Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Robertas_Bond

Robertas_Bond (Globalus Moderatorius)

Rekomenduoti pranešimai

trumpai ir drutai, pastovus stebetojas i mane, seka kiekviena mano padeta zingsni. Bet siaip kiek teko bendraut, kalbus ir padedantis (vasaros metu kai buvom vienam darbe, kurio neber). 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogus, kai reikia pagalbos niekada neatsisakys padėti ir šjp toks mldc komandos narys :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai draugiškas ir malonus žaidėjas, visuomet padeda kai reikia, darbštus žmogus, sveikinu. 😀

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka galiu Pasakyt,Kaip reikia pagalbos paprašai,ir niekados nesakys neturiu laiko,Patenkintas Esu tavim.

 

 

 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šito prašyk ko nori - ar eventu, ar šaibu ar pabadyt viens kitą, niekad neatsakys (dėl trečio teiginio nesu garantuotas). Gan bendraujantys, bet tuo pačiu ir labai uždaras žmogus. Gerai mėto granatas. :D Pasirodo įtartinai dažniausiai naktim, gal geriausia tada čytint, nežinau. :D Bet šiaip smagu, kad projekte yra toks žmogus kuris visada padės ir padarys įdomių eventu, bei visus skaitys lygiais su savimi. Sėkmės, seniuk.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

koledze pasislepes kancarus dauzo, bet seip padeda ir serwe

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauniausias komandos narys su kuriuo teko bendrauti žaidime. Draugiškas, mandagus, nori evento ? Tuoj bus.  Butu  nelabai smagu prarasti toki žmogu iš komandos. Didelis didelis respectas. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Robertas visa laiką buvo draugiškas ir kaip reikėdavo pagalbos taip ir gaudavai tik paprašęs.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Robkė no cap yra rimčiausias komandos narys. Nesvarbu kas nutiko, kokios pagalbos reikia visada gali kreiptis į jį ir jis tau padės kuom tik galės. Visada labai ramus, draugiškas, niekad nemačiau jo pikto, nors pažįstu šią personą gana ilgai. Nėra labiau verto savo pareigų žmogaus nei jis. Tik geri ir dar geresni atsiliepimai apie Bondą. Lav

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas kolega! 😁

Esi labai draugiškas, ramus ir nuoširdus, bei padedantis, kartą trūko kroviniui pinigų, visi buvo banke, ir pasikrovime sakau, gali 1,500€ kroviniui? Tu davei man 5,000€, esmė ne pinigų kiekyje, bet tavo poelgyje, ačiū tau. Pamenu, vakar direktorius paprašė, kažkieno priimti užsakymą, tu pasakei jau priėmei, jis pasakė šaunuolis ir tu atsakei, "Ačiū, man tai daug reiškia". Iš to matyti, kad esi nuoširdus ir vertini mažus dalykus. Taip pat turi labai daug darbo patirties serveryje todėl manau, kad esi labai darbštus, smagu dirbti su tokiu kolega, esi pavizdys kitiems, taip ir toliau, iki pasimatymo darbe.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stebiuosi kaip nebuvau parašęs nuomonės apie labiausiai atsidavusį Komandos narį bei savo buvusį kolegą - Robertą. 

Šis žaidėjas jau nuo 2018 metų vasaros pabaigos aktyviai padeda projektui būnant Komandos nariu, labai profesionaliai atlieka Globalaus moderatoriaus pareigas, viską nuosekliai paaiškina ir informuoja. Šitaip turi atrodyti tikras Komandos narys. 

Nors tu būdavai užsidaręs, nebendraudavai labai, vis tiek sugebėjau tavyje pamatyti be galo paslaugų, draugišką, punktualų, profesionalų, gal kiek pedantišką, savo nuomonę turintį žmogų. 

Robertai, linkiu toliau profesionaliai vykdyti Komandos nario pareigas bei parodyti kitiems koks tu esi žmogus iš tiesų. :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek pamenu iš anksčiau, bičas savo vietoj - o tokius labai gerbiu. Mldc, kad gavęs ranga forume neiškėlei savęs aukščiau kitų. Laikyk fronta bičeee

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiets čiuvelis, kai reik padeda glhf pareigose bahuras !

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Robertai. Šaunus žaidėjas  +rep

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai rimtai žiūri į pareigas, viską atlieka atsakingai, vakar užsiregistravau supažindino su serveriu , padėjo įvykdyti visas naujoko misijas.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Best of ze best nu, irodes savo, nu bet zinok cesiuka tai reiks greitu metu sumest

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Padedantis bėdoje, mldc čiuvelis :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vienas iš neutralių žmonių šiame serveryje kurie niekada neatsisakys ištiesti pagalbos rankos. komandoje jau esi ilgai ir esi užtikrinai nusipelnęs visų pareigų. serveryje man ir kitiem žaidėjams padedi non-stop (įrodei man padėdamas su misijom ir žaidėjam su kiaušiniais). kažkaip pasižiūrėjus į tave primeni man The_Deus tik, kad biškį tylesnį ir tikriausiai su geresniu pc, nes pas jį buvo -4 fps. o jei aplamai, nežinau koki tavo planai yra ateityje, bet laikyk pareigas kiek gali, nes esi vienas iš geriausių serverio komandos narių ir žaidėjų. sėkmės kitas 4 lygio administratorius tau prieš akis su daugiau pastangų jei to norėsi. :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...