Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 21 / 300

Versija: LV 7.3.4

Minde_Boss

Prisistatau - Minde_Boss

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas: Mindaugas
2. Kiek jums metų?: 20 metų. 
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva. 
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Elektrėnai. 
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: Baigiau mokyklą.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Žaidžiu kompiuterinius žaidimus, sportuoju, būnu su draugais. 
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Futbolą 9 metus. 
8. Jūsų zodiako ženklas: Liūtas. 
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Vokietija 3x xDDD. 
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Brolį, 13 metų. 
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu šuniuką:  http://imgur.com/zahAMac
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai:, Komedijos, veiksmo. "Hitman's Bodyguard".
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Klausau įvairios, pagal nuotaiką. 
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Fizika, Geografija, Kūno kultūra. 
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Išlikti visada savimi, sukurti šeimą ir laimingai gyventi. 16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu užsispyręs, bandau įrodynėti savo tiesa, daug vadovauju, labai esu rūpestingas, bendraujantis, tačiau vis tiek esu intravertas, labai esu empatiškas, todėl bandau tiems žmonės labai padėti, moku kartu išgyventi ir visada suprantu, ką jie jaučia kitas. 
17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Šiaip nėra svarbu, bet yra tik vienas aspektas, kad nebūtų mandresnis ar kažkaip manydamas, kad jis yra aukščiau už kažką, tokių žmonių aš nemėgstu ir jų vengiu. 
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Tie, kurie save iškelia. 
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Šiuo metu dirbu mediku, važinėju, kalbu su draugais ir leidžiu taip laiką. 
20. Kuo užsiimate gyvenime? Kokie jūsų planai?(klausimas kartojas, tačiau nvm) Sportuoju, mokaus, žaidžiu kompiuterinius žaidimus. Tolimesni gyvenimo planai, sukurti šeimą. O ne taip toli gyvenimo planai, įstoti į NPPKT ir jeigu viskas gerai likti ten. 
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą); https://m.imgur.com/vc7652j  https://m.imgur.com/DteTsqj  https://m.imgur.com/UYV2X2C  https://m.imgur.com/EezxiTE  https://m.imgur.com/AeK8nYo

(Stipriai nepeikit :DDDD

• Patinka 14
  • Naudinga! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na, esu pamatęs tavo blogų charakterio bruožų, bet šiaip ar taip, sekmės serveryje.

P.S. tavo šuniukas cute 😁

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Svx draugas xd. Linkiu daug ko pasiekti serveryje! Reikės pagalbos kreipkis.

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nors net negalėčiau suskaičiuoti kiek metų tave pažįstu, tačiau daug ko dar nežinojau. Malonu susipažinti, Mindaugai! Gražus šuo :) 

• Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Oooo Minde :o Labas, malonu taip susipažinti esi maladec žiauriai! Tiek paprikolint galima :D

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Augustas_Killeris rašė:

Na, esu pamatęs tavo blogų charakterio bruožų, bet šiaip ar taip, sekmės serveryje.

P.S. tavo šuniukas cute 😁

Sveikas, labai norėčiau sužinoti savo blogus charakterio bruožus, bet su Tavim juk nebendravau, kiek atsimenu. Ačiūkas ;] 

prieš 1 valandą, Gytis_Fraps rašė:

Svx draugas xd. Linkiu daug ko pasiekti serveryje! Reikės pagalbos kreipkis.

Sveikutis. Ačiū, būtinai ;] 

prieš 14 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

Nors net negalėčiau suskaičiuoti kiek metų tave pažįstu, tačiau daug ko dar nežinojau. Malonu susipažinti, Mindaugai! Gražus šuo :) 

O taip Einarai ;]. Ką Tu naujo kažin sužinojai???? :DDDDD. Ačiū 

prieš 12 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Oooo Minde :o Labas, malonu taip susipažinti esi maladec žiauriai! Tiek paprikolint galima :D

Sveikas, Tedi. Man irgi malonu. Pamačius mano fotke, jau galima prikola kokį susukti xDDDDD 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2018-09-30 at 15:34, Slaptas_Mod rašė:

Malonu, Mindaugai. Sekmės čia didelės, o dar didesnės gyvenime.

Sveikas, malonu ir man. Ačiū, tikrai prireiks. Tau linkiu to paties. 

prieš 12 valandas(-ų), Jeremy_Pecora rašė:

Sveikas Mindaugai. malonu susipažinti, sėkmės tau čia.

