Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Butelis_Bottle

Peikiu Einaras_Bmw

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Butelis_Bottle
2. Administratoriaus slapyvardis: Einaras_Bmw
3. Administratoriaus nusižengimas: Tai visų pirma papasakosiu visą situaciją. Aš ieškojau naujo serverio kuriame galėčiau praleisti savo laisvalaikį. Užsukau į jūsų forumą ir pamačiau tokį slapyvardį Liepsna_Fire, tai aš pritrūkęs idėjų pasivadinau Butelis_Bottle na ir užsiregistravęs prie šio serverio buvau iškart užblokuotas su priežastim "Blogas Vardas Pavardė" Iš atsiliepimų girdėjau jog šis serveris yra tiesiog puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet kaip matote nelabai. Pabaigai toks klausimas: Kodėl vieni žaidėjai gali naudoti keistus slapyvardžius, o naujokas prisijungęs iškart yra užblokuojamas. Kur teisybė? Nenoriu kažkaip "nuversti" šio administratoriaus, tiesiog mano nuomone visi lygūs!
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/c5tFGMm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne vieta ir laikas juokauti, tikrai galite prisiregistruoti kitu slapyvardžiu ir žaisti, o Liepsna_Fire nėra toks kaip Jūsų slapyvardis, beje pati Liepsna yra sakiusi, kad savo mergaitei, kai gims duos vardą Liepsna, o ar tu savo vaikui duotum Butelis vardą - aš norėčiau surizikuoti ir pasakyti, jog ne.

image.png.b50030845c7d11d150785a43550edae3.png

Liepsna_Fire = (nelygu) Ugnis_Fire 

image.png.88baa50d32228ae747a3bc333e59c204.png

Butelis_Bottle = Butelis_Butelis

  • Haha 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Niekas ir nejuokauja. Čia tikrai ne vieta tam. Tiesiog norisi kažkaip teisybės. Aš jau antrą kartą bandžiau registruotis ir jūs mane užblokavote tai tiesiog tenka ieškot tos teisybės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi lauke šaltoka tai tikėjaus praleisti čia savo laisvalaikį, deja ne visada viskas įvyksta taip, kaip norisi. Sėkmės visiems žaidime ir gero vakaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 30 minutes(-čių), Butelis_Bottle rašė:

Kadangi lauke šaltoka tai tikėjaus praleisti čia savo laisvalaikį, deja ne visada viskas įvyksta taip, kaip norisi. Sėkmės visiems žaidime ir gero vakaro.

Galite užsiregistruoti tinkamu slapyvardžiu ir leisti savo laisvalaikį ir dar pasikviesti draugų. Jeigu jums nepavyksta taisyklingo ar tinkamo projektui slapyvardžio susikurti, parašykite man privačiai, padėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tomas_Strike tikrai naujas žaidėjas mūsų projekte :)

Beje, netinkamas Vardas_Pavardė. Atmesta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...