Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Einaras_Bmw

Kas Jūsų manymu turėtų užimti Ginklų prekeivių direktoriaus kėdę?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, manau, kad šie rinkimai bus ypatingai įdomūs ir intriguojantys, o DPI nariams bus sunku apsispręsti koks žmogus nepabijos klaniškių bei teisėsaugos ir sugebės padaryti taip, kad niekados netruktų deagl'o ginklų parduotuvėse.

Tad, kas jūsų manymu turėtų tapti naujuoju ginklų prekeivių direktoriumi?

                                                                                                                                                    ir kodėl?

Kandidatai vyksta būtent čia: spausti

Tema atvira jūsų diskusijoms, laukiu įvairių pasisakymų ir nuomonių, man ir kitiems tikrai labai įdomu!
* Apklausa vyksta iki naujojo GP direktoriaus išrinkimo.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ammm, Ovidijus mentas

Max_Power manau mažesnis šansas kadangi buvo pavaduotoju ir situacijos nepakeitė 

Lucas a ką žinau gal ir pakolkas normaliausias tik tiek, kad sakė prieš gp rinkimus dirbs ilgai ilgai taksuose

  • Patinka 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Max_Power tikrai gerai nusimano darbą ir normaliai deda pastangas į GP :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

EDAS_BMW nes rimčeuses iš pildančiūju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rimčiausias kandidatas - Deividas_Britas

Išsamiai parašytas laiškas, žmogus turintis daug įdėjų darbui.

Juokas juokais bet rimčiausias kandidatas tai Edas_Bmw, turi daug patirties vadovavime, ir teisėsaugos ir klanų pusėje, manau žmogus tikrai nepasimestų firmoje ir sugebėtų išlaikyti ją geram stovyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

EDAS ❤️ vien dėl to nes jis rimtas kiaušas.

POWERIS gal irgi visai nieko būtų, bet neatlaikys spaudimo -.-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, manyčiau, vienbalsiu atžvylgiu labiausiai vertas GP lyderio posto vertas - Max'sas, nes kiek mačiau jo didžiausia patirtis šioje firmuoje :)

( Mano nuomonė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Edas_Bmw, suzibėjo teisesaugoje, suzibės ir čia

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Edas_Bmw, gerai dauzo su sailentu ir sjpt normaliu nariu turetu but kaip tssg kurie dave veiksmo

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Max_Power Normaliaus kanditas tykiuosi pasimsi neduok edui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

iš dabartiniu kandidatų, spėju, kad tik Edas_Bmw kažką padarytų ir sutartų su klanais. O ir veiksmo duotų, nes tiek Aro drk normaliai laikė tiek su klanų veiksmo duodavo

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Edas_Bmw nes durniausias iš visu kandidatų, va dar pablis užpilde krc 2rimti konkurentai

  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Edas_Bmw Mano manymu štai šis asmuo turėtu užimti šias pareigas. Žmogus tikrai, idėjo nemažai pastangų rašant anketą į Ginklų Prekeivių direktoriaus postą, ir šiaip žmogus turi nemažai šio darbo patirties, aktyvumas neblogas, ir šiaip bendrauja jis su visais ir visados.

Aš tikiuosi jog jis taps gp direktoriumi :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Dave_Jefferson rašė:

