Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arvydas_Torres

[A. Torres] Forumo rangai!

Rekomenduoti pranešimai

[A. Torres] Forumo rangai!


Sveiki, galbūt ne koks iš manes GFX meistras, tačiau radau drąsos pabandyti sukurti forumo rangus. Stengiausi viską daryti paprastai be kažkokių ikonų ar papildomų elementų. Ties šiuo darbu stengiausi viską daryti - paprastai, kadangi dažniausiai grožis slypi paprastume. 

P.S. IV lygio administratoriaus rangas šiek tiek didesnis palyginus su kitais, kadangi per daug teksto sutalpinti į vieną eilutę, arba galima pakeisti visų kitų rangų dydžius :D.

Vertinimą atiduodu Jūsų teismui:


J8jJJsx.png


e4IJpSE.gif

  • Patinka 2
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na paprasti rangai nieko blatno galėjai geresnius padaryti pasistenges.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Eimis_Toshiba rašė:

Paprasti su PS užrašyti per 5min, nieko gero, still užmesiu rep

Klysti, per 4 minutes ir 59 sekundes.

prieš 1 valandą, Gandzia_Sampp rašė:

Na paprasti rangai nieko blatno galėjai geresnius padaryti pasistenges.

Nenorėjau per daug stengtis, kadangi mano sugebėjimai minimalūs ties GFX...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Saunu kad bandai ir stengiesi. Uzmesiu rep, bet galejai ir labiau pasistenkt

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 53 minutes(-čių), Bartholomew_Boriello rašė:

Saunu kad bandai ir stengiesi. Uzmesiu rep, bet galejai ir labiau pasistenkt

Pasikartosiu...

Nenorėjau per daug stengtis, kadangi mano sugebėjimai minimalūs ties GFX...

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau, kad požiūris, jog nereikia stengtis, nes maži sugebėjai ties GFX darymais - gana kvailas. Turi stengtis ir save įdėti į darbą maksimaliai, tada ir bus rezultatai mano manymu. Reikia ieškoti, mokytis ir tobulėti. Kalbant apie tavo darbą, tai atrodo labai paprastas, asmeniškai man spalvos gana netikroviškos tokios, ryškios ir rėžiančios akį. Kalbant apie darbą, tai manau, kad užtrukai tikrai labai trumpai, kadangi uždėjai rėmelius, pakeitei spalvą ir uždėjai tekstą. Na, gal klystu, gal dar kažkas yra, bet aš neįžvelgiu. Manau, kad reiktų patobulinti patį BG, taip pat ir tekstą įdomesnį, tuomet gal kažkokį efektą uždėti ant pačio BG ir padaryti spalvas labiau pastelines ir naudoti daugiau atspalvių. Na, čia tik mano nuomonė, nepyk, jeigu sugebėjau įžeisti. Linkiu sėkmės tolesniuose darbų darymuose, turi potencialo, o žmonės, kurie kuria - mane visada žavi :)

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Einaras_Bmw rašė:

Manau, kad požiūris, jog nereikia stengtis, nes maži sugebėjai ties GFX darymais - gana kvailas. Turi stengtis ir save įdėti į darbą maksimaliai, tada ir bus rezultatai mano manymu. Reikia ieškoti, mokytis ir tobulėti. Kalbant apie tavo darbą, tai atrodo labai paprastas, asmeniškai man spalvos gana netikroviškos tokios, ryškios ir rėžiančios akį. Kalbant apie darbą, tai manau, kad užtrukai tikrai labai trumpai, kadangi uždėjai rėmelius, pakeitei spalvą ir uždėjai tekstą. Na, gal klystu, gal dar kažkas yra, bet aš neįžvelgiu. Manau, kad reiktų patobulinti patį BG, taip pat ir tekstą įdomesnį, tuomet gal kažkokį efektą uždėti ant pačio BG ir padaryti spalvas labiau pastelines ir naudoti daugiau atspalvių. Na, čia tik mano nuomonė, nepyk, jeigu sugebėjau įžeisti. Linkiu sėkmės tolesniuose darbų darymuose, turi potencialo, o žmonės, kurie kuria - mane visada žavi :)

Aš turiu kur save atskleisti, ir save atskleisdamas galiu iš to uždirbti, o kas liečia GFX tai tuo užsiimu minimaliai, kuomet turiu laisvo laiko. Taip, sutinku, galėjau sužaisti su efektais, bet pasižiūrėjau, kad man ir taip gražiai atrodo (o kiekvienam juk neįtiksi), todėl taip ir palikau. Dėkui už palinkėjimus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai per daug paprasti darbai, trūksta įvairovės šiems darbams. Toks jausmas, jog tu į foną, kuriame yra forumo rangai idėjai daugiau pastangų, nei į pačius forumo rangus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 43 minutes(-čių), Linas_Svc rašė:

Tokie forumo rangai tik 2005 metais egzistavo

Spėju tais metais apie tave dar tėvai net negalvojo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Arvydas_Torres rašė:

Spėju tais metais apie tave dar tėvai net negalvojo.

