Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

(Diskusija) BMW vs Audi

BMW VS AUDI  

64 nariai balsavo

  1. 1. BMW ar AUDI



Rekomenduoti pranešimai

Lietuvoje yra dvi labai paplitusios markių rūšys, tai BMW ir Audi markės automobiliai. Kiekvienas žino kaip vienas ar kitas automobilis atrodo, žino jo pliusus ar minusus. Puikiai suprantu, kad šie abu automobiliai yra labai panašūs, tačiau vis tiek būtų šaunu išgirsti jūsų pasirinkimą tarp jų. 

Taigi, kuris automobilis yra jums patrauklesnis? 

O gal jums patinka kitų mašinų markės? 

Skatinu pasidalinti savo nuomonę komentarų skiltyje!

Kiekvieną komentarą stengsiuosi paskatinti reputacijos tašku. 😉

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nh freeposteris esi. Čia vaikai internete sugalvojo pasityčioti vieni iš kitu ir sugalvojo žaisti kas geriau. Nei audi nei bmw nėra labiausia paplitusi marke lietuvoje tarp kitko tai net neužduokit tokiu klausimu. O ir kalbant apie šios auto jie yra vienodai lygus, geriau lyginkit mersa ir opeli o ne audi ar bmw

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasirinkau AUDI, nes su šita mašina geriau kieme stovi, nei su BMW griovį ar stotelėje :D O šiaip tai mašinos yra visos geros, o šitas karas tarp AUDI ir BMW atsibodęs, visur pilna žmonių, kurie bando įrodyti kuri mašina yra geresnė. Abi mašinos geros

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Morello_Atsarginis rašė:

Man tai jokio skirtumo svarbu vaziuoja , isvis man zmones kurie lygina yra visiski debilai , o tu vienas is ju 😉

Temos tikslas buvo parodyti, kuri mašina yra labiau perkamesnė, o ne kuri geresnė. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tie palyginimai kuri masina geresne yra vaikam tik uzsimt tokiais dalykais ten grioviai ir pns kur raso nenusimano isvis, tiek audi tiek bmw gali but lavonai uzmusti jau, cia skonio reikalas kuri tau labiau patinka ir kokio tu valdymo nori masinos nes audi gali but priekiu varoma arba visais 4x4 o  bmw galu  ar 4x4 valdymas labai skiriasi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats kolkas dar nevairuojantis esu, bet žiūrint iš šono tai juokingai atrodo tie, kurie vertina dviejų markių automobilius. Visos mašinos yra geros, kurios važiuoja, žinoma vieni tas mašinas "piderasina" ir labai sureikšmina, o kiti tik naudoja nuvykti iš taško A į tašką B. Čia taspats, kaip vieniem patinka blondinės, o kitiem brunetės... Spresti jiem, jei nori tai tegul pjaunasi ir meemina toliau dėl tų automobilių. 😂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

BMW 15 balsų. 

Audi 5 balsai. 

Kas ten sakė, kad šios mašinos vienodos ir panašiai? Jei liaudis nusprendė, kad BMW yra geresnė, tai reiškias taip ir yra, o jūsų technikiniai pasisakymai yra visiškai nereikšmingi prieš balsus ir pasakymas „svarbu važiuoja“ yra nereikalingas.

Kodėl BMW yra geresnė? 

Aišku kiekvienam yra savas skonis, tačiau dauguma renkasi BMW, o dauguma nugali mažumą, tai viskas tuo pasakyta. Žinoma Audi yra geresnė kitose srityse, tačiau ji niekaip nebus pranašesnė už BMW, nes variklis ir paprasčiausias dizainas žavi savo originalumu ir bandymus rizikuoti, kurie dažniausiai nustebina, priešingai nei kita markė. 

Geros dienos. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokios čia nesąmonės vykstą? Abi mašinos geros yra tai jo.. Bet šeip už Audi aš

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai labiau patinka AUDI, kadangi turi geresnę išvaizdą ir taip geriau ant greičio, nei BMW ant drifto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar vienas freeposteris, kuris net mašinos nevairuoja, o visa diena sėdi prie PC ir freepostina. Visos savaip ar kitaip geros, priklauso nuo skonio ir galimybių, audi ar kokia nors škoda pigiau išlaikyti (ekonomiškesnės,bet dažniau genda) , nei bmw ar mercedes-benz. O jei jau klausi kuri perkamesnė, ar kuria geriau pirkti, tai jai turi gera finansine būklę tai imk BMW arba MB, jei finansinė būklė blogesnė, imk AUDI arba ŠKODA, pigiau išlaikyt, dalys pigios, bet Audi nepirkčiau nes viena iš pasaulyje labiausiai gendančių mašinų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rinkčiausi 100 procentų BMW ❤️, esu sedėjes už vairo, ir žinau kas tai per mašiną. Nors esu nepilnametis ir neturiu teisių bet esu vairaves BMW ;) Tad renkuosi BMW.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Benzininis Mercedes-Benz, o ne traktoriniai, salerka varomi agregatai. Jeigu skiriant pagal markes, visi automobiliai yra gendantys, tad pasirinkimas yra skonio reikalas, kuris už kurį geresnis, būrimas kavos tirščiais nupasakot, kai paaugsit, o už vairo pasėdėt ir pamaigyt elektroniką nenusprendžia automobilio gerumo, yra visokių modifikacijų, komplektacijų, ten reikia žiūrėti, tada su laiku patys nuspręsit, kuris už kurį tipo geresnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žodžiu esu vairavęs Peugeot 407 tai Peugeot rimčiausi lol

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

check.png

FEZggoI.png

react_like.png

 

  • Patinka 4
  • Naudinga! 6
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodėl nėra didžiausio konkurento vw? Jus matot kiek jų yra? O šitie klausimai bmw ar audi yra vaikų žaidimai kadangi visi automobiliai turi savų pliusų savų minusų nė vieno tobulo nėra. 

Beto čia puse balsuojanciu net nevairuoja

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodel kuriat tokias apklausas? Vistiek is jusu puse nevairuoja kaip sako Andrius, kurdami tokias apklausas tik darotes sau geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Abudu, tiek BMW tiek Audi yra nuostabios mašinos, ir jei būtų galimybė nusipirkti, pirkčiau BMW G05 ir Audi Q8, Audi A4 B9

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), Dyglas_Fingeris rašė:

Tesla all the way, nes tai yra ateitis.

Tikrai taip TESLA yra ateities automobilis. Vienintelis automobilis, kuris yra buvęs kosmose. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 valandas(-ų), Jeremy_Soprano rašė:

Kodel kuriat tokias apklausas? Vistiek is jusu puse nevairuoja kaip sako Andrius, kurdami tokias apklausas tik darotes sau geda

O koks skirtumas, kad nevairuojam? Tipo jeigu nevairuoji jau negali pasidalinti su kitais savo nuomonę? 

Gėda yra nesidalinti su kitais savo nuomonę ir dar kitus skatinti ja nesidalinti. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

senas bemwas taip runkeliu nepaves kaip mano tevuko bulka, ez

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Laurynas_Joma rašė:

O koks skirtumas, kad nevairuojam? Tipo jeigu nevairuoji jau negali pasidalinti su kitais savo nuomonę? 

Gėda yra nesidalinti su kitais savo nuomonę ir dar kitus skatinti ja nesidalinti. 

 

nemanau kad jie tur kazkokia nuomone kai ner patys uz vaira sedeje, o tik girdeje kazka is kitu. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...