Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dominyk_Troll

Atsiliepimas apie serverį - Dominyk_Troll

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai visi! Net nežinau nuo ko pradėt :D.. Taigi užsiregistravęs serveryje iškart turėjau daug neaiškių klausimų, bet nebėda - jūsų administratoriai labai mandagūs bei geri, padėjo man į viską ko klausiau, davė pinigų iš naujokų fondo, bendravom, aprodė visas vietas, nusipirkau visko ko reikėjo. Apie patį serverį: Trūkumų man atrodo jog čia nelabai ir yra bent jau man, o kitiems net nežinau - spręsti jums. Pradėjau nervuotis jog žvejodamas amžinai rašydavo jog man niekas nekibo, gal taip 15x tad tas nervino, o taip - viskas realistiška. Bankas, vyriausybė, viešbučiai na vienu žodžiu - beautiful serveris, o dabar man reikia pinigėlių pradėti tolimesniam gyvenimui, nes noriu nusipirkti mašiną ar kokį tai motociklą ir žaisti ramiai serveryje nieko nepritrūkdamas (bet aš jūsų tikrai nemaldauju, nes visi mes esame žmonės ir to norime), realiai man laimės pinigai nesuteikia, bet žaidime tai būtų neblogai :D! Tai tiek, ačiū kas netingės ir perskaitys mano šitą nesąmoningą laiškelį administracijai/žaidėjams.

DOMINYK TROLL

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad atėjai čia! Sėkmės serveryje, jei reikės pagalbos - susisiek su manimi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras, trumpas ir aišku atsiliepimas apie serverį. Tikrai viskas greitai persiskaitė ir patiko! O apie tolimesnį žaidimo gyvenimą, tai susirask darbą su pakvietimu, po kolkas dirbk be pakvieitmo darbe ir po biški dirbk pinigu , bei dalyvauk visokiuose eventuose ir po biški manau viskas bus gerai. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu! Sveikas atvykės į Las-Venturas.lt Projektą, tikrai fainiai atrodo, bei miela skaityti šį tavo nuomonės išreiškimas apie LV projektėli :) 

Didžiausios sekmės tau projekte ;) 

P.S Jei reiks pagalbos, rašyk, padėsiu kuom galėsiu :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Einaras_Bmw rašė:

Smagu, kad atėjai čia! Sėkmės serveryje, jei reikės pagalbos - susisiek su manimi!

 

prieš 3 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Sveikas prisijungęs prie mūsų! 

Sveikas!

prieš 3 valandas(-ų), Frankis_Electro rašė:

Geras, trumpas ir aišku atsiliepimas apie serverį. Tikrai viskas greitai persiskaitė ir patiko! O apie tolimesnį žaidimo gyvenimą, tai susirask darbą su pakvietimu, po kolkas dirbk be pakvieitmo darbe ir po biški dirbk pinigu , bei dalyvauk visokiuose eventuose ir po biški manau viskas bus gerai. Sėkmės!

Taip, taip čia jau man suprantama.

prieš 1 valandą, Steve_Marley rašė:

Šaunu! Sveikas atvykės į Las-Venturas.lt Projektą, tikrai fainiai atrodo, bei miela skaityti šį tavo nuomonės išreiškimas apie LV projektėli :) 

Didžiausios sekmės tau projekte ;) 

P.S Jei reiks pagalbos, rašyk, padėsiu kuom galėsiu :) 

Sveikas, na nesitikėjau, jog čia jums miela bus, bet dėkoju tau! P.S. kreipsiuosi jeigu reikės.

prieš 1 valandą, Laurynas_Joma rašė:

Sveikas atvykęs! Sėkmės serveryje, jei kas visada gali kreiptis į projekto administraciją. :)

Sveikas, ačiū.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs pas mus ! ❤️

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Sveikas atvykęs pas mus ! ❤️

Sveikas! ♥

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...