Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Eimis_Toshiba

[APKLAUSA] Kaip vertinate dabartinę serverio komandą?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki! Nusprendžiau sukurti apklausą, kad sužinoti kaip žaidėjai vertina dabartinę komandos sudėti ir ką naujo joje norėtumėte išvysti. Taip pat galite žemiau išreikšti savo nuomonę apie dabartinę komandą ir jos narius. Jūsų nuomonė privalo būti argumentuota

 BALSUOTI GALITE VISI

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ko trūksta tai tvarkos palaikymo ir event grupės nes labai sunku matyti dabar jos 😕

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

event grupė ir čyterių grupė išvis neaktyvi, o jeigu aktyvi tai ko gero. atlieka LABAI BLOGAI SAVO DARBĄ! O daugiau kaip ir priekaištų neturiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikučiai,

Manau iš naujoko būtų išgirsti geriausiai. Taigi pasakysiu tuos kurie yra pagal mane blogi komandos nariai. @Einaras_Bmw - ką labiausiai pastebėjau, tai šio žmogaus blogą aktyvumą. Per dieną šis žmogus kiek mačiau 20 val. praleido tik 13 minučių ir jis dar yra eventų organizatorius.

Na kitų komandos nepamačiau arba jie buvo mandagūs ir aktyvūs !

 

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išties atsiprašau, kad negaliu visų lūkesčių pateisinti jūsų kaip event. organizatorius, tačiau visad stengiausi. Nedarau tiek daug renginių kiek turėčiau, tačiau ačiū už tokią kritiką, suprantu Jūsų nusiskundimus ir stengsiuosi daryti kuo daugiau renginių kaip tik turėsiu laiko. Nieko neprižadu, nes esu užsiėmęs ir realiame gyvenime, tačiau tikrai pasistengsiu :) 

Kyla klausimas ar tikrai reikia visiems taip tų renginių, kadangi kai paklausi kokio renginio nori - atsako 1-3 žmonės. :( Na, iš kitos pusės - turiu daryti tiems, kurie to nori, kad ir keliems.

 

Kalbant apie @Lil_Curry, tai šioje vietoje nuomonė naujoko nėra geriausia. Juk tu nežinai koks aš aktyvus ar ne, šiandien buvo LABAI užimta diena forumo moderatoriaus darbais, tad tikrai nepasižymėjau aktyvumu, tačiau kitomis dienomis pražaisdavau tikrai nemažai. Tad, lyginti pagal vieną dieną, gal kiek netikslinga, hm? Manau, kad tau daugiau reikia pažaisti, kad galėtum susidaryti nuomonę apie mane. Viliuosi, kad kažkada tokia proga bus ir galėsiu duoti šansą pakeisti tavo nuomonę apie mane.

 

Jaučiau pareigą atsakyti ir pasiaiškinti - tą padariau. Ačiū už kritiką visiems. :) 

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu manau, kad visa serverio komanda yra nuostabi. Labai pasiilgau visų, kiek mačiau dabar visi rimtas pareigas užsiėme. Prie mano laikų tiek forumo moderatorių nebuvo vyručiai kas čia vyksta. Kiekvieną dieną tobulėjat, paskutiniu metu labai stengiamasi įnešti kažką naujo arba gražinti kažką kas ankščiau buvo populiaru t.y naujokų vakarai. Kaip ir Tosha kažkada sakė, žingsnis po žingsnio komanda juda į priekį. Nusiskundimų neturiu, kol kas LV repo 3 nebus, nes nėr ką stumt. :D

  • Patinka 2
  • Ačiū! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

Išties atsiprašau, kad negaliu visų lūkesčių pateisinti jūsų kaip event. organizatorius, tačiau visad stengiausi. Nedarau tiek daug renginių kiek turėčiau, tačiau ačiū už tokią kritiką, suprantu Jūsų nusiskundimus ir stengsiuosi daryti kuo daugiau renginių kaip tik turėsiu laiko. Nieko neprižadu, nes esu užsiėmęs ir realiame gyvenime, tačiau tikrai pasistengsiu :) 

Kyla klausimas ar tikrai reikia visiems taip tų renginių, kadangi kai paklausi kokio renginio nori - atsako 1-3 žmonės. :( Na, iš kitos pusės - turiu daryti tiems, kurie to nori, kad ir keliems.

 

Kalbant apie @Lil_Curry, tai šioje vietoje nuomonė naujoko nėra geriausia. Juk tu nežinai koks aš aktyvus ar ne, šiandien buvo LABAI užimta diena forumo moderatoriaus darbais, tad tikrai nepasižymėjau aktyvumu, tačiau kitomis dienomis pražaisdavau tikrai nemažai. Tad, lyginti pagal vieną dieną, gal kiek netikslinga, hm? Manau, kad tau daugiau reikia pažaisti, kad galėtum susidaryti nuomonę apie mane. Viliuosi, kad kažkada tokia proga bus ir galėsiu duoti šansą pakeisti tavo nuomonę apie mane.

 

Jaučiau pareigą atsakyti ir pasiaiškinti - tą padariau. Ačiū už kritiką visiems. :) 

Čia tavo ir tiesa yra, darai dedi pastangas bet ateina pora, bet žinoma turi būti event ir manau iš tavęs labiausiai jų gaunama. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidime darbo pastebėti negaliu, bet tie komandos nariai, kurie atsakingi už forumą - dirba nepriekaištingai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...