Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Nico_Hustlin

Pasiulymas del smogiko

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tau nerijus_hustler
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui):servui
  • Kokia tai sistema?:smogiko
  • Kodėl tai yra naudinga?:
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

    reik perdaryt sistema, nes dabar dazniausiai gauni zaideja kuri mates esi pirma karta, jo beveik niekad nebuna, arba tiesiog nesutampa laikais kad butum prisijunges kartu su jo, nu snd is 10 duok varda (testavau) gavau tik 2on, buvo 8off
  • krc tai va, padaryk @Invision_White kad duotu varda kuris yra ON ir jei jis atsijungtu, smogikui ismestu teksta - tas ir tas atsijunge, vaziuok pasiimk nauja taikiny, nes nu *Myliu Las-Venturas.lt* bazaras cia gryna lempa, 4taskus pasidariau per 2dienas ar 3, kai tikrai normaliai losiau, nu manau supratot ka noriu pasakyt
  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku, nes jeigu tau duoda neaktyų žaidėja ,o jis prisijungia ,į dieną 5 min pvz ,tai tu sunkiai užtaikysi prisijungti ir jį nužudyti. Aš esu tavo idėjos įgyvendinimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku , man davė kažkokį naujoką , kuris tik 14min gal prasėdęs ir neprisijungia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasiimi taikinį tu jį ruošiesi nužudyti, bet jis atsijungia (gauna crash/padaro relog), tai tau atrodo logiškiau? Smogiko esmė, jog žaidėjas būtų medžiojamas, o ne visi lestų vienas kitą nuolatos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...