Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Liepsna_Fire

[Apklausa] Kaip vertinate firmas ir jų dabartinę valdžią?

Kuri firma Jūsų manymu geriausiai atlieka savo darbą?  

67 nariai balsavo

Ši apklausa yra uždaryta
  1. 1. Geriausiai funkcionuojanti firma

    • Policija | Direktorius: Tadas_Crazy
    • Spec. pajėgos | Direktorius: James_Harden - Pavaduotojas: Velnio_Tuzinas
    • Ginklų prekeiviai | Direktorius: Gandzia_Sampp - Pavaduotojas: Max_Power
    • Taksi | Direktorius: Mister_Tedis
    • Medikai | Direktorius: Mode_Wtf - Pavaduotojas: Vismantas_Miguel
    • Mechanikai | Direktorė: Goda_Vello - Pavaduotojas: Lia_Koste
    • TR vairuotojai | Direktorius: Rokas_Venta


Rekomenduoti pranešimai

eXRYhYo.png

Sveiki! Nusprendžiau sukurti apklausą, kad sužinoti kaip žaidėjų akimis sekasi firmoms ir jų valdžiai. Šioje apklausoje galite balsuoti už "Geriausiai funkcionuojanti firma" ir taip išrinkti firmą, kuriai šiuo metu geriausiai sekasi atlikti savo darbą. Taip pat galite žemiau išreikšti savo nuomonę apie firmas bei jų dabartinę valdžią, tačiau Jūsų nuomonė privalo būti argumentuota. Jūsų nuomonė turi reikšmę ir gali padėti firmoms tobulėti.

Apklausa vyksta iki 2018-09-23

8qAiNOj.png

Visos nuomonės privalo būti argumentuotos (jei rašote, kad firma laikosi gerai/blogai, parašykite ir kodėl taip manote).
≫ Atsakant šioje temoje, negalima pažeisti jokių forumo ar "Apklausos" skilties taisyklių.

  • Patinka 3
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš kaip direktorius manau kad šiuo metu tikrai puikiai ir geriausiai sekasi medikų firmai Mode_Wtf, kiek pastebėjau žmogus tikrai stengiasi, tai savo balsą skiriu jam. 

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taksi. Kolektyvas geras - daugiau nei puse komandos, t.y. direktorius nera pakankamai respektabilus asmuo serveryje, bet sugeba pritraukti i firma ne vien naujoku. 

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Medikai ft. Mode_Wtf. Surenka neblogą kolektyvą, priima naujokus, yra malonūs, visuomet pamatysi bent 5 medikus online - viskas pristatoma laiku ir vietoje, žaidėjai gydomi, darbas vyksta tikrai šauniai.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip asmeniškai prabalsuočiau už dvi firmas ir du direktorius t.y. Taksi @Mister_Tedis ir EP @Matt_Evans kadangi direktoriai yra draugiški, visada atsako ką reikia kad ir paklausi visiškai ne apie firmą, ar kad ir firmą. Kolektyvas draugiškas, aktyvus, malonu galėtu būti daugiau tokiu firmų.

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai prisidėsiu prie Louis komentaro, nors ir nesu aktyvus labai, kaip kiti prasėdi po pusdienį, bet bent jau pokolkas pastebėjau, jog EPi ir Taksi firmų direktoriai man bent jau padare didžiausią įtaką, kadangi abudu bendraujantys, seni geri pažystami, grįžus man į serverį priėmė šiltai. Na o apie pačias firmas, tai kaip ir pats esu taksistas, iš Tedžio sulaukiu didžiausios pagalbos, kad ir kokia smulkmena bebūtų. Firma aktyvi, kolegos greit paima iškvietimus, greit reaguoja į nemaloniai susiklosčiusias situacijas (pykčiai tarp kolegų). Kolektyvas draugiškas, visada sulauksi pagalbos ne tik iš direktoriaus, bet ir iš kolegų.

