl vip chato, bet matosi, kad už bet kokius pažeidimus bausti ruošiesi vienodai, nesvarbu ar tai būtų stambus, ar toks paprastas taisyklės nesilaikymas. Nors ir esi baudėjas, bet su Tavim visada malomu pabendrauti, nežinau ar Tau su manim, nes aš tai nusišneku labai greit. kas mane labai sužavėjo, tai kad išeini į NPPKT, tai va čia aš labiausiai turbūt buvau nustebęs ir noriu Tau palinkėti geros tarnybos joje. O šiaip išlik, toks pat prikolnas, draugiškas, padedantis žmogus, kuris palaiko serveryje tvarką. Malonu, kad pažįstu toki žmogų ;] 

Sveikas, dėkoju už gerą žodį. Truputį exposed, bet jau tebūnie.

 

prieš 1 valandą, Dominykas_Miguel rašė:

Aktyvus, /vch prižiūrėtojas, komandos narys, kuris tikrai užsitarnavęs visų turimų pareigų. 

Ačiū, kad vertinate mano darbą, o dėl turimų pareigų, tai...

 

prieš 1 valandą, Mister_Tedis rašė:

Hey darbuotojau mano, esi žmogus rimtas, visada nubausi pažeidėjus nesvarbu koks žaidėjas būtų aišku nuo to galbūt (sulauki blogų atsiliepimų) bet tvarka turi būti, ir tai puikiai atlieki, atsakingai į savo pareigas žiūri, kiek teko ts bendrauti tai malonus žmogus. Sėkmės pareigose toliau būti bei atlikti savo darbą samp serveryje. Ir p.s gal minimum pradėk pradirbti :D

Dėkoju už komentarą mano nuomonių temoje, bei dėkoju už gerą žodį. :)

 

prieš 1 valandą, Jonas_Slash rašė:

Normalus čiuvas gerai už vayne žaidžia

:) Kas susiję su kitais žaidimais už šio projekto ribų, tai apie juos galime pašnekėti ir kitur. League of Legends žaidimą žaidžiu vis mažiau. Ačiū už nuomonę.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats lieviausias prižiurėtojas LV serve kada nors buves, apie free admina net kalbos nėra FREE MUTES, BANAI, JAILAI.  

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ka zn pirmi zvilgsiu pasirodei ne koks zmogus nu bet dbr normalus

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 valandas(-ų), Black_Vrs rašė:

Pats lieviausias prižiurėtojas LV serve kada nors buves, apie free admina net kalbos nėra FREE MUTES, BANAI, JAILAI.  

"Lieviausiam" žaidėjui, "lieviausias" prižiūrėtojas. Kas susiję su projekto tvarka, pripažįstu, yra kur tobulėti! O jei matote nepagrįstus įkalinimus ar užblokavimus, juos galite pranešti šiuo adresu: www.las-venturas.lt/max :)

prieš 21 valandas(-ų), Laurynas_Joma rašė:

Tikrai žmogus užsitarnavęs visų pagarba, puikiai atlieka savo darbą. :)

Kas susiję su pagarba, nė vieno iš Jūsų to neprašau, bet pokalbio metu, tai pralaužtų daug ledų. Prieš jokį žmogų nieko nelaikau, kad ir kas buvo praeityje. O jei ir pagarbą įtrauksite į mūsų pokalbį, prireikus pagalbos būsiu pirmasis ištiesęs pagalbos ranką. Ačiū už nuomonę.

prieš 20 valandas(-ų), Slaptas_Mod rašė:

Vienas iš pavyzdingiausių serverio žaidėjų, vienareikšmiškai.

Šaunu, kad taip manote, labai ačiū už nuomonę, Moderatoriau.

 
prieš 18 valandas(-ų), Evilas_Jacas rašė:

Nu ka zn pirmi zvilgsiu pasirodei ne koks zmogus nu bet dbr normalus

Įsivažiavimas į projektą pradžioje buvo ypatingai sudėtingas, galbūt po truputį nuomonės keičiasi. Ačiū už nuomonę.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...