Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

Alternatyva tarp klanų ir teisėsaugininkų

Rekomenduoti pranešimai

prieš 11 minutes(-čių), Destiny_Young rašė:

As apie cbugo pries nieko neturiu, visi turi galimybe ismokti ta galimybe c-buga/c-walk, mes norim kad lygosios butu klanai tiek teisesauga, kad idetu nors vaistineliu, ir padidinti liemenei atzala nuo kulku, mes busim tikrai laimingi tai, kai jus per visus galus isguldot, net nespejam nugaros suziureti, vieni is priekio pareina 2-3 su dgl nupiskina x2-3 hitai tu jau krites esi, nieks to enforcerio isvis neima nes nera laiko, arba koks specas nepaima enforcerio jei nesusigalvoja, retais kad labai buna, kas gydosi ar perka ginklus ir ten zymiai brangu yra uz pagydyma 100 evru, sg kainos x1 brangiau 600 euru nei iprasta 300 eur bazei. Mes tik norim geriau kad butu, o ne bloguoju

Ne, teisėsaugai nereikia jokių daugiau atnaujinimų, jum reikia smegenų. :)

 

kiek esu buvęs gaujų/klanų/mafijų valdžiose esu matęs belekiek įdomių ir naudingų taktikų, bet vėlgi teisėsauga sugeba tik verkšlent.

 

Ką turi klanai?:

savo huda (už belekiek kredu) ; narkotikus

ką turi teisėsauga?:

/Ant ; /tazeris, /bega ( dabar visad jau pagausit) šarvus nenormalius, spd mašinas, sraigtus ir visokias kitas velniavas.

 

ir jūs galvojat klanai laimi vien dėl narkų ir dgl? Ne, klanuose valdžios yra su galvom. :) kai tuo tarpu teisėsaugos valdžioj tokie kaip, nu buvo toks Billis_Joy ar koks ten pilnas nick. Pd direktorius belekoks skaitėsi, bet jis veiksmo bijojo. Pats dar buvau lucc pavas siūlydavau jam visokių veiksmų o jo atsakymai būdavo "ne veiksmo nedarysiu". Išrinkit gerą teisėsaugą, tai ir dgl su narkais nebepadės ;)

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

as sutinku cbug tik trukdo visiem isimam ir vsio

nu nes nesamone kad taip greitai isaudomos kulkos tikrai nu, nes pvz grobimas, kol atsistoju ant pickup iskarto nusauna nesamone

Jomajo

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 minutes(-čių), Remigijus_Narcissus rašė:

Ne, teisėsaugai nereikia jokių daugiau atnaujinimų, jum reikia smegenų. :)

 

kiek esu buvęs gaujų/klanų/mafijų valdžiose esu matęs belekiek įdomių ir naudingų taktikų, bet vėlgi teisėsauga sugeba tik verkšlent.

 

Ką turi klanai?:

savo huda (už belekiek kredu) ; narkotikus

ką turi teisėsauga?:

/Ant ; /tazeris, /bega ( dabar visad jau pagausit) šarvus nenormalius, spd mašinas, sraigtus ir visokias kitas velniavas.

 

ir jūs galvojat klanai laimi vien dėl narkų ir dgl? Ne, klanuose valdžios yra su galvom. :) kai tuo tarpu teisėsaugos valdžioj tokie kaip, nu buvo toks Billis_Joy ar koks ten pilnas nick. Pd direktorius belekoks skaitėsi, bet jis veiksmo bijojo. Pats dar buvau lucc pavas siūlydavau jam visokių veiksmų o jo atsakymai būdavo "ne veiksmo nedarysiu". Išrinkit gerą teisėsaugą, tai ir dgl su narkais nebepadės ;)

 

Jeigu dėl ko, aš bent asmeniškai, verkšlenu, tai tik dėl to, jog klanam(nu šiuo metu cwa) po.hui ant taisyklių, getinasi per grobimus, o po to vaidina nekaltais. Aš savo darbuotojam taip sakau: byjai veiksmo - išeik, ne tau čia vieta. Kai būna on kažkas iš klano ar gp valdžios, tai padarau kad ir šturmą vieną, kitą, nes užpisa tose darbinėse raižyti padangtas. Taip, šiuo metu bandau spręsti problemą dėl darbuotojų nepakankamumo(aktyvių bent), bet tuo pačiu metu noriu padaryti ko mažesnę masofkę, kad nebūtų tokių darbuotojų, kurie pažeidinėtų taisykles kas biškį ar kažkas panašaus. Tai ir turi rinktis, ar turėti didelę masę(kurios puse laiko nėra), kad tik padaužyt klanus, ar žmones, kurie nebyjo veiksmo ir taisyklių nepažeidinėja. O ką darbuotojai teisėsaugoje rašo, tai yra jų nuomonė, aš jos keisti per prievartą nenoriu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, teisėsaugai tereikia tinkamo lyderio kuris sugebėtu surinkti normalia komanda ir jai tinkamai vadovaut ir su cbug ar be jo įmanoma viršu paiimti.```` Ir šiaip ar taip tai buvo tik pasiūlymas, nereikia pult ant žmogaus.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

:rolleyes:

Suvalgys gyvą ir kaulus išspjaus.

