Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Myth_Water

Atsiliepimas apie serverį Myth_Water

Rekomenduoti pranešimai

Esu visiškas šio serverio naujokas, tik prisijungęs į serverį, dariau būtent tai ką siūlė pati serverio sistema ( kas manau yra labai svarbu ), asmeniškai man tas labai patiko, nes paprasčiausias naujokas, nežino nuo ko pradėti, ką daryti, kaip žaisti. Pradėjęs šį žaidimą man asmeniškai pasitaikė Laaabai daug klausimų ir lyginant šio serverio administracija su kitais serveriais, net nežinau ar esu kada sutikęs tokią paslaugią serverio administraciją. Asmeniškai aš labai noriu Jums - Administracija padėkoti. Visa serverio sistema išvystyta, pradžios istorija man asmeniškai ji atrodė įdomi, kuri tave dar labiau prikausto prie tavo žaidimo veikėjo. Labai džiugu, kad yra toks dalykas, kaip /misijos - taip būtent atliekant naujoko misijas aš susipažinau su serveriu ir pradėjau gaudytis, o kai pradėjau gaudytis, atlikau serverio emigraciją, kuri suteikė išties didžiulį privalumą man šiame serveryje, tarp kitko, buvo labai įdomu atsakinėti į emigracijos klausimus, kartą net nepavyko ;D, kuri kiek privedė prie susierzinimo, tačiau kiek vėliau šį barjerą peržengiau, na žaidžiau, žaidžiau ir galiausiai užmačiau atranką į Mechanikus, vėl gi pasiteiravus administracijos, kokie gi yra šio darbo ypatumai, nusprendžiau imtis šių pareigų ir po kol kas visiškai nesigailiu, bendra veikla, kuro pylimas kitiems automobiliams, o vienas iš labiausiai patinkančių dalykų čia yra tai, kad serverio savininkas atsižvelgiant į ne tokį didžiulį serverio žaidėjų kiekį, suprogromavo "random" atsirandančias tr.priemones, kuri tik dar labiau pagyvina mechanikų veiklą. Vienintelis gal minusėlis yra iš administracijos pusės, kad per DAUG restartuoja serverio nuomuojamas tr.priemones ir vietomis norėtųsi, kad būtų labiau išdirbtas Mapp, o šiaip viskas šaunu žaisiu ir toliau, žiūrėsime kaip čia gausis ;).

  • Patinka 3
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Myth. Šaunus ir smagus atsiliepimas apie serverį, trumpai ir aiškiai viską aprašiai, bei malonu matyti, kad tau patiko serveris ir beje kaip daugeliui naujokų patiko administracijos darbas :) Sėkmės tau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu! - Ną, jau tikrai gerokai susipažinom teamspeak'o programoje :) Ir tikrai didelis tau sekmės projekte :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...