Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dedee_Buferis

[Apklausa] apie drabužius, bei trumpas aprašymas apie pirmus LV7 įspūdžius.

Ar sudomino drabužiai.  

25 nariai balsavo

  1. 1. Domina/Nedomina?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,
Noriu pardavinėti maikes ilgomis rankovėmis su tam tikrų serialų (Riverdale, Game Of Thrones, Friends, Rick And Morty) logotipais, tam tikrais užrašais ar jų veikėjais ar kažkiek sudomintų toks dalykas tave, gal jas nusipirkti ar panašiai, tai pat galiu pateikt pavyzdžių. Taip pat norėčiau išgirsti argumentus kodėl. Apklausa skirta 16-23 metų žmonėms. Labai prašau prabalsuokit, už komentarą atsidėkosiu +rep nesvarbu ar teigiamai ar ne :) 

VISIŠKAI NĖRA SKIRTUMO KAIP SUBALSUOSIT, TIKRAI NESUPYKSIU, KAD PASPAUSIT NESUDOMINO, TAI YRA JŪSŲ NUOMONĖ IR JOS NEGALIMA PAKEISTI.

Pavyzdžiai - https://imgur.com/a/Yqp9psZ

Taip pat šiandien po ilgo laiko buvau užsukęs į serverį ir padariau trumpą apžvalgą apie LV7

LV 7.0.0

Keliu prižiūrėtojai

Įsidarbinau, gaila, kad nespėjau niekur atlikti darbo, bet patiko "Mapp" darbas.

Po šito visi atnaujinimai yra susiję su klanais ir naujokais, tai nėra galimybės išbandyti, bet paskaičius gan įdomiai atrodo ir manau tikrai gan daug naujokų pritraukiama.

Naujas policijos departamento interjeras ir jame įkurtas funkcionuojantis narkotikų skyrius

Gan neblogai atrodo, labai erdvu, nors trūksta kažkokių kambariukų klanams pasislėpti :D. Narkotikų skyriaus taip pat negaliu patikrinti, atrodo lyg būtų labai jau rimto, bet nėra sunkus darbas.

Nauja VIP namų išorės ir vidaus išvaizda

Šitas kolkas labiausiai nustebino, gaila negalėjau įeiti į vidų, bet man užteko nuotraukų, ir galiu pasakyti, kad atrodo neįtikėtinai gerai.

Nugriautas stadionas pagrindinėje miesto gatvėje

Man atrodo apsiverksiu, nes ten vienintelė vieta kur buvo likę “BMX” dviračiai :D

Mašinų Sistema

Taigi pirmas įspūdis – Įlipau į tr. priemonę ir parašiau /variklis ir rašo, kad užgesinau variklį, pora kartų šitaip buvo. Ir pagalvojau, kad šviesos kartu galėtų įsijungti, taip pat patiko ir kai išlipi, kad gali išjungti variklį laikant “Enter” mygtuką. Be to galima įlipti į savo užrakintą automobilį, na ši idėja tikrai iš kito serverio, bet juk daug sistemų yra iš kitų serverių ir nekniskit proto, kad čia va iš kito projekto kopijuojat ir panašiai, nematau aš čia jokio blogo dalyko, kadangi pačio savininko pasirinkimas ar daryt tokią sistemą ar daryt kitokią. Be to ar įsivaizduojat kažkokį serverį be darbų sistemos? Ne, o aš pasakyčiau, nukopijavot nuo kito serverio darbus, nors sistemos keistųsi.

Naujas forumo dizainas

Iš LV7 manau vienas akivaizdžiausias atnaujinimas, dizainas tikrai yra labai geras, aišku visada atsiras kritikų ir sakys, kad negeras, bet nepasakys kas negerai.

Taip pat norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, ką manot apie tą jau senai išleistą LV7, kas labiausiai nustebino ir patiko?

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maikutes mačiau anksčiau, bet galiu pasakyti, kad bent jau man ilgomis rankovėmis marškinėliai atrodo nekaip. Todėl daugiau paklausos būtų su maikėmis trumpomis rankovėmis. 

Dėl LV7 visos sistemos geros, bet labiausiai patiko forumas, kadangi jį naudoju daugiausiai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Dominykas_Miguel rašė:

Maikutes mačiau anksčiau, bet galiu pasakyti, kad bent jau man ilgomis rankovėmis marškinėliai atrodo nekaip. Todėl daugiau paklausos būtų su maikėmis trumpomis rankovėmis. 

Dėl LV7 visos sistemos geros, bet labiausiai patiko forumas, kadangi jį naudoju daugiausiai.

Jau antras žmogus kuriam labiau patiktų trumpomis rankovėmis, įdomiai ir lieku labai susimąstęs. Gali būt, kad teks pakeisti, bet nemanau. Ačiū už išreikštą nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Dedee_Buferis rašė:

Be to galima įlipti į savo užrakintą automobilį, na ši idėja tikrai iš kito serverio, bet juk daug sistemų yra iš kitų serverių ir nekniskit proto, kad čia va iš kito projekto kopijuojat ir panašiai

Ne esmė, kad visados tas dalykas buvo, tik ne visada normaliai veikė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, man asmeniškai labiau, maikutės trumpom rankovėm ;) Nes ilgom rankovėm, realiai ne taip gražiai atrodo, kaip trumpom rankovėm ;) 

P.S ( Mano nuomonė )

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Ne esmė, kad visados tas dalykas buvo, tik ne visada normaliai veikė.

"O va tas ir matosi"
Visada turėdavau naudot "Keybind", kad atsirakinčiau automobilį greičiau.

 

prieš 3 minutes(-čių), Steve_Marley rašė:

Na, man asmeniškai labiau, maikutės trumpom rankovėm ;) Nes ilgom rankovėm, realiai ne taip gražiai atrodo, kaip trumpom rankovėm ;) 

P.S ( Mano nuomonė )

Labai gerai, kad pasakei nuomonę, kaip ir sakiau, daug ką labiau traukia trumpomis rankovėmis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Marškinėliai su ilgomis rankovėmis ne atrodo labai patraukliai, tačiau patys užrašai/piešiniai ant marškinėlių visai pritraukia akį. Jeigu būčiau pirkėjas, tai pirkčiau marškinėlius be rankovių arba su trumpomis rankovėmis. Kad ir kaip be būtų daryk kaip pačiam atrodo pelningiausia. :)

LV7 versijos aprašymas trumpas, tačiau įdomus ir linksmas. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 valandas(-ų), Laurynas_Joma rašė:

Marškinėliai su ilgomis rankovėmis ne atrodo labai patraukliai, tačiau patys užrašai/piešiniai ant marškinėlių visai pritraukia akį. Jeigu būčiau pirkėjas, tai pirkčiau marškinėlius be rankovių arba su trumpomis rankovėmis. Kad ir kaip be būtų daryk kaip pačiam atrodo pelningiausia. :)

LV7 versijos aprašymas trumpas, tačiau įdomus ir linksmas. 

Tikriausiai bus taip, kad teks pardavinėti trumpomis rankovėmis, geras pliusas, kad ir kaina krenta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...