Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Slaptas_Mod

[Diskusija] Rūkymas, ar tai kieta?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, forumiečiai. Čia, esu visiškai retas svečias, bet matau, kad diskutuoti mėgstate, o ir protingų veikėjų pastebėjau dauguma, tad manau - pasitaikys protingų žmonių su protingomis mintimis. To ir norėčiau :)

Diskusijos tikslas: Rūkymas, ar tai kieta? Ypač, kodėl tai daro jaunimas?

Diskutuoti labai įdomu, su protingais žmonėmis. Sutikit, ir šiame forume yra tokių, kurie rūko, mokyklose ar kitur - nesvarbu (kreipiuosi į nepilnamečius, pilnamečiams: neturėtų būti aktualu). Tiesiog įdomu kodėl rūkote, o jeigu ne - kodėl ne? Juk šiais laikais tai "kietumo" išreiškimas :D

 

Diskusija reikalauja - laisvai reiškiančių minčių, nesvarbu ar Jūsų nuomonė sutaps su kitais - ar ne. Tai ir nėra svarbu, svarbu, kad turite savo nuomonę :)

Beje, į kiekvieno nuomonę - atsakysiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, esu nepilnametis dar bet nebetoli pilnamečio tiek beliko, pagalvojau reikia atsakyti jeigu tai priskyriama ir elektroninės, cigarečių nerūkau. išpat pradžiu buvau pradėjęs bet vėliau tas kvapas ir visa kitą nepatiko, tada pasiemiau elektroninė, tai kaip tapes ir mano hobis jau, su visa tai užsiimti, grupė ir panašiai turiu, tiesiog tas ,,rūkymas" kad gauti nikotino, ir ramiau būna, tarkim kažkiek mažiau nervuotas buni ir panašiai. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Mister_Tedis rašė:

Sveikas, esu nepilnametis dar bet nebetoli pilnamečio tiek beliko, pagalvojau reikia atsakyti jeigu tai priskyriama ir elektroninės, cigarečių nerūkau. išpat pradžiu buvau pradėjęs bet vėliau tas kvapas ir visa kitą nepatiko, tada pasiemiau elektroninė, tai kaip tapes ir mano hobis jau, su visa tai užsiimti, grupė ir panašiai turiu, tiesiog tas ,,rūkymas" kad gauti nikotino, ir ramiau būna, tarkim kažkiek mažiau nervuotas buni ir panašiai. 

Ačiū. Taip, priskiriamos ir el. cigaretės. Įdomus atsakymas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na išties įdomi diskusija nusimato. Šiuo metu jau yra maždaug 1m. kai rūkau, iš tiesų nejaučiu, kad tai yra man priklausomybė, tiesiog mano rūkymas yra toks, kad į dieną surūkau 3-5 cigaretes. Kodėl rūkau? Naa į šį klausimą kaip ir neturiu atsakymo, tiesiog galbūt dėl to, kad mokinuosi ir kartais išeinu prie "grybo" su bendraklasiais ir kad smagiau pokalbis vyktų, užpešu cigarete. Ar tai kieta(Rūkymas)? Manau, kad "kieta" yra tarp 12-14 metų asmenų. O tarp vyresniu tai suprantama kaip paprastas dalykas, kurį renkiesi pats ar to nori ar gali ir bet to būti. Taipogi buvau pradėjęs garinti, tačiau neužkabino ir dabar tebestovi eco stalčiuje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nerūkau ir tuo didžiuojuos. Kodėl ne? Nes, koks tolkas leist pinigus ant tu cigarečių ir pačiam sau kenkt?? O kodėl kiti rūko? As asmeniśkai manau, kad jie galvoja esa ,,mandresni". Man tai yra juokinga :)

  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

prieš 2 minutes(-čių), Marius_Nesvarbu rašė:

Na išties įdomi diskusija nusimato. Šiuo metu jau yra maždaug 1m. kai rūkau, iš tiesų nejaučiu, kad tai yra man priklausomybė, tiesiog mano rūkymas yra toks, kad į dieną surūkau 3-5 cigaretes. Kodėl rūkau? Naa į šį klausimą kaip ir neturiu atsakymo, tiesiog galbūt dėl to, kad mokinuosi ir kartais išeinu prie "grybo" su bendraklasiais ir kad smagiau pokalbis vyktų, užpešu cigarete. Ar tai kieta(Rūkymas)? Manau, kad "kieta" yra tarp 12-14 metų asmenų. O tarp vyresniu tai suprantama kaip paprastas dalykas, kurį renkiesi pats ar to nori ar gali ir bet to būti. Taipogi buvau pradėjęs garinti, tačiau neužkabino ir dabar tebestovi eco stalčiuje.

Ačiū. Išties nemažai surūkote, labai panašiai ir pas mus yra, įdomus atsakymas!