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisidedu prie kitų komentarų kurie balsuoja už taxi firmą @Mister__Tedis, kiek kviečiau firmos kvietimą, jog reikia pavešti ten ar ten, visada iškvietima paiimdavo max septynias sekundias, tai turiu omeny, jog Mister surinko labai šaunią, bei aktyvią komandą, kuri tikrai atneš labai daug pelno ir reputacijos, tai balsa atiduodu Mister Tedis, tikrai šauni firmą, ir linkiu didžiulės sekmės jiems !

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Negaliu kritikuoti kitų valdžių atstovų, bet aš asmeniškai esu pasirinkęs Taksi firmą, joje dirbu netrumpą laiką, ir tikrai kolektyvas bei valdžia yra labai nuostabūs.

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

Negaliu kritikuoti kitų valdžių atstovų, bet aš asmeniškai esu pasirinkęs Taksi firmą, joje dirbu netrumpą laiką, ir tikrai kolektyvas bei valdžia yra labai nuostabūs.

Prisidedu prie tavo komentaro, dirbu mažiau nei tu - t.y.  tikrai neilgą laiką, bet kaip ir tau, man patinka šio darbo darbuotojai/kolegos bei direktorius @Mister_Tedis

Tedi, tikrai surinkai gerą komandą, dėkui tau už viską ką padarei dėl mūsų firmos 🙂

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aktyvumas serveryje tikrai nėra didelis, bet kiek teko pabuvoti, tai kaip ir logiškiausia, didžiausią nuostabą sukelia - taksi ir medikų darbas. Kodėl? Mano manymu todėl, kad pačios firmos tikrai nereikalauja tiek daug dėmesio ir veiksmo (nenoriu nuvertinti, nes žaidėjų prikviesti į neutralius darbus tikrai yra lengviau, nei į teisėsaugą ar pan); o jei dar žodelį apie teisėsaugą, tai stebėjęs forumą, atrodė, kad Tadas_Crazy, tikrai rimtai užsiėmęs yra su firma, bet serveryje-nieko rimto; Hardeniokas - žiūri maybacho live ir džiaugiasi, kad nauja klyčkė rajone - Svetlanas Meduolis.

  • Ačiū! 3
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gana aktyviai dirba TAXI tiek firma tiek direktorius, pats dirbu o online 17, tai viskas tuo pasakyta

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nei viena,visos chujovos mano nuomone.Serveryje nematau nei vieno,niekas neatlieka savo pareigų,teisėsauga iš viso retenybė mieste.

@Gandzia_Sampp + įrodai koks *Myliu Las-Venturas.lt* esi :DD balsuoja už savo firmą,vo eta daaa.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip visada man geriausia firma yra taksi (virš mėnesio joje esu), direktorius neblogas, yra vietų kur patobulėti. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susidaręs bendrą įvaizdį galiu teigti, kad pati geriausia firma šiuo metu yra taksi. Kodėl pasirinkau taksistų firma? - dėl to, nes ji kolkas pritraukia labai daug darbuotojų kurie kokybiškai atlieka savo darbą. Daugelis į šią firmą ateina dėl vienos privilegijos (/tzenklas),o tai manau turi didelę įtaką firmos darbuotojų rotacijos padidėjimui. Žvelgiant į direktorių  galiu teigti, kad jis savo darbą atlieka gerai ir visada stengiasi užimti savo firmos darbuotojus, nors ir  firma buvo apleista, kai direktorius skyrė daugiau laiko savo klanui, nei firmai. Tačiau dabar direktorius pasitaisė ir vėl pilnai atstovauja firmai.

Viską apibendrinus galiu sakyti, kad firma yra gerame stovyje ir dar laikysis pakankamai ilgai, nes taksistų darbui nereikia labai daug pastangų ir vadovavimo įgūdžių. Linkiu toliau tęsti savo veiklą atstovaujant firmai! :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...