Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

Alternatyva tarp klanų ir teisėsaugininkų

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laurynas_Joma
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.
  • Kokia tai sistema?: Veiksmo?
  • Kodėl tai yra naudinga?: Apačioje
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: 

Mano mintis yra labai paprasta, tai išimti cbug'ą! 

Visi žinome ,kad cbug'as yra žaidimo klaida ,o kai visi žinome ,kad klaidas mūsų projektas netoleriuoja ,o už jas baudžia jei  nepranešame apie ją. Tai kodėl už cbug'ą niekas nebaudžia? Jug cbug'as taip pat yra klaida. Argi nesusimąstote ,kad išėmus cbug'ą mūsų veiksmas įgaus prasmės ,galų gale veiksme bus įdomu būti ,nes jame galėsi žymiai ilgiau paigrumti su klanai arba teisėsaugininkais ,iš viso teisėsauga ir klanai galės naudoti įvairiausias taktikas ar veiksmus ,kurie jiems atneš naudos ir pranašumu veiksme. O dabar klano narys naudodamas cbug'ą apšaudo visą teisėsaugos komandą ,o ką kalbėti ,kai visi pradeda iš vien šaudyti naudodami cbug'ą, o kas belieka teisėsaugininkams ,tik bėgioti kaip akis išdegus ,nes jei sustosi iškart tave sužaudys cbug'as. O jei kas antras klaniškis turi čytus ,tai iš vis nežinau ,net ką besakyti.

SG ginklas yra pritaikytas šaudytis iš toli +-,o cbug iš arti. Narkotikų sandelys yra beveik uždara patalpa ir visas veiksmas vyksa patalpoje ,šiuo atvėju klaniškiams  yra palankiau.

Klano nariai užgrobia pastatą ,teisėsaugininkams reikia jį atgoribti įėjus į pastatą ir iš šaudžius visus klaniškius   ,Pastatas yra visišai uždara patalpa, kaip ir minėjau deagl'as yra skirtas uždarom patalpom ,šiuo atvėju klanams yra vėl palankesnė situaciją nei teisėsaugininkams. O ką kalbėti apie freezinimą kai įeini į pastatą.

Teisėsauga turi skydą ir liemenę. Skydas labai silpnai apsaugo teisėsaugininką ,klanams vėl yra palankti situacija.

Klanai turi hašišą ir kreką, juos gali dažniau panaudoti ,priešingai nei skydas ar liemenė. Vėl klanams palankios situacijos.

Apibendrinus klanai turi per daug pliusų ,kurie jiems labai padeda veiksme. 

Žinoma teisėsaugininkai turi tą mašiną kur galima pasigydyti ,bet jis tinkamai gali bųti panaudotas tik per narkotikų tinkimą.

Aišku dabar komentaruose sulauksiu neigiamų atsiliepimų ,tačiau jei nenorit keistis ,tai ir likit giliame ,giliame šūde.:D

  • Patinka 6
  • Naudinga! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:rolleyes:

Suvalgys gyvą ir kaulus išspjaus.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei norit, kad servas nežlugtu taip baisiai, tai patarčiau palikt c-bug, nes kaip žinau daugelis čia tik dėl c-bug ir žaidžia, nes kitur to naudoti negalima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

:rolleyes:

Suvalgys gyvą ir kaulus išspjaus.

Faktas kaip blynas. Laukiu jūsų pasireiškimų kietuoliai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai nesuprantu kaip gali siūlyti išimti cbug žmogus kuris visą laika dirba Taxi ? Kartą nuėjo į teisėsauga mirė pora kartų ir verkia kad išimtų cbugą , atsigauk...

  • Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tavo smegenys jau matau isimtos yra, laisvas su tokiais pasiulymais.

o ir gali negalvot, nes zino kad servas zlugs ;D cia sudu kruva tiesiog vienam serve iseme cbuga ir visi subego cia per prievarta lost:)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar tokios kalba vyksta apie c-bugo išėmimą? Tai jeigu išimsit c-buga dar ir išemam SG žala nes jo serveryje nereikės ir aišku baigsis visokie verkimai.

