Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jamal_Murray

Forum ranks for LV #1

Rekomenduoti pranešimai

kžn papeckeliojau vakare prie kavos, daug laiko tikrai neužėmė, sugebu ir geriau jeigu kam ko - pm. būsiu laisvas tik rytoj. Nors anyway čia toki jie single, ir gražūs bet už dabartinius jie yra trigubai gražesni (mano akimis) pačiam nelabai limpa tie iconai, bet yr kaip yr. Aj btw, pateikiau 2 f. nario rangus, pasakykit katras gražesnis. ay yo ten su tuo 4 lvl adminu keistai išėjo, bcuz netilpo ir nekažką atrodė.

@Laurynas_Joma - tave pataginau, kad pagirtai. @Arvydas_Torres - tave pataginau, kad pakritikuotai. @The_Deus - o tv nes 90k davei ;*

6a469f2d623574aba66ecd69ef2623d1520.png

peace guys law.

  • Patinka 7
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Just_Delete rašė:

forumo narys grazesnis su spalvota icona. Bet visai nieko visi like :)

Dėkavoju labajtės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai labai jau paprasti forumo rankai, trūksta akivaizdžiai darbuose kažko, kas darbus padarytu paprastus, bei gražius. Tekstai taipogi keistai atrodo, na tai tik mano kritika, kuria aš matau šiuose darbuose. Bet darbai patiko, todėl, jog gautum daugiau motyvacijos kurti ir toliau darbus - paspausiu tą mėlyną širdutę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šie Forumo rank'ai yra labai paprasti ,tačiau mane paprastumas žavi ,todėl man labai patinka ir norėčiau dar tokių. Siūlau pakeisti kai ,kurių rank'ų spalvas ir icon'as ,nes 4LVL administratoriaus rank'as yra labai netikslus ir forumo moderatoriaus spalva yra tokio nelabai ,norėtusi ryškesnės. O viską apibendrinus tikrai gražūs ir būtų šaunu ,kad juos pakoreguotus įdėtų kaip oficialius Las-Venturas.LT projekto rank'us.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Punto_Collins rašė:

Man asmeniškai labai jau paprasti forumo rankai, trūksta akivaizdžiai darbuose kažko, kas darbus padarytu paprastus, bei gražius. Tekstai taipogi keistai atrodo, na tai tik mano kritika, kuria aš matau šiuose darbuose. Bet darbai patiko, todėl, jog gautum daugiau motyvacijos kurti ir toliau darbus - paspausiu tą mėlyną širdutę.

 

prieš 1 minutę, Laurynas_Joma rašė:

Šie Forumo rank'ai yra labai paprasti ,tačiau mane paprastumas žavi ,todėl man labai patinka ir norėčiau dar tokių. Siūlau pakeisti kai ,kurių rank'ų spalvas ir icon'as ,nes 4LVL administratoriaus rank'as yra labai netikslus ir forumo moderatoriaus spalva yra tokio nelabai ,norėtusi ryškesnės. O viską apibendrinus tikrai gražūs ir būtų šaunu ,kad juos pakoreguotus įdėtų kaip oficialius Las-Venturas.LT projekto rank'us

Rytoj atsižvelgęs į jūsų kritiką viską, padarysiu visiškai naujus, gražius forumo rangus. Dėkoju bičulej ;33

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakysiu tik viena dalyka seniukai tu bandai viska auditorijai igrusti pablatum jeigu keli bent iconus sulygiuok tvarkingai, o ne ant durniaus cia maciau komentuoji kitu darbus kaip budamas PS masteris 9999 nu ,bet reiktu visu pirma i savo darza labiau ziureti ir nemanyk ,kad visi esantis cia durniukai sedi imeti kazka per 20minučiu padares ir opa sueis visiems nepriimk labai visko i duse tik taip pamastymui  čia tau ,kad rytoj ryte butum atsikeles su daug daugiau ideju tiems rangams ir padares kur kas grazesnius manau potencialo yra pas tave taip ,kad nesustok judek i prieki ir viena diena gal but busi forumo dizaineris aciu ir uz tas 20min sugaisto laiko paspausiu like migtuka tikiuosi ateiti pamatyt kur kas geresniu variantu  ;)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Rokas_Rocketeer rašė:

Pasakysiu tik viena dalyka seniukai tu bandai viska auditorijai igrusti pablatum jeigu keli bent iconus sulygiuok tvarkingai, o ne ant durniaus cia maciau komentuoji kitu darbus kaip budamas PS masteris 9999 nu ,bet reiktu visu pirma i savo darza labiau ziureti ir nemanyk ,kad visi esantis cia durniukai sedi imeti kazka per 20minučiu padares ir opa sueis visiems nepriimk labai visko i duse tik taip pamastymui  čia tau ,kad rytoj ryte butum atsikeles su daug daugiau ideju tiems rangams ir padares kur kas grazesnius manau potencialo yra pas tave taip ,kad nesustok judek i prieki ir viena diena gal but busi forumo dizaineris aciu ir uz tas 20min sugaisto laiko paspausiu like migtuka tikiuosi ateiti pamatyt kur kas geresniu variantu  ;)

Aš tau ir pasakysiu vieną dalyką reikia mokėti taisyklingai rašyti, nieko aš negrūdu anyway jie very simple, ir aš tai parašiau jeigu nematei. Dabar, per kokią plius minus 1,5h padariau dar vienus, bet tokius nu irgi simple realiai, aš puikiai prisimenu tavo rangus kurie tada iš ties buvo kažkas nauja. Anyway, kad ir šitie kaip tu sakai per 20min, nors dariau ne tiek jie yra geresni už dabartinius :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Fuck_Streets rašė:

