Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Liepsna_Fire

[Apklausa] Kuris automatinis "Event" jums labiausiai patinka?

Kuris iš dabartinių automatinių "Event" jums labiausiai patinka?  

30 nariai balsavo

  1. 1. Kuriame iš dabartinių automatinių "Event" Jūs daugiausiai dalyvaujate?

    • Lobio kasimas.. (atsakysiu temoje)
    • Armijiečio paketas (kapsulė).. (atsakysiu temoje)
    • Žvejybos varžybos.. (atsakysiu temoje)
    • Nuvyk į vietą nes.. (atsakysiu temoje)


Rekomenduoti pranešimai

rc7h66l.png

Sveiki! Norėjau pasidomėti kuris iš dabar esančių automatinių event'ų Jums pats įdomiausias? Šiuo metu automatiniai event'ai yra: Lobis, Armijiečio paketas (kapsulė), žvejybą ir Nuvyk į vietą! Man labai įdomu kas būtent žaidėjams labiausiai patinka ir kuriame daugiausiai dalyvaujate? Taip pat, galbūt jau norisi ir kokio naujo automatinio event'o? O gal iš anksčiau buvo kas labai patiko, bet dabar nebėra? Išreikškite savo nuomonę atsakydama į apklausą :)

Mano pasirinkimas

Aš asmeniškai pasirinkau žvejybą, turbūt dėl to, kad pirmas dalykas, nežinai kokį laimėjimą gausi. Tai reikalauja realaus darbo ir realiai matai kokios tavo galimybės laimėti (pagal pagautos žuvies kg), o ir šiaip pati žvejybą yra smagi. Nors žinoma daugelis kitų automatinių event man patinka :)

8qAiNOj.png

≫ Atsakant šioje temoje, nepažeiskite bendrųjų forumo taisyklių ir apklausų skilties taisyklių.

Jei matote klaidų ar neatitikimų
Susisiekite su manimi @Liepsna_Fire

  • Patinka 3
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai nei vienas, bent jau man. Bet taip tai prabalsavau už lobio kasimą. Labiausiai patiko kaip buvo matematiniai uždaviniai, ir kaip veda administratoriai event'us.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pasakysiu taip, kad darytumet eventus su registracija kaip :

  • Laivų lenktynės
  • dviračių lenktynės
  • rally
  • komandinės lenktynės.
  • Estafetės
  • komandinės misijos ( kur per reikiamą laiką reikia surasti tokia  vieta ar pnš)
  • kartingų lenktynės.

ir pilna toliau galima prigalvot, nes kaip aš dar buvau komandos narys, ir rengiau tuos eventus, tikrai žaidimas paįvairėjo, prisirinkdavo daugiau žaidėjų į serverį, ir nors būdavo veiklos.

 

galit padaryt ar 2 kartus į mėnesį tokius eventus kad paįvairint biški žaidimą..

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu man visada patikdavo Lobio kasimas, bet va jau antra diena iš eilės nelaimiu, tai mečiau visas pastangas į šį event'a. 

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuvykti į vietą. Kodėl? Nes dažniausiai už vairo ir pakeliui būna užsukti :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Surast vieta - Tai automatinis eventas kuriame dažniausiai dalyvauju, tik reikalauja greito regavimo ir vietų žinojimo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai man patinka visi keturi automatiniai eventai esantys serveryje. Žvelgiant iš įdomumo pusės, balsuočiau už armijiečio paketą, kadangi idėjos branduolys ir realizacija unikali. Balsuoti už armijiečio paketą nebūtų malonu ir objektyvu... spausti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuvyk pirmas į vieta, nes tik ten būtent aš aktyviai dalyvauju kai būnu prisijungęs. Kiti nėra man įdomus, nes žvejyba sugadinta, kasimas iškart 10 ten būna o armiečio paketas nepatinka.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man labiausiai Žvejybos varžybos, nes per jas gali prisigaudyti žuvų, parduoti jas ir jei laimi dar gauti prizą! Gali keltis žvejybos XP kiekį ir didesnė tikimybė pagauti lagaminus, nes per varžybas nesvarbu kiek turi XP, visų tikimybė pagauti žuvį vienoda!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiekvienas automatinis eventas turi tam tikrų pliusų ir tam tikrų minusų.

• Armijiečio kapsulės pakavime labiausiai apsimokantis prizas, bet tam reikia paaukoti daug laiko rakinimui.
• Kapinėse smagi kasinėjimo sistema, bet prizai nenuspėjami.
• Žvejybos varžybose geri prizai, bet visų prakeikta žvejybos sistema.
• „Surask vietą“ smagu, bet gaunamas mažas atlygis, galima būtų pridėti XP taškų už nuvykimą.

 

Asmeniškai man įdomiausia yra žvejybos varžybos, kadangi vertinu žvejybos patirtį ir jose galima jos labai daug užsitarnauti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai :

  • Žvejybos event, Kaip ir sakė nežinai ką gausi, bet ir šiaip idomus toks eventas, nes laimės reikalas.
  • "Surask Vietą" Greitas event.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viešbučio rakinimas, armijiečio kapsulė kitaip sakant, kodėl? Nors ir užima nemažai laiko, o ypač jei rakina labai nedaug žmonių, prizai iš tiesų geri, taipogi reikalauja sugebėjimų, greitos reakcijos, bei miklių pirštų rašant.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau Lobis nes gali gauti tam tikrų prizų bet mano manymu visi yra geri event

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man mėgstamiausi yra 'Surask vietą' ir 'Lobis. Surast vietą todėl, nes sakykim dirbant mediku, Aš dažnai važinėjuosi ratais po lv miestą, o šis eventas paįvairina rutiną. Lobis todėl, nes tiesiog įdomu atvažiuoti ir pakasinėti xd

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...