Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arunas_Han

Peikiu GP direktoriu Alcapone_Pablito

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Han
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Alcapone_Pablito
3. Jūsų kaltinimai: Nemoka išpirkos, įmes ss kaip sumoka ištrinsiu. 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/xOKOxVa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad AFK išėjau net nemačiau, kad grobėt tai kokias aš tau čia šaibas turiu mokėt? Tavo nuotraukoje matosi, kad aš AFK.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  1. Klanų buveines bei Ginklų prekeivius reketuoti galima kas 1 valandą. Reketas gali vykti esant klano vadui ar jo pavaduotojui prisijungus (Ginklų prekeivių atveju - direktoriui ar jo pavaduotojui prisijungus). Galioja 5 minutes. Grobimai gali vykti nuo 10:00 iki 23:59. Tiek pulti, tiek gintis gali vienas karo tipo klanas ar Ginklų prekeiviai. Klanai ar Ginklų prekeiviai privalo susimokėti išpirkas per 12 valandųRekete negalima naudoti /tpklanas, /tpdarbas ar pasigydymo komandų. Reketo išpirkų sumos: 10 min. (20,000 €); 20 min. (30,000 €); 30 min. (40,000 €). Vienu metu gali vykti tik vienas reketas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galioja 5min, tai reiškia galėjai 5min padaryt prieš mano išėjimą AFK, bet kai rašo žaidžia nuotrauką /info mano ir grobt po 5min ir viskas ok būtų, bet čia nuotrauka kai aš AFK, tai iš kur man reikėjo žinot, kad tu mane grobi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

Galioja 5min, tai reiškia galėjai 5min padaryt prieš mano išėjimą AFK, bet kai rašo žaidžia nuotrauką /info mano ir grobt po 5min ir viskas ok būtų, bet čia nuotrauka kai aš AFK, tai iš kur man reikėjo žinot, kad tu mane grobi ?

Gp darbuotojai atgrobinėjo galima grobti iki 5min afk, nes grynai tu jemiai mumis, tada mes varem pas tave :) iskart esc nuejai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Arunas_Han rašė:

Gp darbuotojai atgrobinėjo galima grobti iki 5min afk, nes grynai tu jemiai mumis, tada mes varem pas tave :) iskart esc nuejai 

Aha, nuėjau dėlto, kad išsigandau tavo gango ;))

Nu nuėjau karpyti video iš grobimo, nes sakei kad išpirkos nemokėsi nes tipo tpklanas nedarei ir negetino niekas i hoodą tavęs, tai vat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

Aha, nuėjau dėlto, kad išsigandau tavo gango ;))

Nu nuėjau karpyti video iš grobimo, nes sakei kad išpirkos nemokėsi nes tipo tpklanas nedarei ir negetino niekas i hoodą tavęs, tai vat.

kad tu visu bijai, tai ką laukiu šaibų, nereik nueit afk kai tik atvarom, iki 5min afk galiu skelbti kad užgrobta. o čia nei 1min nėra ;/ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sumokėsiu išpirką, galite rakinti temą. P.S. tokių, kaip tu Mister_Tedi niekas šiam serve nebijoje ir tikrai nebijos, gali neįsijaust, nes tavo klanas tik keli atmarozkai su aimais ir eiliniai žaidėjai kur net su sg nepašaudo.

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas.

Direktorius pasakė, kad sumokės išpirką. Jei išpirkos negavote kurkite naują temą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...