 

prieš 1 minutę, Lett_Life rašė:

Nerūkau ir tuo didžiuojuos. Kodėl ne? Nes, koks tolkas leist pinigus ant tu cigarečių ir pačiam sau kenkt?? O kodėl kiti rūko? As asmeniśkai manau, kad jie galvoja esa ,,mandresni". Man tai yra juokinga :)

Ačiū. Smagu atrasti ir kitos nuomonės veidus. Džiaugiuosi, kad esi susidaręs tokią nuomonę :)  Įdomus atsakymas!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiekvienam rūkymas yra savaip suprantamas dalykas, vieni rūko, nes jiems, tai padeda nusiraminti, o kiti dėl to, kad tai yra madinga ir šaunu.  Per kiekvieną ilgąją pertrauka eidavome į parką parūkyti, tačiau tos cigaretės dūmų netraukdavome į plaučius, nes kaip ir sakiau, rūkydavome tik dėl šaunumo, kaip šauniai atrodo rūkymas. Bet, tai labai patikdavo merginoms, todėl karts nuo karto ir jos prisijungdavo prie mūsų kompanijos. Tada po kiek laiko į rinką įėjo elektroninės cigaretės, va tada prasidėjo didžiausia garinimo laikai, kiekvienas mūsų klasėje turėjo savo nuosavą „elektronkę“ ir, tai taip pat buvo šaunu madinga. 

Eidamas pro parduotuvę pastebėjau vaiką su jauna gražia mergina. Tačiau kas mane papiktino, tai kad tas ale vaikinas buvo nesiprausęs, kokių 10-11 metų, jam bliamba iš po nosies snarglys kabėjo, marškiniai iki žemės irgi purvini, tačiau JIS turėjo merginą ir jau tokio amžiaus, plius ji buvo maždaug mano amžiaus. Ir taip susitikęs tą merginą, paklausiau, kodėl tu su juo esi ir t.t. Ji atsakė jis man perka cigaretes, kebabus ir panašiai. Grįžęs namo susimąsčiau, kodėl man nepradėjus rūkyti, gal pagaliau susirasiu merginą, tačiau mano geras draugas mane įvedė į tą doros kelią ir dabar esu patenkintas šiuo paauglystės periodu, nes turiu draugišką ir linksmą mergina, kuri žalingus įpročius bando apeiti, o ne iškentėti. 

O ar rūkymas yra madinga ir būtent jaunimo tarpe? Manau, taip madinga, o kodėl būtent tarp jaunimo, nes visi žinome jog vaikai-paaugliai pirmieji išbando, prisigalvoja įvairiausių dalykų, kurie kartais nėra naudinga jų sveikatai. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rūkau ne dėl to, kad noriu būt kietas. Padeda atsipalaiduoti, lengviau bendrauti, nuramina, bet greitu metu žadu atsisakyti ar bent jau sumažinti tabako vartojimą, radus tam alternatyvą.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai ir tuos ir tuos, jokio skirtumo, bet cigarečių tu su tabaku, labai labai retai, bet daugiausiai el, ir kalijana, bet aišku kalijana geriau rūkyti, negu elektronines, nes pask kai pis burnoj ir nuneš snukį xD

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Niekada nerūkiau ir nerūkysiu paprastų cigarečių, nebent kartais pagarinu (ir tai retas atvejis). Geriausiai išvis nerūkyti, nes vėliau norėsi mesti - niekaip neišeis, smirdantis galėsi ateiti į klasę ir pan. Rūkyti niekam nevertėtų, juolabiau nepilnamečiams.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandžiau būdamas keturiolikos metų pirmą kartą, man tai nepatiko ir galvoju o kam man tai. Va dabar iki šiol nerūkau ir nenoriu. Žmogus turi turėti valios mesti, arba pasiryžti nerūkyti, turi būti noro. Jai to noro nebus tu ir rukysi kol numirsi. Noras yra tada kai tu norii bet norėti yra nedraudžiama, gali ir atsisakyti tiesiog pasakyk sau ne. Tau siūlo tu sakai ne. Tu nori tu sakai ne. Skaičiok kiek kartų pasakysi ne ir matysi savo rezultatus. Nebus noro nebus ir tavęs. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Evilas_Jacas Va kartais su Jacelio patraukiaumiam cigarus. Arba pagaruojam.

