Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mat_Himplin

Paslūlymas - Ne vieši skaičiavimai

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mat_Himplin
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Padaryti komandą /skai privačia, jog rodyti tik arti esantiems žaidėjams, o ne visam projektui.
  • Kodėl tai yra naudinga?: Kiek kartų yra tekę matyti flood'ą ar paprastą naudojimą komandos kuris nėra aktualus tau? - asmeniškai per daug. Nematau dėl ko turėtų ši komanda būti skirta visam projektui jeigu dažniausiai tai tik mažai daliai kuri net nėra arti tavęs.

pvž:

LvwHlZo.png

  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Sukūrti komandą / pakeisti komandą (/skai) kad būtų skaičiavimas TIK arti esantiems žaidėjams, o ne visam projektui.
  • Patinka 3
  • Naudinga! 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu šiai idėjai esu tikrai Už!!! Tai padėtu serveryje nuo flood, bei asmeniškai aš galvoju, jog būtų unikalus dalykas. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na vieniems tai maišo, kitiems ne, bet kartais (per didesnius renginius) skaičiavimas yra aktualus daugeliui žaidėjų. Na galima sukurti atskirą komandą, bet man asmeniškai nemaišo tas skaičiavimas, todėl šiam pasiūlymui išliksiu neutralios nuomonės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už! Pastoviai tie skaičiai ant ekrano, kartais tikrai trugdo. Dar butu gerai, jeigu padarytu, kad tas pats zmogus kas 1min galetu naudot sita komanda.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A px torresas komentuoja tik kad komentuot serve nežaidžia tai px už idėja už nes yra tokių penktokėlių kurie pastoviai taip daro.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai siūlyčiau padaryti kad šia žinutė gautų pagal tam tikra atstuma (ar žaidėjai kurie esa prie to žaidėjo kuris panaduojo komanda /skai) ir tokiu būdu būtų sumažintos tokios nesamonės kad ištisai spamina ta /skai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As uz, jau igriso man tie floodinimai skaiciavimai, taip geriau padarykit kad tik salia esantiems rodyti skaiciavima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Drąsiai tariu už, kadangi tas skaičiavimo flood'as tikrai kiek erzina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nei kiek manęs neerzina.. Aš prieš, nemanau jog tai reikalinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PRIEŠ. Vienas kita kartas būna kai serveris pablūdija ir tiek. Manau, kad palikti nes kai daro pvž treniruotes ir koks drk ar pavs pavaro toliau ir sako po  skai tp pradedam lekt iki jo ir pnš. Ir daug dalykų taip pnš . PRIEŠ/

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

UŽ. Šie vieši skelbimai tikrai daro kažkokį flood ar, net trukdo. Nemanau, kad reiktų matyti žaidėjams kurie nedalyvauja EVENT. kad vyksta skaičiavimas. Manau užtektų tiesiog, kad dalyvauja Event matyti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...