Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mister_Tedis

Mister_Tedis užblokavo Tom_Hardy

Max_Tosha

Patvirtinu

Žinutę pridėjo Max_Tosha

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Tedis
2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Tom_Hardy
3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas, aimas pažėk kaip tagina žmogeliuką aimas vienoj vietoj bando nukreipti taikinuką jį iškarto grąžina atgal į vietą. 
4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: jo video ties 5sec pažėk kaip tagina aimas, ypač 2 kulką traukia į šoną ir atgal ant viduriuko jį grąžina drebantį. 

Čia mano video perfilmuotas jeigu ištrintu: 

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jasnas Aimas xD Ble vietoj stovi žmogus ir prie pat yra žmogus aš vaikštau pasitrauke net taikinukas poto vel ant jio pats užvedu dar sg taikinuka koks didelis taip išlaikit taikinuka nebent koks durnelis nemoketu aimas ble nu pizzzzzze  ble jei visus taip banintu tai čia visi su banais butu Filmavau vrs kad pagaučiau ir dar aima naudojiu nu wtfak ble xdddd Nu karočia neturiu aš žodžiu Baisu yra baisu su tokiais banedais jiusu Eikite dar kokius vidosus perfilmuot sakikit aimas verkiu del tokiu banedu tedi :(   

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Tom_Hardy rašė:

Jasnas Aimas xD Ble vietoj stovi žmogus ir prie pat yra žmogus aš vaikštau pasitrauke net taikinukas poto vel ant jio pats užvedu dar sg taikinuka koks didelis taip išlaikit taikinuka nebent koks durnelis nemoketu aimas ble nu pizzzzzze  ble jei visus taip banintu tai čia visi su banais butu Filmavau vrs kad pagaučiau ir dar aima naudojiu nu wtfak ble xdddd Nu karočia neturiu aš žodžiu Baisu yra baisu su tokiais banedais jiusu :(   

Tai sakyčiau taikliai sugebi viena vieta užfokusavus laikyti 😮 o kai tik pajudini taikinukas drebą ir grįžinėja ten :D nebėra čia jau kur mazintis, akivaizdžiai tagina ir seka taikinukas žmogeliuko vidurį. Numesčiau čia video viso šito bet nenoriu platinti aimo, jei reiks numesiu Hotui į pm būtent šita aim :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

free banas 

sorry ka free postinu. bet uz tai baninti. atimt admina. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Tai sakyčiau taikliai sugebi viena vieta užfokusavus laikyti 😮 o kai tik pajudini taikinukas drebą ir grįžinėja ten :D nebėra čia jau kur mazintis, akivaizdžiai tagina ir seka taikinukas žmogeliuko vidurį. Numesčiau čia video viso šito bet nenoriu platinti aimo, jei reiks numesiu Hotui į pm būtent šita aim :D

Oj ble ble čia daug ka Tedi  gali sakit bet kai negalite pagaut su čitais nes nebečitinu tai sumastet del tokio š nu ka sekmes tada jiums nes aš tai nustebes del to banedo keista tiesiog tiek serve esi ir del tokio š banint kai žmogus vietoj stovi ir prieš veida nesuprantu kaip čia butu neimanoma pataikit sakai taiklus aš ane tai pažiurek vrs kaip saudo jis c-bugina ir visas pataiko jio tai jei prijims baneda tai ir vrs prijims kad toks taiklus yra oj tedi nebgribauk eik išsimiegok ryt i šule anksti keltis čia nebanines už šudus Gerai nebeturiu ka pasakiti Hotas nedurnas gal paprotins tave pamokas sakyk kad pravestu tau Sekmes ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), James_Harden rašė:

free banas 

sorry ka free postinu. bet uz tai baninti. atimt admina. 

Tu pažiurek kokie čia situacija ir kokia pas mane vietoj stovim ir dar nepataikit nu sakau tas Tedis neišsimiegojasxd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), James_Harden rašė:

free banas 

sorry ka free postinu. bet uz tai baninti. atimt admina. 

Tavo situacija kitokia, vedžiotu priepat sutinku bet peržiūrėjus nieko gero: https://imgur.com/a/h2lz5bf šalia būna, peržėk šita video sulėtinta visada viena vieta taginama, jeigu nuo jos pajudinama taikinukas dreba. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Tom_Hardy rašė:

Tedi tu rimtai gal eik išsimiegot Kas tau čia dreba targina pažek net taikinukas dar pasitrauke nuo žmogaus ir vel aš užvetu nu ble tedi neturi ka parašit tai geriau ramei pabuk ir lauk Hoto kaip tau nedaeina  

Ties ta vieta būtent ir pažiūrėk kaip patrauki ir atgal drebantį gražina ties ta vieta kaip visada, gerai daugiau nieko neturiu ką pasakyti prie šio banned, laukiam Hot'o sprendimo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...