Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | SUPER zvejybos valanda!

Prisijungę žaidėjai: 12 / 200

Versija: LV 7.7.7


Bilis_Joyyy

Peikiu Vismantas_Miguel

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Bilis_Joy
2. Administratoriaus slapyvardis: Vismantas_Miguel
3. Administratoriaus nusižengimas: Nemokėjimas naudotis admin komandomis, mute dėjimas visiškai "iš oro", pradžiai prasidėjo, kad kickint pradėjo mane, aš jam adekvačiai parašiau, kad jei tai kartosis bendrausim forume ( negalėjau rašyti sms nes jis sedėjo kalejime ), nebuvo jokių keiksmažodžių ar nesamonių, tiesiog jaunuolis žaidžia su komandomis, nes turėjau jį įkalinti.. Taip pat grasinimai, antroje nuotraukoje, nemanau, kad administratorius turi taip elgtis
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  

https://imgur.com/a/PuqkWbU

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Bilis_Joyyy rašė:

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Bilis_Joy
2. Administratoriaus slapyvardis: Vismantas_Miguel
3. Administratoriaus nusižengimas: Nemokėjimas naudotis admin komandomis, mute dėjimas visiškai "iš oro", pradžiai prasidėjo, kad kickint pradėjo mane, aš jam adekvačiai parašiau, kad jei tai kartosis bendrausim forume ( negalėjau rašyti sms nes jis sedėjo kalejime ), nebuvo jokių keiksmažodžių ar nesamonių, tiesiog jaunuolis žaidžia su komandomis, nes turėjau jį įkalinti.. Taip pat grasinimai, antroje nuotraukoje, nemanau, kad administratorius turi taip elgtis
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  

https://imgur.com/a/PuqkWbU

Mute ne iš oro :) https://imgur.com/a/eh4nK60 + ban grąsnau nes buvo free starai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Vismantas_Miguel rašė:

Užtildymas (mute):

  • Masinis žinučių rašymas, pokalbių teršimas (spam/flood) (mažiausiai 4 žinutės iš eilės) - 30 minučių;
  • Įžeidinėjimai privačiai (/ats, /sms, /skambinti, /duotirep ir pan.) - 30 minučių;
  • Įžeidinėjimai viešai (/r, /ach, /vch, /(e)pran, /(e)vis ir pan.) - 60 minučių;
  • Netinkamas /(e)pran, /(e)vis, /d, /k ir pan. naudojimas - 30 minučių;
  • Netinkamas /adminams, /vipams, /direktoriams, /ach, /vch ir pan. naudojimas - 20 minučių;
  • Keiksmažodžiai per viešus pranešimus /(e)pran, /(e)vis, /d, /k ir pan. (pokalbiai neskaitomi) - 20 minučių.

 

Kažkaip niekur nematau /ats netinkamo naudojimo, nors ir tai, čia buvo tinkamas, nes jūs esate administratorius, todėl aš su jumis galiu susisiekti per /ats, nes tai yra žmogaus su administratorium funkcija per kurią mes galime bendrauti, todėl aš ir pranešiau, per /ats, nes jūs esate administratorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Bilis_Joyyy rašė:

Užtildymas (mute):

  • Masinis žinučių rašymas, pokalbių teršimas (spam/flood) (mažiausiai 4 žinutės iš eilės) - 30 minučių;
  • Įžeidinėjimai privačiai (/ats, /sms, /skambinti, /duotirep ir pan.) - 30 minučių;
  • Įžeidinėjimai viešai (/r, /ach, /vch, /(e)pran, /(e)vis ir pan.) - 60 minučių;
  • Netinkamas /(e)pran, /(e)vis, /d, /k ir pan. naudojimas - 30 minučių;
  • Netinkamas /adminams, /vipams, /direktoriams, /ach, /vch ir pan. naudojimas - 20 minučių;
  • Keiksmažodžiai per viešus pranešimus /(e)pran, /(e)vis, /d, /k ir pan. (pokalbiai neskaitomi) - 20 minučių.

 

Kažkaip niekur nematau /ats netinkamo naudojimo, nors ir tai, čia buvo tinkamas, nes jūs esate administratorius, todėl aš su jumis galiu susisiekti per /ats, nes tai yra žmogaus su administratorium funkcija per kurią mes galime bendrauti, todėl aš ir pranešiau, per /ats, nes jūs esate administratorius.

Dar per mažai gavai turėjai 30 gauti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...