Aš prieš, visi gali įsimokinti ta cbuga per kažkiek laiko, o klanai taps vpš neįdomus be cbugo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas draudžia teisėsaugai išmokti cbug?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Laurynas_Joma rašė:

Faktas kaip blynas. Laukiu jūsų pasireiškimų kietuoliai. :D

Joma, mokėtum cbuga šitos temos nebūtų , ar aš teisus?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A Tu gerai miegojei snd ar kas tau yra vps taves veiksme nesu mates kazkoks randomas raso,kas tau neleidzia ismokt cbug a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodel kaip kaip teisesaugininkams, mes turim kenteti nuo klanu? Kodel jie gali vartoti narkus? O kodel mums neidejus kokius nors vaistineliu, pasigydyti, jie isskirtinai yra? Mums uztai draudziama vartoti narkotines medziagas (Sistema neleidzia) mums irgi reike vaistineliu tureti jei vaziuojam i koki nors nark sandelius, ar i sturmas, tarkim nuvaziuojam i sturma ane? Tik ieinam i pastato vidu tu jau tave x2-x3 hitai ir tu krites esi, jiems kaifas kai turi po 100 gramu narku, toliau kapoja mums. Todel mes neislaikom sturmo normaliai, buna tu dienu kad ant fuksu mes islaikom sturma, ar paimam nark sandeli, man net nervai ima nuo tu sturmu, issiliesiu savo nervus tik cia isiliesiu savo nervus, kur nebegaliu tyleti toliau. Aciu uz demesi. @Dyglas_Fingeris @Matt_Larson @James_Harden

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Laurynas_Joma rašė:

išimti cbug'ą

Tai toli gražu nėra alternatyva.. Pradžiai pasiaiškinam ką reiškia "alternatyva". 
Prieš visom keturiom. Jeigu išimam cbug'ą, tai keičiam ir projekto pavadinimą: "lasridoskelimas-venturas.lt"

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išimi c-buga -30 žaideju koki galesit kelt ridą

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Destiny_Young rašė:

Kodel kaip kaip teisesaugininkams, mes turim kenteti nuo klanu? Kodel jie gali vartoti narkus? O kodel mums neidejus kokius nors vaistineliu, pasigydyti, jie isskirtinai yra? Mums uztai draudziama vartoti narkotines medziagas (Sistema neleidzia) mums irgi reike vaistineliu tureti jei vaziuojam i koki nors nark sandelius, ar i sturmas, tarkim nuvaziuojam i sturma ane? Tik einam jau tave x2-x3 hitai ir tu krites esi, jiems kaifas kai turi po 100 gramu narku, toliau kapoja mums. Todel mes neislaikom sturmo normaliai, buna tu dienu kad ant fuksu mes islaikom sturma, ar paimam nark sandeli, man net nervai ima nuo tu sturmu, issiliesiu savo nervus tik cia isiliesiu savo nervus, kur nebegaliu tyleti toliau. Aciu uz demesi. @Dyglas_Fingeris @Matt_Larson @James_Harden

"O kodel mums neidejus kokius nors vaistineliu, " Nepagalvojot jog jus turite Enforceri?
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakyčiau išimti sg žalą, pamažinti narkotikų duodamas gyvybes,GAL prie to pačio padaryti kokį nors efektą kaip vaizdo sukimąsi, galbūt dar narkų sandėlyje kelias lentynas išimt, nes daba kai bėgioja maratonininkai, tai baisu. Kodėl pamažinti gyvybes, kai atsipūti narkotikų? Nes išimta sg žala, o be sg žalos dps(damage per second) yra mažesnis, negu su sg + su emkute sunkiau visas pataikyti. Man bent įdomiausi laikai buvo, kai aš buvau spec. drk, deusas pd drk ir kapojomės su klanais(tada su emkutėm ir dygliukais kapojomės ir visiem patiko). Manau daug žmonių nepatinka ta sg žala, ji promotina 0 skill žaidimą, su emka sunkiau visas kulkas sulest į judantį žmogų, negu su tuo sg pataikyt....