Sveikas, malonu. Ačiū, tau taip pat ;] 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas Mindaugai malonu susipažinti. “Error"

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Zdarof minde matau nesioji ackarikus maziau sedek pr pc minde nes reikes teleskopo o ne ackariku dawai minde susiimk ir buk wyras,mldc esi smagu buwo kartu padirbet epi tu buwai priz o as darbuotojas nu ir ka wstk as kieceuses, sekmes serve ir gywenime ir ystok y nppkt ten galesi kojines ir trusikus plaut ne kaip armijoj :)

• Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Malonu susipazinti. sekmes serveryja ir realiame gyvenime ;)

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 valandas(-ų), Mode_Wtf rašė:

Sveikas Mindaugai malonu susipažinti. “Error"

Sveikas, Mode. man irgi. "error" :D

prieš 7 valandas(-ų), Meškius_Yolo rašė:

Labai malonu su tavimi susipažinti Mindaugai! ;) 

Man taip pat, malonu xD

prieš 28 minutes(-čių), Johnas_Freizeris rašė:

Zdarof minde matau nesioji ackarikus maziau sedek pr pc minde nes reikes teleskopo o ne ackariku dawai minde susiimk ir buk wyras,mldc esi smagu buwo kartu padirbet epi tu buwai priz o as darbuotojas nu ir ka wstk as kieceuses, sekmes serve ir gywenime ir ystok y nppkt ten galesi kojines ir trusikus plaut ne kaip armijoj :)

Akinius nešioju jau nuo 4metu, jei ir ne sėdėčiau prie pc, vis vien man jų nenuimtu, man irgi buvo visai smagu kartu dirbti, jo žinau, kad tu kietesnis. Kalbant apie NPPKT. Ok, tebūnie plausiu xD

prieš 22 minutes(-čių), Velnio_Tuzinas rašė:

Malonu susipazinti. sekmes serveryja ir realiame gyvenime ;)

Malonu ir man, Ačiū labai. Tau taip pat ;)

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Opa swx draugeli ❤️ , esi visada bendraujantis bei visada randu su tavim bendra kalba bei prikolnas esi :D galetum kada real isgert :D . na tai sekmes gyvenime bei siek savo uzsibreztu tikslu ;)

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 23 valandas(-ų), Only_You rašė:

Hey, malonu matyti tokį smagų charakterį, linkiu tik geriausio ^_^

Hi, malonu ir man matyti, gaila kad TS, kalbi tik su konkrečiais asmenims... Dėkui, aš taip pat

prieš 3 valandas(-ų), Jeremy_Soprano rašė:

Opa swx draugeli ❤️ , esi visada bendraujantis bei visada randu su tavim bendra kalba bei prikolnas esi :D galetum kada real isgert :D . na tai sekmes gyvenime bei siek savo uzsibreztu tikslu ;)

Sveikutis <3. Uoj, neesu aš jau lavai geras gerikas, bet jooo. Ačiū, Tau taip pat sėkmės, bei Tu irgi siek savųjų ;] 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 valandas(-ų), Deivis_Golden rašė:

einam į ryžyną seni, palošsim ką nors ten

Labai gaila, bet tiesiog tokio dalyko padaryti, manau būtų neįmanoma,šitas serveris 5 galvom, geresnis. Todėl mano pasirinkimas, bus man regis, savo samp karjera, baigti čia 

prieš 6 valandas(-ų), Tedis_Marihuana rašė:

Sveikas, malonu be galo susipažinti, ir linkiu didžiulės sekmės tau serveryje !

Sveikas, man irgi labai malonu susipažinti, Ačiū tau labai, linkiu ir aš to paties Tau ;] 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2018-10-04 at 07:36, Minde_Boss rašė:

Labai gaila, bet tiesiog tokio dalyko padaryti, manau būtų neįmanoma,šitas serveris 5 galvom, geresnis. Todėl mano pasirinkimas, bus man regis, savo samp karjera, baigti čia 

naras

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Oj, oj poniute gryna. :D

P.s Labas dar karteli draugeli.:D

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 valandas(-ų), Laura_Ander rašė:

Oj, oj poniute gryna. :D

P.s Labas dar karteli draugeli.:D

Hehehehe, bijojau eit pasižiūrėt, bet čia nieka baisaus nepamačiau. Sveikute, draugeli (šššyyyyppttt) 

On 2018-10-06 at 14:56, Deivis_Golden rašė:

naras

Jo, jau prinėriau belekaip. 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

☠️ Sveikas Mindaugai. Labai malonu su tavimi susipažinti. Linkiu didelės sėkmės siekiant savo tikslų. ☠️

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Toks mažas mažas mažas vaikiukas, bet žaidime tai maladec čiūvelis esi, tik greit nuleidi galvą jei kas ne taip. Sėkmės žaidime siekti tikslų. ;) 

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...