Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laura_Ander

Atsiliepimas apie serverį - Laura'Ander

Rekomenduoti pranešimai

 

497248654b4cbe800c88a0a73a8c605b597.jpg

Nuomonė apie Las'Venturas.

Sveiki, su jumis sveikinasi Laura'Ander. Su samp‘u jau nuo 2009 metų. Ir padėsime nuo to kad LasVentura pirmą kartą aplankiau 2013 metais, bet vizitas buvo trumpas. Nepamenu kas tada man nepatiko ir kodėl manęs jis nesužavėjo. Atėjo vėl ta diena kai po penkerių metų vėl atsiradau LasVenture ( MindeBoss dėka ) , bet šį kartą viskas kitaip, sutikau šaunų administratorių – TheDeus ( panelės jis laisvas kabinkit ), kuris net porą sykių siūlė pagalba kol sutikau ( žinot esu nepriklausoma moteris viska pati noriu daryti ) labai daug padėjo misijų padaryti ir kantriai laukė manęs. Pamačiau visai kitokį serverį, daug naujovių, daug gerų sistemų, darbai nėra nuobodūs, kiekvienas darbas su savo mandrumais. Patiko emigracija tikrai labai gerai sugalvota, nebereikia apsikrauti su nuotraukom ir anketų pildymais, viskas greičiau ir patogiau. Tikrai pasistengta dėl žaidėju, respect‘as savininkui. O ką galėčiau pasakyti apie kitus administratorius tai nieko, nepastebėjau jų. Paprašiau paslaugėlės dėl misijos vienos ir tai nepadėjo, gal laiko neturėjo, gal negalėjo padėti ta tema, bet nors galėjo atsakyti pasakyti kad nesulauksiu pagalbos. Na žodžiu manau jie ir šaunūs ( gal ), laikas parodys tikiuosi nenusivilsiu. O su serverio žaidėjais dar neteko bendrauti, bet kol kas neskriaudžia manęs ( būkit atsargūs jai nuskriausit tai kandu skaudžiai ). Kaip naujokė esu sužavėta, tikrai naujokui buvo ką veikti, ne taip kaip kitur, išsilaikai teisias ir vsio važinėji po miestą, ir jokios veiklos.

 

Puikus serveris, esu sužavėta.

 

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas, sekmės projekte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hehehe, gera gera litanija čia šovei, o jei rimtai, kodėl tokio žmogaus ne pakvietus žaisti tokiame serveryje, kai atnaujinimai vyksta labai dideliais tempais. Būsiu labai laimingas, jeigu pasiliksi čia žaisti, jei ką visad padėsiu 🤫🤔😜 (Chebra ji irgi yra laisva)

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Minde_Boss rašė:

Hehehe, gera gera litanija čia šovei, o jei rimtai, kodėl tokio žmogaus ne pakvietus žaisti tokiame serveryje, kai atnaujinimai vyksta labai dideliais tempais. Būsiu labai laimingas, jeigu pasiliksi čia žaisti, jei ką visad padėsiu 🤫🤔😜 (Chebra ji irgi yra laisva)

Oooo turėsiu dabar du vergus. :D Aha su namiokais mano ir tik tada susiprotėjai pakviesti.:D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar viena mergina pasirinko mūsų projektą. Tikiuosi, kad čia pasiliksi. Sėkmės projekte ir linkiu pasiekti savo užsibrėžtų tikslų. Smagu, kad serverį rengiasi ir merginos. :P

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai saunu ,kad paneles renkasi musu las-venturas serveri, jeigu kazko nesuprasi /sms bmw

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad davei antrą šansą šiam projektui, neabejoju, kad pasiliksi ilgiau čia. Linkiu jums kartu su Mindaugu suburti šeimą, prisidaryti vaikų, kad jie žaistų šiame projekte, gyventumėte dideliame name ilgai ir laimingai. Sėkmės.

  • Haha 4
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Saunu kad gryzai i projekta ir tikiuosi greit neiseisi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveika, man rodos viename projekte būvom, kur tu būvai GP pareiguose :D

Sekmės tau čia ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Anthony_Carmelo rašė:

Sveika, man rodos viename projekte būvom, kur tu būvai GP pareiguose :D

Sekmės tau čia ;)

Labas, turbut zinau apie ka tu. :D Gal galetum savo nick priminti?:D

P.s Labas visiems. Aciu uz palinkejimus ir sutikima.;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 51 minutes(-čių), Laura_Ander rašė:

Labas, turbut zinau apie ka tu. :D Gal galetum savo nick priminti?:D

P.s Labas visiems. Aciu uz palinkejimus ir sutikima.;D

Tikslaus nick nepamenu, bet kai mažokai žaidėjų būvo, mane išrinkai į ,,the ballas" lyderius :)

Ir aš au auto ale pasigavau :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus, platus, aiškus atsiliepimas apie serverį! Smagu matyti, kad patiko serveris ir manau, kad čia pasiliksi žaisti! Sėkmės, siek savo tikslų ir praleisk gerai laiką! :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2018-10-27 at 00:54, Edas_Bmw rašė:

Labai saunu ,kad paneles renkasi musu las-venturas serveri, jeigu kazko nesuprasi /sms bmw

Baisei tu čia šnd, 

Sekmės jeigu reikės pagalbos 

/sms edas

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...