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradejau rukyti berots 14 metų. Kažkaip nebuvo nei kietumo nei ko. Tiesiog su draugeliais padūmini. Parukiau pora metų ir mečiau. Mesti man nera sunku ir nekyla jokiu problemų. Nenori nerukai. Tada apie pusantrų metų nerukiau bet buvau rades toki darbeli prie statybu. O statybos kaip? Nerukai dirbi visa diena. Tad pradejau vel. Parukiau dirbdamas per vasara ir iki kitos vasaros. Suejo 18. Pašvenciau ir mečiau vel rukyti. Nerukiau daugiau metus. Tada atejo 12kl egzai. Bsk buvo jaudulio tai uztraukdavau. Dabar irgi uztraukiu bet retokai. Man asmeniškai rukant vienam kai dirbu pakelio užtenka 3-4 dienom. Tačiau pabaigiu ji. Kokia savaite neperku tada nusiperku ir vel. Kietumo tai neprideda tikrai tiesiog man rukymas yra tai kad atsipalaiduoji arba jei buni susinervines tiesiog nuiimi itampa. Kalbant apie visus 12-14 metu vaikus. Lai tegul ruko. Tačiau nemegstu tokiu kurie prieina ir naglai prašineja cigaretes. Veju lauk tokius iškart. Nes kad jie ruko dzin. Bet jeigu pilnametis duoda nepilnamečiui cigarete berots 70€ bauda. Buvau su tuo susidures. Išsisukau ir pasimokiau. O su tais policijos gaudymais tai nesamone. Jeigu ruko tai ir rukys. Neišgaudys visu. Ta man buvo pasake patys pareigunai kai pagavo. Vienintelis dalykas del ko aiškino buvo tai kad nemetys beku ant zemes. Kalbant apie elektronines tai aš esu prieš. Taip galbut jos mažiau kenke aplinkiniams, nesmirda, bet kiek žinau labiau kenke paciam rukančiam. Dauguma tokiu rukaliu nesutiks manau. Bet taip yra ištyria mokslininkai. O ir tai tarkim ta skysti parsisisiunčiat ar perkat kažkur iš kur jis parsiustas net nežinot. O kas ten iš tikro jame yra bent pagalvojat? Pats bandžiau ja pora kartu. Nepatiko. Todel jei rukyti tai tik normalias cigaretes. O geriausia išvis ne. Tačiau kiekvieno pasirinkimas yra. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

UU3HfK5.gif

 Mano istorija prasidėjo gan seniai, kuomet perėjau mokytis į naują mokyklą (į 7 klasę), ir ten susipažinau su vienu, tuometiniu bendraklasiu, kuris kaip vėliau paaiškėjo rūko nuo 1 klasės lol. Pamenu rugsėjo 2. ėjome iš mokyklos namų link, ir jis man tiesiog pasiūlė pabandyti. Pagalvojau, kad nieko blogo juk nenutiks. Na ir nuo to laiko kažkaip atsirado noras rūkyti. Žinoma būdavo niuansų, kuomet pagaudavo tėvai, mokytojai ir pan, bet tai nepadėjo man mesti, todėl galiu pasakyti, jog nors ir rūkau, tai tik todėl, jog noriu rūkyti, o ne todėl, jog manau, kad tai kieta ir pan.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Modai perspeju, kad rasysiu be LT raidziu todel prasymas, kad pasistengtum suprasti...

Taip as rukau, taciau ne del to, kad tai kieta, o del to, kad tai itin lengvas budas nusiraminti ir viska permastyti. Lengviau reiksti mintis, diskutuoti, atsipalaiduoti. Rukau jau metus tikrai nemazas laiko tarpas i diena surukau puse pakelio t.y 10 cigareciu, kaip jau tapo mano tradicija issitraukiu puse filtro, nes net ir raudonos man nera pakankamai stiprios. Taciau ieskau kitu budu, kaip ta potrauki nikotinui sumazinti. Gerai panarses po interneta radau sau tinkanti varianta.

 Citrusiniai vaisiai. Cigaretėse esančios cheminės medžiagos riboja vitamino C įsisavinimą, kurio trūkumą užpildo nikotinas. Todėl norint greičiau mesti rūkyti, reikėtų gerti apelsinų sultis arba valgyti vaisius, kuriuose gausu vitamino 😄 raudonuosius apelsinus, kivius, citrinas. Didelis vitamino C kiekis padės greičiau iš organizmo pašalinti nikotiną, todėl sumažės potraukis rūkyti. 


 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), White_Heroin rašė:

Sveikas Modai perspeju, kad rasysiu be LT raidziu todel prasymas, kad pasistengtum suprasti...

Taip as rukau, taciau ne del to, kad tai kieta, o del to, kad tai itin lengvas budas nusiraminti ir viska permastyti. Lengviau reiksti mintis, diskutuoti, atsipalaiduoti. Rukau jau metus tikrai nemazas laiko tarpas i diena surukau puse pakelio t.y 10 cigareciu, kaip jau tapo mano tradicija issitraukiu puse filtro, nes net ir raudonos man nera pakankamai stiprios. Taciau ieskau kitu budu, kaip ta potrauki nikotinui sumazinti. Gerai panarses po interneta radau sau tinkanti varianta.

 Citrusiniai vaisiai. Cigaretėse esančios cheminės medžiagos riboja vitamino C įsisavinimą, kurio trūkumą užpildo nikotinas. Todėl norint greičiau mesti rūkyti, reikėtų gerti apelsinų sultis arba valgyti vaisius, kuriuose gausu vitamino 😄 raudonuosius apelsinus, kivius, citrinas. Didelis vitamino C kiekis padės greičiau iš organizmo pašalinti nikotiną, todėl sumažės potraukis rūkyti. 


 

Netikiu į šį dalyką, kad parūkiu protas ima "veikti" greičiau, nes greičiau mąstoma, bet ačiū už argumentuotą nuomonę :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rukau nuo 12 metu, tai jau kaip 8 metai eina. Per diena surukau 2 pakelius, as kietas hahahhaha

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu man 14, bet rukau tik po sekso

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...