Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Alcapone_Pablito

Peikiu A$AP klaną.

Rekomenduoti pranešimai

Anketa

1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito
2. Klano pavadinimas: A$AP
3. Peikimo priežastys: Nemoka išpirkos.
4. Vaizdinė medžiagahttps://imgur.com/a/Nhopcxt

Čia, kad kai skelbei atgrobta skelbei tik dėlto, kad skelbt; 

O čia /tpklanas arba pagetino Jacas Arunas_Han, klano vadą. Tai reiškia naudojimas admin/vip komandas klano bezėje, kas yra draudžiama, todėl grobimas sėkmingas.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu gauti ppk įdomu kurioje vietoje buvo /tpklanas arba /get? prie tpvip joa buvo get. iš kur hooda trauki hz kai tu prie jo lakstai. Ačiū už šaibas: 
1. video kad jau tuščia buvo, tik frank su orange like, franka nuėmiau, o Orange paeme Leo, tai ir atgrobta, o iš kur tu ten atsiradai hz, nesutikai su to, atlekem i bazę per nauja ir išvartėm, dėkui už veiksmą. 

ss kad orange jau mires buvo: https://imgur.com/a/7RS0xeX
reiks antra video imesiu kur per ta ale /tpklanas tavo arba /get prie tpvip ir atvarem iššaudėm. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seniai visi pastebėjom Taksi direktoriau, kad tau tik rašyt, nesvarbu ką, bet ale rašyk. Pasižiūrėk video kai skelbi, kad atgrobta aš esu bazėje, prieš skelbimą buvau ir po skelbimo išdaužiau visus ir buvau, ir kiek vėliau matosi, kaip tave arba Evilas pagetina į bazze arba pats tpklanas padarai, nes ant pick up klano atsirandi, o su bomžiuko skinu tu vienas buvai, vėliau video matosi, kaip atbėgi, taip kad nebrūžink čia, o antras variantas tai kad ir ne tu ten tpklanas ar ant pick up pagetintas buvai, bet vistiek kažkas iš tavo klano, ir tai reiškias grobimo pralaimėjimą ir tiek.
P.S. Tu man rašydavai su pašaliniais tik sugebi atsigrobt, aj... pats matai, ką čia su tavim besiginčysi :D

Gerai Bmw spręs, o ne mes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas. A$AP klano lyderis privalo sumokėti ginklų prekeiviams išpirka per 24h, kitaip bus nubaustas atitinkama bausmė

 

Evilas_Jacas
[2018-10-06 14:28:53]: Panaudojo komanda: /gaut 53

Arunas_Han
[2018-10-06 14:28:55]: Panaudojo komanda: /sutinku

Alcapone_Pablito
[2018-10-06 14:29:34]: Mire, zudikas: 53, ginklas: 25

Laukiu nuotraukos iš A$AP  lyderio šioje temoje jog išpirka buvo sumokėta.

P.S nesvarbu kada getino svarbu kada tu bazėje atsiradai, jeigu būtum sutikęs ne bazėje, papeikimas būtų buvęs atmestas.

  • Naudinga! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...