@Nico_Hustlin linai varai

Mute yra negalės paskelbt /d :Ddddd

Pridedu dar Edas neblogai tikrai turėtų pavaryti. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip serverio naujokas, paprasčiausiai negaliu pasakyti kito žaidėjo charakterio savybių, koks žmogus yra ir t.t, nes paprasčiausiai neteko bendrauti ar paprasčiausiai jo pažinoti. Vienintelį dalyką kurį norėčiau pabrėžti, tai -, kad tikrai nesirinkčiau Max_Power, nes padėtis GP tęstųsi tik bloga kryptimi. Mes visi puikiai matėme jį atstovaujant GP kaip pavaduotoją, kas manau yra išties didžiulė atsakomybė ir sakykime, kad jėga - valdžioje? Pakeisti, patobulinti, įrodyti, kad GP firma gali atrodyti kitaip, tačiau matėme - nieko. Nors ir pavaduotojas nėra pagrindinis žmogus, nuo kurio vyksta visi pakeitimai, sprendimai, tačiau esant tokiose pareigose tu tikrai gali įrodyti ir įsiteikti direktoriui, juolab įrodyti, kad tu esi gal net geresnis už tą direktorių ir GAL net JIS mokysis iš tavęs, tavo patirties.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Aivis_Vrc rašė:

Max_Power tikrai gerai nusimano darbą ir normaliai deda pastangas į GP :)

Prisidedu :) Jau viską pasake, dėl ko vertas, tai pakartoti nėra tikslo :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas kas jei ne @Edas_Bmw kenty senis tikrai veiksmo žmogus,kaip tik jam tokios pareigos aš už tave seni.Follow me mayback 420.

Pagarbiai Arnis_Nike.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš žaidėjų balsavimų šioje temoje, turėdamas tokią galimybę rinkčiausi - Deividas_Britas, vien dėl santūrios savikritikos ir pozityvaus požiūrio į savo laišką kuris dar nėra ir nebus pateiktas :lol:

Kalbant rimtai, pasirinkimas nėra toks platus. Daugelis Jūsų pamiršta kaip turi elgtis ir kaip privalo atrodyti direktorius „iš šono“. Direktoriumi gali būti bet kuris iš Jūsų, tačiau retas sugebėtų būti tvirtu, nešališku ir geru direktoriumi kitų serverio žaidėjų atžvilgiu, ne tik savo firmos darbuotojų akimis. Vertinant atrankos dalyvius, „geriausias“ laiškas mano galva būtų - Lucas_Ocetter, vien dėl paprastumo sakiniuose, tvarkingumo gramatikoje ir pačiame laiške. Paprastumas žavi, kaip sakoma. Laiške atspindi tiek apie save informacijos, tiek apie firmos viziją, kas deda didelį pliusą atrankoje. Žaidėjas pristato save kaip esantį/būsimą vadovą, dėl ko tai dar vienas minuso antonimas jam. Asmeniškai man patiko žaidėjo Edas_Bmw kandidatūra, kadangi esu tikras, jog šis žaidėjas šioje atrankoje turi didžiausią patirtį būtent ginklų prekeivių firmoje (kalbant apie XP skaičių, darbo supratimą). Laiškas taipogi nėra atmestinas, parašytas tvarkingai. Verta paminėti ir Max_Power, kuris taipogi turi nemažą šansą tapti šių rinkimų laureatu, nes yra įrodęs, jog gali būti direktorius. Dėl pačio sprendimo iš mano pusės, jo nėra, nes nėra svarios priežasties sprendimui atlikti, nebent atliktumėt aboliciją ties sprendimu kurį galėtų nuspręsti patys žaidėjai.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

max poweris tai tikrai negaus jei dp bent kiek smegeneliu turi, nebent prasius. Pavaduotoju bunant nepadare nei vieno grobimo, apie furas net nekalbu, kadangi niekad nemates kad vestu

Alcapone spaudimo neatlaikys, isirasys aima, ji prigaus ir jis vel leavins koki 20 - ta karta, bet nu geriau jis nei max

ocetter - trumpai, nebuvo klanu kadangi mano uzdare del dzimo, kita diena ziuriu jis jau klana turi, susikuriam vel, pisom pora grobimu, kita diena jau jis persimetes klana ant kito acc :), jis nei komandos geros nesurinks, nei jis spaudimo duos

na ir galutinis edas - surinks zmoniu - pasipriesins, nesurinks - nesistengs, ka ir dabar matome su juo ar blacko klanu, bet tinkamiausias kadras tai jis is visu situ

o seip unmute ir man direktoriu.

 

 

 

  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...