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Josh_Excite rašė:

"O kodel mums neidejus kokius nors vaistineliu, " Nepagalvojot jog jus turite Enforceri?
 

Ir kaip i pastato vidu ivarysi? Tu man paaiskink?? Busi 2-3 aukste ir tu su 10 hp begsi iki enforcerio kad pasigydyti, kurio realiai nespesi is nugaro nupiskins ir tu jau krites esi, mano nuomene

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Destiny_Young rašė:

Ir kaip i pastato vidu ivarysi? Tu man paaiskink?? Busi 2-3 aukste ir tu su 10 hp begsi iki enforcerio kad pasigydyti, kurio realiai nespesi is nugaro nupiskins ir tu jau krites esi, mano nuomene

Realiai kam jum tu vaistineliu? Vistiek iseinat i lauka pasigydot ir vel begat i veiksma.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Dyglas_Fingeris rašė:

Sakyčiau išimti sg žalą, pamažinti narkotikų duodamas gyvybes,GAL prie to pačio padaryti kokį nors efektą kaip vaizdo sukimąsi, galbūt dar narkų sandėlyje kelias lentynas išimt, nes daba kai bėgioja maratonininkai, tai baisu. Kodėl pamažinti gyvybes, kai atsipūti narkotikų? Nes išimta sg žala, o be sg žalos dps(damage per second) yra mažesnis, negu su sg + su emkute sunkiau visas pataikyti. Man bent įdomiausi laikai buvo, kai aš buvau spec. drk, deusas pd drk ir kapojomės su klanais. Manau daug žmonių nepatinka ta sg žala, ji promotina 0 skill žaidimą, su emka sunkiau visas kulkas sulest į judantį žmogų, negu su tuo sg pataikyt....

Del sito as sutinku su tavim, nurijes narkus, kad tau sukiotus vaizdas, bet ne taip pataikysi, narkus suvartoja koki nors kreka tau kelis sec atsistato gyvybes, kaip ir su hasu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmiausiai, tai norėčiau pagirti temos autorių. Todėl, kad kelia ir vis grąžina rimtas diskusijas, nes tai akivaizdžiai aktualu visiems. Prisidėkite į diskusiją kalbėti argumentuotai, civilizuotai. Ačiū :) 

Kalbant apie C-BUG. Aš, pasisakysiu tik vieną kartą.
Nelabai svarbu man: bus ar nebus jis. Visgi, tiek daug laiko neskiriu Serveryje kaip daugelis kitų. Tačiau, aš, galiu drąsiai teigti, kad C-BUG šiandien dienai mūsų Serveryje daro žalą. Mėtykit į mane akmenis, bet pavydžiu kitų projektų priimtiems sprendimams. Jeigu manysite, kad kiti projektai suklydo taip pasielgdami, tai absoliučiai ne. Žinoma, aš nesigilinau į kiekvieno jų problematiką, kodėl priėjo prie tokio sprendimo, bet jie, padarė tai. Kodėl daro žalą? Todėl, kad kyla tokios diskusijos. Todėl, kad taip vieniems žaisti paprasčiau ir aptikti sukčius sudėtingiau. Todėl, kad susišaudymai trunka vos keletą sekundžių. Todėl, kad visados yra dominuojanti frakcija (teisėsauga arba Klanai). Todėl, kad visados vyksta ginčai, kam, ką atimt, o ką pridėt. Todėl, kad naujam žaidėjui pradėti žaidimą čia - be galo sudėtinga. Mes norime, kad darbuose būtų daugiau darbuotojų; kad klanuose būtų daugiau klano narių; kad apskritai būtų daugiau žaidėjų. O naujas žaidėjas, kuris tikrai nemoka ir nesimokins tokių dalykų pagal kažkieno logiką turėtų čia nežaisti? :D

