Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laura_Ander

Prisistato - Laura'Ander

Rekomenduoti pranešimai

 

fc7dbc02dd528c8c1d3ac38439605468109.png

 

Sveiki, tikiuosi labai nesupyks kad rašau ne pagal taisykles, bet esu aš Laura ir laužau taisykles. Jai rimtai tai rašau taip nes bus lengviau ir man save pristatyti , ir žaidėjams mane pažinti.

 

Apie mane:

Kaip ir iš nick supratote kad esu Laura, draugam Raura. Man metų nei daug, nei mažai tik 24 ( tik nepradedam tokių metų ir samp lošia ), esu gimusi po dvynio ženklu ( Birželio 4d. ). Kilusi ir augusi  iš gražaus ir faino miestelio Šilutės, daug metų prasivažinėjusi po kitas šalis. Kur tik nebuvau ir UK, ir Olandijoje bandžiau laime rasti, bet LIETUVA vis dėl to mano širdyje tai grįžau atgal. O be šitų šalių tai esu aplankius Bulgarija ir Kroatija. Esu vienturtė ir tikrai neišlepinta, bet žinoma norėčiau būti ne viena šeimoje.  Žinoma kaip be augintinių, auginu du šuniukus ( Sibiro laika ir kieminuka )  ir katiną ( nuotraukų neturiu ). O gyvenimo tikslas tai gyventi ir džiaugtis gyvenimu kol nenumiriau.

Charakteris:

Ką priėjom prie įdomiausios dalis, tai kalbėti apie mano charakterį. Sunku kažką kalbėti už save manau draugai arba jūs pabendravę su manim galėtumėt daugiau pasakyti nei aš pati. Bandysim sudaryti bendrą įvaizdi. Esu pana velnių priėdusi ir visus siunčiu ant dviejų raidžiu, o jai rimtai tai manau esu gan draugiška panyčka. Visada ( beveik visada ) randu kalba tarp įvairiausių žmonių, nesvarbu amžių skirtumas ir jų bukumas ( nes pati kartais nupušusi ), mėgstu erzinti žmones ir traukti per dantį juos ( ne iš pikto aš ). Turiu medini humorą ir polinki nusišnekėti. Greitai sugebu susinervint, bet greitai ir atsileidžiu, iš pykčio galiu ir įskaudinti, bet tuo pačiu ir moku atsiprašyti. Nemėgstu melo, kaip aš sakau: Geriau karti tiesa, negu saldus melas. Kaip jūs su manim taip aš su jumis.  Nemėgstu dviveidžių ir neteisingų žmonių. Na manau užteks čia apie mane, susipažinsim pamatysit kokia esu.

Filmai, muzika, pomėgiai :

Filmus žiūriu visokiausius išskyrus siaubo, nes po to velniškai bijau tamsoje būti. Bet gal labiausiai prie širdies tai fantastiniai, komedijos. O muzika klausau visa priklauso nuo nuotaikos, bet numesiu po šito atvirumo savo muzikike kuria šiuo metu klausau. Laisvalaikis mano įvairus, bet pagrindas draugai, gamta, šeima. O pomėgiai kaip ir matot samp, kompiuteriniai žaidimai ( aišku mano pc jų nepavelka ), tnklinis. Mano pomėgiai nėra labai kažkokie wow, nes esu gan nuobodus žmogus.

https://www.youtube.com/watch?v=vxwVhSClB74

SAMP:

Sampa‘a pradėjau žaisti kažkur plius, minus nuo 2009 metų ( tiksliai nepasakysiu ). O apie jį sužinojau iš draugų . Iš pradžių jis man nepatiko sakiau nesąmonė, bet kai užkabino tai iki pat dabar. Nors esu dirbanti , bet sugebu laiko rasti ir žaidimams. Turbūt per tiek metų esu turėjusi visas pareigas kiek tik yra, patirtis tikrai ne maža pas mane. Nemėgėja buvau keisti samp projektus tai vienam projekte išaidžiu labai ilgai dažniausiai iki tol kol neprasideda nesąmonės ir galiausiai to projekto neparduoda. Na o kaip minėjau atsiliepime apie šį serverį tai mano pirmas apsilankymas buvo 2013 metais pirmas ir paskutinis, bet atėjau vėl ir visai nesenai, bet dabar užkabino ir jame pasiliksiu ( neatsikratysit manęs ). O čia dirbu paprasta darbuką nes su pakvietimu negaliu eiti, nes kaip minėjau dirbanti esu nėra laiko man kiekvieną dieną išdirbti kiek reikalauja. Bet man užtenka kiek turiu.

Nuotrauka:

Užteks jums ir vienos.

62a75ffe8b5697d50e3e5591e1b5acd8470.jpg

 

P.s Aš su taika ir meile.

  • Patinka 19
  • Naudinga! 3
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Laura, didžiausios tau sėkmės, malonu kad pasirinkai šį SA:MP serverį.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hehehehehe, o jetau Mariją, kas čia... :DDDDDDD

O jei rimtai, nu tai va labas dar kart. 

 

received_331371540745368.jpeg

  • Patinka 1
  • Haha 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveika! Malonu, jog užsukai! Sekmės serveryje! Nori už kill'a. xd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 34 minutes(-čių), Chill_Pokaldra rašė:

Labas Laura, didžiausios tau sėkmės, malonu kad pasirinkai šį SA:MP serverį.

Ačiū, labai malonu.

prieš 34 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Hehehehehe, o jetau Mariją, kas čia... :DDDDDDD

O jei rimtai, nu tai va labas dar kart. 