Aš tau ir pasakysiu vieną dalyką reikia mokėti taisyklingai rašyti, nieko aš negrūdu anyway jie very simple, ir aš tai parašiau jeigu nematei. Dabar, per kokią plius minus 1,5h padariau dar vienus, bet tokius nu irgi simple realiai, aš puikiai prisimenu tavo rangus kurie tada iš ties buvo kažkas nauja. Anyway, kad ir šitie kaip tu sakai per 20min, nors dariau ne tiek jie yra geresni už dabartinius :DDD

Na turbut turejai suprast kad nesistengiau rasyt taisiklingai rasiau viska per tlf taip kad suprastum ir tiek ,bet aisku reikia pabandyt pabud mandresniu uz kita  turbut praleidau lietuviu pamokamas prie ps sededamas neismokau bet dar viliuos ismokt gyvenime niekad nevelu mokytis taip kad palinkesiu sito sau ir tau  mokytis mokyktis i dar karta mokytis :wub:

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Rokas_Rocketeer rašė:

Na turbut turejai suprast kad nesistengiau rasyt taisiklingai rasiau viska per tlf taip kad suprastum ir tiek ,bet aisku reikia pabandyt pabud mandresniu uz kita  turbut praleidau lietuviu pamokamas prie ps sededamas neismokau bet dar viliuos ismokt gyvenime niekad nevelu mokytis taip kad palinkesiu sito sau ir tau  mokytis mokyktis i dar karta mokytis :wub:

pė ėm, pakalbėsim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai dailu, šaunuolis. O antras nario rangas (kur logotipas juodas) galėtų būti užblokuoto nario rangu, jei ateityje toks atsirastų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip smagu, jog kažkam įdomi mano kritika. Na aš per daug neišsiplėsiu tiesiog pasakysiu, jog buvo galima įdėti daugiau pastangų, kadangi man asmeniškai atrodo trūksta kažko. Siūlyčiau sugalvoti originalią idėją kurią įgyvendinus nustebintum net mane! ;) 

Gali įvertinti manuosius: 

 

P.S. Kur Direktoriaus rangas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Administratoriaus dar dar, tačiau tarkim kiti, bg paprasta spalva, iconos kaip kažkas minėjo viena didesnė, kita mažesnė. Tekstas taip pat atrodo gana keistokai, kalbu apie IV admin rangą. Spalvos tokios labai aštrios, reiktų labiau į pastelines sakyčiau. Šiaip yra kur tobulėti, tačiau svarbu kuri! Šaunuolis ir sėkmės :)

P.s. kalbant apie forumo nario rangą, labiau patiko su spalvotu logotipu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai nzn nk nesuprantu, bet gražiai, atrodo, bet....

 

@The_Deus - o tv nes 90k davei ;* "

 

aš 100k daviau ... Jokios pagarbos šitam serve

 

  • Haha 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai paprasti darbai, ”sugebu ir geriau, papeckiojau..” Tai kam isvis keli tokius darbus kurie yra pradinio lygio?... Visur save pateiki kaip koky profesionalu photoshoperi..:Dd nors pats padarai beleka ir ikeli kad repu pasikelt.. padaryk grazu, tvarkinga darba ir tuomet galesi girtis koks tu saunus esi..

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Labai dailu, šaunuolis. O antras nario rangas (kur logotipas juodas) galėtų būti užblokuoto nario rangu, jei ateityje toks atsirastų.

Labai dėkavoju, pabandysiu įgyvendint,ir sakau šnd o gal rytoj padarysiu rimtesnius truputį rangus. 

prieš 5 valandas(-ų), Arvydas_Torres rašė:

Kaip smagu, jog kažkam įdomi mano kritika. Na aš per daug neišsiplėsiu tiesiog pasakysiu, jog buvo galima įdėti daugiau pastangų, kadangi man asmeniškai atrodo trūksta kažko. Siūlyčiau sugalvoti originalią idėją kurią įgyvendinus nustebintum net mane! ;) 

Gali įvertinti manuosius: 

 

P.S. Kur Direktoriaus rangas?

Joo pamiršau Direktoriaus rangą.

 

prieš 5 valandas(-ų), Einaras_Bmw rašė:

Administratoriaus dar dar, tačiau tarkim kiti, bg paprasta spalva, iconos kaip kažkas minėjo viena didesnė, kita mažesnė. Tekstas taip pat atrodo gana keistokai, kalbu apie IV admin rangą. Spalvos tokios labai aštrios, reiktų labiau į pastelines sakyčiau. Šiaip yra kur tobulėti, tačiau svarbu kuri! Šaunuolis ir sėkmės :)

P.s. kalbant apie forumo nario rangą, labiau patiko su spalvotu logotipu.

Dėkoju. 

prieš 4 valandas(-ų), Remigijus_Narcissus rašė:

Man tai nzn nk nesuprantu, bet gražiai, atrodo, bet....

 

@The_Deus - o tv nes 90k davei ;* "

 

aš 100k daviau ... Jokios pagarbos šitam serve

 

Blemba kaip čia tv užmirsau dabar soriuką seni 😘

prieš 3 valandas(-ų), Bartholomew_Boriello rašė:

Labai paprasti darbai, ”sugebu ir geriau, papeckiojau..” Tai kam isvis keli tokius darbus kurie yra pradinio lygio?... Visur save pateiki kaip koky profesionalu photoshoperi..:Dd nors pats padarai beleka ir ikeli kad repu pasikelt.. padaryk grazu, tvarkinga darba ir tuomet galesi girtis koks tu saunus esi..

Nerėkauk vjz, kur gyriausi jog axjns photoshoperis esu, realiai prie šito reikalo dirbu apie 2 metus bet aš darydavau nedaug ir tsg darbo rangus forumo rangu niekada nedariau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...