Pasakiau teisybę ir taip pyksti? 

P.S kitą kartą kai darysi, tai tiesiog pasižiūrėk nors ir šio projekto forumo rangus, kitų forumų (nesakau, kad sa-mp) rangus ar kitų darbus ir tada daryk (gal šaus kokia įdomesnė mintis), nes čia sakau pradinėse prie kompiuterio su Paintu tokius daro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Linas_Svc rašė:

Pasakiau teisybę ir taip pyksti? 

Teisybės nepasakei, kadangi tokie rangai buvo populiarūs 2012-2014 metais, bet tikrai ne 2005...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tokie jau labai paprasti forumo rangai. Na kaip minėjai pats neesi patyręs ties PS, bet vistiek kažkiek galėjai ilgiau padirbėti prie jų jei jau nusprendei kelti į forumą! Bet ką galiu tai palinkėti sėkmės ties GFX kūrimu! :) 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Svarbu darai stengiesi ir tobuleji malonu ,kad is daugiau atsiranda photoshop pradininku --  dabar uz tokius darbus ,kad pats kuri susikursi pats ir parasa ir avatara ir banneri ir ka tik norejai is manes :D;)

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Rokas_Rocketeer rašė:

dabar uz tokius darbus ,kad pats kuri susikursi pats ir parasa ir avatara ir banneri ir ka tik norejai is manes :D;)

Baik baik. Jau susitarėm tai susitarėm ;) Kalbas paliekam!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pyk nepyk, bet toks jausmas jog su paint programa paterliojai ir viskas. Manau su tokiais GFX's tu tik gėdą sau darai.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas per tą patį nuo 2012 m. (ir tai ne grafikos darbas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Airis_Space rašė:

Manau su tokiais GFX's tu tik gėdą sau darai.. 

Virtualioje erdvėje gėdos neįmanoma pasidaryti, nebent būčiau labai susireikšminusi asmenybė kuriai rūpėtų ką apie mane galvoja kiti, tačiau mąstau priešingai nei tu galvoji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nesuprantu as taves sakai ,kad nei darbo nei pastangu neidejai ir darei tik 5minutes ir prasai ,kad kas nors ivertintu nors zinai ,kad visu nuomone neigiama bus. Rasai tik ,kad rasyt. o siaip del tavo to komentaro jog virtualioj realybej neina gedos pasidaryt tai ;>>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

nesuprantu as taves sakai ,kad nei darbo nei pastangu neidejai ir darei tik 5minutes

Jei rasi mano komentarą kur užsiminiau, jog dariau tik 5 min - padovanosiu tau savo Sandking, o žiemines padangas dovanų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš, net nesuprantu kam tu tuos darbelius viešinai, nes tokie darbai yra daryti atmestinai ir juos, net nėra reikalo vertinti. Akivaizdus bandymas pasipelnyti reputacijos taškų. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Laurynas_Joma rašė:

Aš, net nesuprantu kam tu tuos darbelius viešinai, nes tokie darbai yra daryti atmestinai ir juos, net nėra reikalo vertinti. Akivaizdus bandymas pasipelnyti reputacijos taškų. 

Čia turbūt tik tavo tokia nuomonė, bet nieko tokio, priimu visų kritiką ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Arvydas_Torres rašė:

Jei rasi mano komentarą kur užsiminiau, jog dariau tik 5 min - padovanosiu tau savo Sandking, o žiemines padangas dovanų.

"Klysti, per 4 minutes ir 59 sekundes." tavo žodžiai į žaidėjo Eimis_Toshiba pasisakymą. Laukiu sk ;))) jeigu neduosi ne baxuras tu ;) 

p.s pasidariau fotke jeigu bandysi pakeist.

 
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 42 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

"Klysti, per 4 minutes ir 59 sekundes." tavo žodžiai į žaidėjo Eimis_Toshiba pasisakymą. Laukiu sk ;))) jeigu neduosi ne baxuras tu ;) 

p.s pasidariau fotke jeigu bandysi pakeist.

 

Amm yra skirtumas tarp 5 minučių ir 4 minučių 59 sekundžių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...