Labiausiai juoką kelia, kada teigiama, jog toks sprendimas turėtų neigiamo šalutinio poveikio, t. y. „projektas žlugs“, „-30 žaidėjų“ ir kt. Panašu, kad galbūt mums tokių žaidėjų, tada tikrai nereikia. Tarytum, kad iš viso to, ką mūsų Serveris yra padaręs per tiek metų, kokių sistemų siūlo - Jums tereikia paprastos klaidos. Tokios klaidos, kuri kenkia Serveriui. Tokios klaidos, su kuria Jūs visiškai neįvertinate to, ką padarė buvę pagr. administratoriai kurdami šį Serverį. Tokios klaidos, kuri praktiškai likusi tik pas mus Serveryje, o kitur puikiai apsieinančios be jos.

Nemanau, kad turime būti donorų Serveris, kuris susirenka atstumtuosius iš kitų Serverių, nes ten „panaikino cbug“.

Alternatyvos? Užtektų ginklą išimti, žalą pakeisti ar dar kažką, ką galimai siūlot patys. Užtektų sukurti ir sugalvoti tokias veiklas/sistemas teisėsaugai, klanams, kad visgi čia tikrai patiktų ir nereikėtų niekam naudotis klaida.

Tokia mano subjektyvi nuomonė ir deja, bet į tolimesnias replikas neatsikirtinėsiu. Karolio išiminėti neskatinsiu. Tad, bitch please. Aš, nepriiminėsiu sprendimo dėl to buvimo ar nebuvimo. Tą padarysite Jūs, kai pasakysite, kad visi happy :wub:

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naujokėliai, biški duokit senbuviui kalbėt.

Net neskaičiau ką čia pripezėjai, nes ir taip aišku, kad vėjų prirašei

 

Visą laiką buvo cbugas ir niekas dėl to nekentėjo, nes :

Teisėsaugos vadai sugebėdavo surinkti po 20-30 normaliu žmonių. Pasipriešindavo klanams/gaujoms/mafijoms (kurių taip pat būdavo po 20-30) 

dabar teisėsauga turi SG (4 kulkos - gaujinis) o vat gaujiniui reikia būti didžiausiu profu, kad nušaut teisėsaugininką, nes reikia mažiausiai 8-9 kulkų. Jei nesugebat net taip laimėt - varykit į taksi ridos kelt :)

 

Tad mąstykit ką siūlot, nes jeigu įšims ir cbugą liks las-silverynas. Vieni sg gods dėl kurių klanai išviso išnyks, nors ir dabar vienas @Josh_Excite manau teduoda jum veiksmo. Nemanau kad ir patys cwa liks čia su tokiom permainom

 

 

  • Patinka 10
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šneka apie kažkokias vaistinėles :D Pasiimkit į veiksmus 3-5medikus, galvojat veltui dare atnaujimą, kad galėtu greičiau vėl siūlyti gydymo paslaugas? Dėl tokiu verksnių kaip Joma ;) 

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As apie cbugo pries nieko neturiu, visi turi galimybe ismokti ta galimybe c-buga/c-walk, mes norim kad lygosios butu klanai tiek teisesauga, kad idetu nors vaistineliu, ir padidinti liemenei atzala nuo kulku, mes busim tikrai laimingi tai, kai jus per visus galus isguldot, net nespejam nugaros suziureti, vieni is priekio pareina 2-3 su dgl nupiskina x2-3 hitai tu jau krites esi, nieks to enforcerio isvis neima nes nera laiko, arba koks specas nepaima enforcerio jei nesusigalvoja, retais kad labai buna, kas gydosi ar perka ginklus ir ten zymiai brangu yra uz pagydyma 100 evru, sg kainos x1 brangiau 600 euru nei iprasta 300 eur bazei. Mes tik norim geriau kad butu, o ne bloguoju

