Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Sim_Gint

Invision_White pokalbis TS3 programoje.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, visiem tiem kurie negalėjo prisijungti prie TS3 programos, ikėliau šį video. Sėkmės žiūrint.

 

  • Patinka 13
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Nico_Hustlin paklausyk.

Maladec kad pasidalinai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2:25 viska pasako apie invio toleravima i cyterius :)

  • Haha 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2:25 - Kažkaip puikiai apibūdina kaip las-venture praleidžiami čyteriai. Čia kaip Sky_Andrius sakydavo. kad "kai kurios galim nebanint, praleist pro akį", čia tapati situaciją, aš naudojau cleo failą kuris leidžia nusiteleportuoti iš taško A į tašką B, ir už tai buvo atimtas mano acc. Tačiau užtenką nueiti į užbaninimo skiltį ir parašyti viena Varda_Pavarde, ir pamatysi kaip praleidžią kitus žaidėjus pro akis 

https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/search/&q=Žveris_Rus&type=forums_topic&nodes=100

Prašau, pilna banned susijusių su čytinimų arba serverio kenkimų, tačiau gavo RCON taip vėlai, kadangi tikriausiai jau nebeturėjo atmazų kaip jam nedėti RCON. Mano visi banned yra arba pašalinis grobime arba teleportmarker kelį atvejai, o kiti banned yra atmesti (va paskutinis pavyzdys kaip Delcas_Samp) mane užblokavo už autocbug ir aim. Tai kaip galiu aš serverui pankenkti teleportuodamasis iš HP iki GP bazės? Taxi seifui tikrai pankenkiau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Teleport_Marker rašė:

2:25 - Kažkaip puikiai apibūdina kaip las-venture praleidžiami čyteriai. Čia kaip Sky_Andrius sakydavo. kad "kai kurios galim nebanint, praleist pro akį", čia tapati situaciją, aš naudojau cleo failą kuris leidžia nusiteleportuoti iš taško A į tašką B, ir už tai buvo atimtas mano acc. Tačiau užtenką nueiti į užbaninimo skiltį ir parašyti viena Varda_Pavarde, ir pamatysi kaip praleidžią kitus žaidėjus pro akis 

https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/search/&q=Žveris_Rus&type=forums_topic&nodes=100

Prašau, pilna banned susijusių su čytinimų arba serverio kenkimų, tačiau gavo RCON taip vėlai. Mano visi banned yra arba pašalinis grobime arba teleportmarker kelį atvejai, o kiti banned yra atmesti (va paskutinis pavyzdys kaip Delcas_Samp) mane užblokavo už autocbug ir aim. 

Tu lsv, tu išskirtinis. Kažkaip aš dar laikaus su sava acc ir be bano :D kol jau iš visų atėmė viską :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ar tik lepsna nesudreko uzdavinedama klausimus $invisionwhite$?

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klausimai tai kai kurie neblogai bet tas su cytais tai. :D cia kaip loterija. Naudosi cytus arba prarasi acc arba neprarasi, nes pateksi i tuos kur ziuri pro pirstus. :D o siaip tai kai kur tikejausi issamesniu atsakymu o ne bandymo išsisukti atsakinejant. Kai kur atrodo kad atsakineja tam kad bandytu kazka pasakyt. P.s NBA laimes 76ers siais metais o ne jokie rockets. Hardenas nemoka gintis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Temoje siūlau įkelti notifikaciją jog vaizdo įraše galima išsigąsti, kadangi vienas ASMUO ties 1:58 labai garsiai rėkti pradėjo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zjbs pakalbejo invis. Dabar dar reikia poros dalyku ir lv bus zjbs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu girdėti save, šiame interviu, net du kartus :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Noreciau padekoti @Liepsna_Fire kad mano klausima uzdave pati pirma!! taipogi invi tave su tais rocketsais reikes palydet namo ir taip aisku kad lakersai ims ziedus 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkoju tau, bet galima buvo warninga padaryt, kad 1:58 Liepsna susižvengė ar kas ten buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu girdeti savininka atsakinejant i klausimus , dar karta laukiu nesulaukiu kada vel bus pokalbis ne tik su inviu bet ir tosha :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal galima sužinoti kas uždavinėjo klausimus Inviui? :D Buvo įdomu pasiklausyti ir išgirsti Invio atsakymus į įvairiausius klausimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 40 minutes(-čių), Punto_Collins rašė:

Gal galima sužinoti kas uždavinėjo klausimus Inviui? :D Buvo įdomu pasiklausyti ir išgirsti Invio atsakymus į įvairiausius klausimus.

Liepsna_Fire uždavinėjo klausimus, prašom :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Punto_Collins rašė:

Gal galima sužinoti kas uždavinėjo klausimus Inviui? :D Buvo įdomu pasiklausyti ir išgirsti Invio atsakymus į įvairiausius klausimus.

Liepsna_Fire. Buvo sukurta tema forume, kiekvienas užduoti klausimus galėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...