 

received_331371540745368.jpeg

Aš tau ta špyga sukišiu į gera vietą ir pasibaigs mandrumai visi.

P.s Kada pradės augti tau ūsai? :D

prieš 31 minutes(-čių), Linas_Sory rašė:

Sveika! Malonu, jog užsukai! Sekmės serveryje! Nori už kill'a. xd

Malonu jau dabar.:D Palauk dar tu atsiimsi už ta kill'ą. :D

prieš 5 minutes(-čių), Matt_Sulivanss rašė:

Matyta pas igeli, nu sekmės tau čia

Hm o tu man ne. Turbūt su kitu nick žaidi? Parašyk i PM savo sena nick, labai man įdomu.:D

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Laura Sekmes Tau Gal Draugaujam ??

 

  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zdarova seni, norėčiau pasakyti kad vienas iš įdomesnių prisistatymų.

didžiausi linkėjimai dorojantis su mindaugėle.

  • Patinka 1
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Gucci_Gang rašė:

Labas Laura Sekmes Tau Gal Draugaujam ??

 

SAMPAS 2018 METAI 

P.S Turbūt orginaliausias pristatymas kurį teko skaityti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmes žaidime, a ne per daug subrendus sampui :D ? Jei ka kreipkis i tosha jis vienisas manau netik pagelbetu. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Gucci_Gang rašė:

Labas Laura Sekmes Tau Gal Draugaujam ??

 

Laba, labai jo galesim kai usai prades augti.:D

prieš 3 valandas(-ų), Edgar_King rašė:

Labas Laura ir sekmes tau :D

 

Labas, aciu.

prieš 3 valandas(-ų), Mat_Himplin rašė:

zdarova seni, norėčiau pasakyti kad vienas iš įdomesnių prisistatymų.

didžiausi linkėjimai dorojantis su mindaugėle.

Man patinka viska kitaip daryti. O Mindaugele jau senai sudorotas, kitos panos pamyne Minde po padu.:D

prieš 2 valandas(-ų), Lukas_Psy rašė:

SAMPAS 2018 METAI 

P.S Turbūt orginaliausias pristatymas kurį teko skaityti

Dabar draugystes vyksta ne gyvenime o samp'e. :D 

O del prisistatymo tai man patinka viska daryti untrep.:D

prieš 14 minutes(-čių), Vilius_Hilfiger rašė:

Labas, malonu. Šaunu, jog prisistatei.🎃

Labas, man ir malonu.:)

prieš 3 minutes(-čių), Expert_Madrid rašė:

Sekmes žaidime, a ne per daug subrendus sampui :D ? Jei ka kreipkis i tosha jis vienisas manau netik pagelbetu. 

Nepradedam subrendus ar ne. Manau cia kiekvieno pasirinkimas zaisti ar ne, jai man patinka tai zaidziu ;) O kur reikes ten kreipsiuosi, bet aciu uz rekomendacijas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

labas laura sekmes serve apsiprast padeciau bet manes srw nebun sita klausik prisistatyme rasei kad patinka kompiuteriniai zaidimai, gal dar losi kelyje 2 pasiklydau apleistoje kasykloje kjp isvarit?? 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Danny_Williams rašė:

labas laura sekmes serve apsiprast padeciau bet manes srw nebun sita klausik prisistatyme rasei kad patinka kompiuteriniai zaidimai, gal dar losi kelyje 2 pasiklydau apleistoje kasykloje kjp isvarit?? 

O kaip gaila, butu labai buvus reikalinga tavo pagalba. Dabar mirsiu dykumoje nes as ir kelio nerandu, tai nezinau ka dabar darysim.  O del Kelyje 2 jo as ir ten istrigus buvau. Tai pabandyk pc per langa ismesti pamatysi pades, nes man tai padejo :( 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu, jog žmonės prisijungia prie šio projekto.

Parašyk į forumą asmenine žinute, arba susisiek žaidime (/sms), jei reiks pagalbos ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labuka, sekmės žaidime. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, džiugu vis dar matyti, jog į serverį prisijungia taip senai šį žaidimą žaidžiusios panelės

P.S gal esi žaidusi Zavasko projekte? (*lrg.lt)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Augustas_Killeris rašė:

Malonu, jog žmonės prisijungia prie šio projekto.

Parašyk į forumą asmenine žinute, arba susisiek žaidime (/sms), jei reiks pagalbos ;)

O man malonu kad maloniai sutinkant naujus zaidejus:) aciu uz pagalbos pasiulyma jai reikes turesiu omeny kad galiu i tave kreiptis:)

prieš 2 valandas(-ų), Airis_Space rašė:

Labuka, sekmės žaidime. 

Labuka, ir tau😊

prieš 2 valandas(-ų), Linas_Svc rašė:

Labas, džiugu vis dar matyti, jog į serverį prisijungia taip senai šį žaidimą žaidžiusios panelės

P.S gal esi žaidusi Zavasko projekte? (*lrg.lt)

 

Labas, na matai dar neisaugau is to samp gyvenimo. O del Zavasko manau neesu zaidusi pas jį. Nebent gal uzsukusi paziureti kas gero:)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba, sekmės tau čia :)

iš Igelio kaip matau parėjus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu ziurek, kad koks lv dimeris nenucesintu taves)

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, tu atitinki man visos tobulos moters standartus, bet aš tavęs nemyliu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labukas laryte kada kavos sampe? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...