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Destiny_Young rašė:

As apie cbugo pries nieko neturiu, visi turi galimybe ismokti ta galimybe c-buga/c-walk, mes norim kad lygosios butu klanai tiek teisesauga, kad idetu nors vaistineliu, ir padidinti liemenei atzala nuo kulku, mes busim tikrai laimingi tai, kai jus per visus galus isguldot, net nespejam nugaros suziureti, vieni is priekio pareina 2-3 su dgl nupiskina x2-3 hitai tu jau krites esi, nieks to enforcerio isvis neima nes nera laiko, arba koks specas nepaima enforcerio jei nesusigalvoja, retais kad labai buna, kas gydosi ar perka ginklus ir ten zymiai brangu yra uz pagydyma 100 evru, sg kainos x1 brangiau 600 euru nei iprasta 300 eur bazei. Mes tik norim geriau kad butu, o ne bloguoju

Tai įdėjo ta Enforceri džiaukitės kad bent turit ji , galit pasihealint pasiimti ginklų , klaniškiai turi tiktais narkotikus ir ginklus, ko čia dar verkiat?

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba diena,

Praeitą kartą toks didelis noras parašyti į forumą buvo kai Lafa_Marino su savo nesamoningom idėjom rašė kaip turėtų būti daromas veiksmas(bet ehmis pastatė į vietą - ačiū).

Kažką ištrinti ir sugrąžinti visada bus lengviausias sprendimas ir visada gali būti vykdomas be jokių problemų. Bet ką ši bendruomenė daro blogai yra tai jog prieš kažką nurašydama nebando išsekinti visų galimų žingsnių. Nustebintas iš esmės, juolab, jog net mūsų teisinė sistema sako(ką turėtų žinoti kiekvienas pilietis) jog šalies teismai turėtų išseikinti visus savo turimus resursus priimti sprendimą, prieš siunčiat bylą į CJEU(The Court of Justice of the European Union). Išimti cbugą yra visiškai neapgalvotas žingsnis, nors aš su šituo sprendimu iš dalies sutinku, ir matau labai daug posityvių dalykų darant tai.

Tačiau, visi dalykai turi būti išeikvojami prieš išimant cbugą. Mano counter-pasiūlymas paprastas: padaryti c-bugą nevisuomet naudojama. Nors serveryje normaliai labai ilgai nežaidžiau, tačiau iš pokalbių su kai kuriais esamais komandos nariais ir direktoriais supratau kad narkotikų sandėlys vis dar išlieka pagrindiniu veiksmo epicentru. Aš siūlau jog random būdų narkotikų sandėlys atsirastų vienu iš dviejų tipų(zona kurioje yra pats sandėlys): "Su cbug" arba "no-cbug", jeigu žaidėjams nepatiks random būdas tuomet galima padaryti ir šansus, pusė narkotikų sandėlių atsiras su cbugu, arba didžioji dalis atsiras be cbugo, tą patį principą galima padaryti ir su seifo plėšimu, tokiu atveju abi pusės turės apyligius šansus paimti teisingą narkotikų ar pinigų kiekį per dieną.

Ratio decidendi:

  • Žaidėjams leistų pamatyti kaip veiksmas vyksta esant dviem skirtingom situacijom. kad vėliau nebūtų kaip su gaujom/mafijom/klanais.
  • Abi pusės, tiek tie žaidėjai kurie nieko nežino apie cbug tiek tie kurie jį moka labai gerai, galės dalyvauti veiksmuose.

Maža paslaptėlė:

Artūras kažkada buvo minėjęs jog sg žala jau niekada nebus išimta, vienintelis kelias panaikinti tai yra tik tada jeigu siūlysit išimti ginklą apskritai.

Btw, it's always nice to be remembered :wub:

KHKX9FA.png

Geros dienos,

Ledas

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...