Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mister_Tedis

Neleistinų programų naudojimas Arminas_Elegy

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė😞 Arminas_Elegy
2. Kuom jį kaltinate?: Visu pirma norėčiau parašyti tai kad šis žaidėjas jau ne viena karta gavęs bana už sistemos apėjimą, vis kiek viena karta su nauju budu, tiesiog žmogelis kaip matoma palieka afk apėjimo sistemai programas, t.y auto clicker, auto spaudinėjimas mygtuku arba dar kokių veiksmų atlikimas, atkreipk dėmėsį vien vairą sukinėja žmogus, parašau sms toliau sukinėja tik vairą, tik po afk boto užmetimo jis sureguoja į visa dalyką, tai taip gaunasi, kad visi gali palikti tokius dalykus tik žvilgtelk į ekraną užmes afk bota matysi tab per visa ekraną uždarai ir viskas, o pats kokį filmą žiūri. Nes manau kas nusimano ir yra bandęs, kad tokius dalykus darant /afkbota užmetus jis nustoja daryti. Bet nvm čia jau jūsų sprendimui yra, nes tiesiog jau ne pirma karta jis taip bet išsisuka, palieka visokias programas ir žiūri kokį filmą pamato tab uždaro ir toliau paleidęs laiko. 
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos😞 

 

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka tu nusisneki.. dar man Ernis_Hks parase laikas: 22:22:22 sedejau ant lovos jis man parase sms nuejau pazet ka parase parase as jam atrasiau, ir nuejau vel po keliu minuciu at kiek min zinau laikas biski ilgokas bet po 12min tu parasei i ta chata.. O as to nepastebejau ;) Idomei cia su tuo vairu ??? Esme jog peles rutuliuka spaudinejau kodel nerodo?? Jei vaira sukciau tai manau rodytu jog spaudziu D ar dar koki mygtuka... Bet esme jog as spaudinejau peles rutuliuka, pameginkit patys ;) Afkbota suregavau ekrano pasididines tikrai nesu jog vien del afk boto :DDD Bet tu sugalvojii geras idejas realei... xDd Beto dar sunaikinau masina ir pasijemiau kita.. Zodziuu tavo vieno chato praleidau kadangi tikrai nepastebejau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Arminas_Elegy rašė:

Ka tu nusisneki.. dar man Ernis_Hks parase laikas: 22:22:22 sedejau ant lovos jis man parase sms nuejau pazet ka parase parase as jam atrasiau, ir nuejau vel po keliu minuciu at kiek min zinau laikas biski ilgokas bet po 12min tu parasei i ta chata.. O as to nepastebejau ;) Idomei cia su tuo vairu ??? Esme jog peles rutuliuka spaudinejau kodel nerodo?? Jei vaira sukciau tai manau rodytu jog spaudziu D ar dar koki mygtuka... Bet esme jog as spaudinejau peles rutuliuka, pameginkit patys ;) Afkbota suregavau ekrano pasididines tikrai nesu jog vien del afk boto :DDD Bet tu sugalvojii geras idejas realei... xDd Beto dar sunaikinau masina ir pasijemiau kita.. Zodziuu tavo vieno chato praleidau kadangi tikrai nepastebejau. 

va pats rašai nuo pc buvai nuėjęs, tai jau reiškia kad apeini sistemą, + a, d,s mygtukų nerodo /mygtukai tik w. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

va pats rašai nuo pc buvai nuėjęs, tai jau reiškia kad apeini sistemą, + a, d,s mygtukų nerodo /mygtukai tik w. 

Tai as ir nesedziu prie pc :Dd parodyk taisykle kur negalima nusinest pele ant lovos ir ja spaudinet, o kad a.d.s spaudineciau tai fuck off tikrai ne.. Spaudinejau peles rutuliuka paspaudinek pats ir pasizek ismes supista afk ar ne ;) Koks dar sistemos apejimas?? ka bled.. Ne uz mane kazkas daro o as pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Arminas_Elegy rašė:

Tai as ir nesedziu prie pc :Dd parodyk taisykle kur negalima nusinest pele ant lovos ir ja spaudinet, o kad a.d.s spaudineciau tai fuck off tikrai ne.. Spaudinejau peles rutuliuka paspaudinek pats ir pasizek ismes supista afk ar ne ;) Koks dar sistemos apejimas?? ka bled.. Ne uz mane kazkas daro o as pats.

nu dabar manau tikrai aišku bus Hotui, tai rlly? aš galiu pasiimti palikti auto clicker'į tegul clickiną ai tai aš buvau kitam kambarį pats spaudinėjau su pelyte? :D nebejuokauk :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 valandas(-ų), Mister_Tedis rašė:

nu dabar manau tikrai aišku bus Hotui, tai rlly? aš galiu pasiimti palikti auto clicker'į tegul clickiną ai tai aš buvau kitam kambarį pats spaudinėjau su pelyte? :D nebejuokauk :D 

Kitam kambary?? ka tu cia sneki :DDDD Buciau nuejas toliau ar i kita kambari nebuciau i ernio sms atsakes, tavo praziopsojau ir viskas,, Jei buciau kitam kambari tai to afkbotas net nebuciau mates afkboto ;Ddd Nu tai del manes tu naudok :Dddd Sekmes linkiu, laukiam hoto ;) o jei reikia tegul tisha tikrina logus jog sms atrasiau tam erniui kazkokaim.. bet buvo biski anksciau.Tuo labiau jog zinau jog zesit mane.. Vakar capone su tadu zesiu snd tu nu net *Myliu Las-Venturas.LT* nenaudotu.. + Nemano bedos jog per mygtuka nerodo ka spaudau, nes as asmeniskai spaudinejau peles rutuliuka (“ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...