Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Einaras_Bmw

VIENAM GALE KABLYS

Rekomenduoti pranešimai

aqm7zN2.png
Tokio pobūdžio klaną sugalvojau sukurti visiškai eksprontu. Ilgą laiką laukiau naujos žvejybos sistemos, panašios į senąją, kuri mane trauktų. Manau, kad jau sulaukiau būtent tokios, kadangi dabar yra ji unikali bei įdomi. Žaidžiant serveryje „išėjo“ kalba apie žvejybos klaną, vieno žmogaus paragintas susimąsčiau, kad sukurti laisvalaikio klaną, t.y. žvejybos pagrindu - būtų šaunu. Paklausius LV žaidėjų ar jie to norėtų - daugelis parašė, kad būtent norėtų ir sukurčiau. Todėl ir esu čia, kadangi kuriu laisvalaikio klaną. Viliuosi, jog sulauksiu palaikymo, o visi tikrieji LV žvejai ateis būtent čia.

Nl6UlYv.png

KODĖL NAUDINGA ATEITI?
Kviečiu ateiti būtent čia, kadangi čia susirenka visi tie, kurie mėgsta žvejoti, linksmai leisti laiką ir paįvairinti savo žaidimo rutiną. Galiu tau pasiūlyti ne tik linksmą laiką, bet tuo pačiu ir naudingą, kadangi tavo materiali padėtis žaidime prižadu, kad pagerės, nes iš žvejybos galima pasipelnyti ir užsidirbti daug pinigų.
KĄ AŠ SIŪLAU?
Siūlau aktyvią žvejybą būryje, žvejybos metu įvairius mini-event'us, taip pat ir kitas įvairias veiklas. Tad, jeigu tau trūksta veiksmo serveryje, prižadu, kad jeigu būsi šiame klane - tau jo netruks! 
KAIP PATEKTI?
Norint patekti, turite susisiekti su manimi žaidime ar visur kitur, kur galėčiau perskaityti jūsų žinutę.
KLANO VALDŽIA
Klano įkūrėjas yra Einaras_Bmw

Nl6UlYv.png

Daugiau informacijos pateiksiu rytoj.

  • Patinka 8
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klano „Vienam gale kablys“ tema yra užrakinama, papildoma informacija:

  • Klanas yra uždarytas, platesnė informacija dėl uždarymo rasite temoje.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...