Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jeremy_Soprano

Nuomones apie Jeremy_Soprano

Rekomenduoti pranešimai

Taigi norėčiau išgirsti apie save nuomonę , ką manote apie mane kaip žmogų , pažįsti/nepažįsti , nesvarbu , komentuok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Jeremy. Esu šiame serveryje vis dar žalias, bet pirmasis įspūdis kai kalbėjome šiek tiek medikų kanale tikrai gerai. Esi malonus, kultūringas, draugiškas bei paslaugus žmogus. Noriu Tau palinkėti sėkmės ir naujų tikslų įgyvendinimo!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Jack_Evans rašė:

Sveikas Jeremy. Esu šiame serveryje vis dar žalias, bet pirmasis įspūdis kai kalbėjome šiek tiek medikų kanale tikrai gerai. Esi malonus, kultūringas, draugiškas bei paslaugus žmogus. Noriu Tau palinkėti sėkmės ir naujų tikslų įgyvendinimo!

Aciu uz silta, bei graziai issakyta nuomone ☺ ir tau to paties linkiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką aš žinau kartais normalus kartais parūkes, bet susikalbet eina.

Mldc bahūras ir vsio

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Turbo_Max rašė:

Ką aš žinau kartais normalus kartais parūkes, bet susikalbet eina.

Mldc bahūras ir vsio

Nu dekui dekui :D siaip as nerukantis :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar tu čia nuomonių lauki? Na ką tai gal bšk draugiškas,pričiuožes,skolų negražintojas

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ignas_Drifter rašė:

Dar tu čia nuomonių lauki? Na ką tai gal bšk draugiškas,pričiuožes,skolų negražintojas

Nuomone gera, bet apie skolas ša nes pusė serveriui prisiskolinęs :D tai tyliai būk, na bet dėkui už nuomonę

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

krc prase pakomentuoti ne nu mldc ciuvas atsiciulpes tai va sakau bus antras jefery_star gejiukas mldc taip ir toliau judek gal dar arkliui bezdzione nuciulpsi

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 42 minutes(-čių), Jeremy_Soprano rašė:

Nu dekui dekui :D siaip as nerukantis :D 

Jo jo nerukantis dar ft siunčia kaip žole daužo :D

 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Sky_Men rašė:

krc prase pakomentuoti ne nu mldc ciuvas atsiciulpes tai va sakau bus antras jefery_star gejiukas mldc taip ir toliau judek gal dar arkliui bezdzione nuciulpsi

Na dėkui uz nuomone bet perdaug necenzurines leksikos :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ka galiu pasakyt mldc čiuvas supratingas mėgstantis pahuelint ir t.t. :D 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Edgar_King rašė:

Nu ka galiu pasakyt mldc čiuvas supratingas mėgstantis pahuelint ir t.t. :D 

nu dėkui dėkui draugeli :D ♥ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daug nebendravęs, bet matau, jog draugiškas, smagu kartais pašnekėt. Vienu žodžiu - nolaiferis. ❤️

  • Ačiū! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

oho kas prašo nuomonės :D Pradėsiu nuo mūsu susipažinimo, turbūt tu jau ir neatsimeni kaip mes susipažinome tačiau aš puikiai, sukome bendra versla, tai jog man pavyko prasimušt kauliuke, tada šaibas perpuse pasidalinom(aš toks geras žmogutis) ir pradėjom suktis, kol abudu netekom šaibu, poto mūsu keliai kaip ir išsiskyrė sad :( bet ką jau padarysi, aš pradėjau neaktyvėti, tu kaiptik suaktyvėjai baisiai, nuėjai į epi, tau ten pavyko gan neblogai prasimušt, aš ateidavau vis pabendraudavome, taigi galiu pasakyt per visus tuos sa-mpo metus :D tai... Apie tavę pasakysiu jog esi Draugiškas, bendraujantis, bachūras, na pasikalbėti įmanoma tep ir toliau ❤️ 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Augustas_Killeris rašė:

Daug nebendravęs, bet matau, jog draugiškas, smagu kartais pašnekėt. Vienu žodžiu - nolaiferis. ❤️

Manau gal kažkada teks daugiau pabendrauti, bet dėkui už tokią nuomonę ❤️ , nolaiferis - nebetas amžius

prieš 2 minutes(-čių), Arminas_Elegy rašė:

oho kas prašo nuomonės :D Pradėsiu nuo mūsu susipažinimo, turbūt tu jau ir neatsimeni kaip mes susipažinome tačiau aš puikiai, sukome bendra versla, tai jog man pavyko prasimušt kauliuke, tada šaibas perpuse pasidalinom(aš toks geras žmogutis) ir pradėjom suktis, kol abudu netekom šaibu, poto mūsu keliai kaip ir išsiskyrė sad :( bet ką jau padarysi, aš pradėjau neaktyvėti, tu kaiptik suaktyvėjai baisiai, nuėjai į epi, tau ten pavyko gan neblogai prasimušt, aš ateidavau vis pabendraudavome, taigi galiu pasakyt per visus tuos sa-mpo metus :D tai... Apie tavę pasakysiu jog esi Draugiškas, bendraujantis, bachūras, na pasikalbėti įmanoma tep ir toliau ❤️ 

Oho kokia litankė net nesitikėjau to iš tavęs ❤️ na ten su tuo kauliuku nekažka buvo bet still :D na apie mano aktyvumą patylime :D ne toks jau ir aktyvus, nes nebetas amžius, EPI tai žiauriai pasisekė nes labai gerai paėjo giliai įnerti vienam žmogui :D na o nuomonė tai ahuena ❤️ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

normal pacan, kėik bendravuom gers žmogiels, problėm nėeiškūnts žmuogs, truopns laba. Šep pos vėln. Sėkmiės didžeus tavėi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Mobis_Cancel rašė:

normal pacan, kėik bendravuom gers žmogiels, problėm nėeiškūnts žmuogs, truopns laba. Šep pos vėln. Sėkmiės didžeus tavėi.

nu deiku už takie nuomon, i tau didzieusios sekms :D 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

maladiec pacas :D kaip ir sakiai 10 metu pazystami, 7 metai per skype 3 metai per sampa :D seip mldc, draugiskas, galima ir pakalbet ir paprikolint, padedantis 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 valandas(-ų), Mark_Notenberg rašė:

maladiec pacas :D kaip ir sakiai 10 metu pazystami, 7 metai per skype 3 metai per sampa :D seip mldc, draugiskas, galima ir pakalbet ir paprikolint, padedantis 

nu dekui ziurkike uz tokia gera nuomone ❤️ agirdi jei draugs sumesk kebaba ir alaus :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...