Manau šiame projekte yra ir žaliavalgių, prašyčiau čia nedramatizuoti.

 

Aš už, jau esu panašiai minėjęs apie šį dalyką, bet visiem  po_x_j. Kažkaip net nesitikiu jog bus ši idėja įgyvendinta...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai už , kam čia tas CBUG ? (DAUGIAU ZAIDEJU BUS). 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Remigijus_Narcissus rašė:

Naujokėliai, biški duokit senbuviui kalbėt.

Net neskaičiau ką čia pripezėjai, nes ir taip aišku, kad vėjų prirašei

 

Visą laiką buvo cbugas ir niekas dėl to nekentėjo, nes :

Teisėsaugos vadai sugebėdavo surinkti po 20-30 normaliu žmonių. Pasipriešindavo klanams/gaujoms/mafijoms (kurių taip pat būdavo po 20-30) 

dabar teisėsauga turi SG (4 kulkos - gaujinis) o vat gaujiniui reikia būti didžiausiu profu, kad nušaut teisėsaugininką, nes reikia mažiausiai 8-9 kulkų. Jei nesugebat net taip laimėt - varykit į taksi ridos kelt :)

 

Tad mąstykit ką siūlot, nes jeigu įšims ir cbugą liks las-silverynas. Vieni sg gods dėl kurių klanai išviso išnyks, nors ir dabar vienas @Josh_Excite manau teduoda jum veiksmo. Nemanau kad ir patys cwa liks čia su tokiom permainom

 

 

Kažkaip kai ganjamanas buvo lucc direkas tai nelabai teisėsauga pasipriešindavo :dddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man juokinga realiai, jei neliks c-bugo ką veikti klaniškiams? Išvis šitas serveris garsėja ne tik tuo, kad geriausias serveris įsikūręs Las-Venturas mieste bet ir tuo, kad čia best dm'eriai ( Ryžyne, ar kitam geram serverį ) jūs nerasit tokių dm'erių kaip čia. Todėl nejuokaukit. Suprantu naujokams sunku čia teisėsauga būt prieš tokius axjns c-bugerius, bet su laiku išmoks. Pati didžiausia nesąmonė šito serverio buvo tas daužymas ginklu ir tiek pat nuėmimas gyvybių kurią išėmė šaunuoliai, jog šita nesąmonė dingo. Aš GRIEŽTAI PRIEŠ. PALIKTI C-BUG.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu teisėsaugos pusėj, bet su šia idėja visiškai nesutinku. Mano nuomonė po cbug išėmimo momentaliai sužlugdysime visus klanus. Kas iš to gausis? Nebeliks veiksmo, prarasime nemažai žaidėjų. Ar to kažkam reikia? Ne.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakysiu savo nuomonę, ir ką manau tad jeigu su kažkuo nesutarsit tiesiog apeikit.

Oke, pradėsiu nuo to kad Lietuvoje tų serverių su c-bug'ais tiesiog nėra, o jeigu yra tai žaidžia po 10 žaidėjų nes realiai šūdserviai yra o va kaip čia, serveryje žaidžia į diena po 90+ žaidėjų ir yra c-bug'as tai sakyčiau pasaka bet realiai kalbant, aš pats kaip užsiregistravau prieš metus į šį serverį su @Edas_Bmwdar pamenu sedėjom .: Lucchese:. klane ir kovojom prieš kitus klanus ir realiai man asmeniškai irgi nesakysiu, buvo sunku bet dėkui Edui kuris carindavo per veiksmus. Ir va taip gavosi kad žaidžiau, žaidžiau ir pamačiau serveryje užsiregistravo @Josh_Excite ir pastebėjau jo vaizdo įrašus ir pamaščiaus kaip tai galima šaudyti ir nuo tada realiai pradėjau eiti į šratasvydį, eiti į a/d serverius ir mokintis c-bug'a ir laikas ėjo, ėjo ir įsirašiau fps boosta ir va nuo jo išvis užsikabinau ant c-buginimo nes kaip ir kiti sakydavo ką naudoju pasakydavau "fps boosta" kadangi su juo tau nereikia galvoti ką tu spaudinėji nu ždž nemoku paaiškinti ir va kaip po 2-3 mėnesių grįžau į sa:mp world'a pradėjau mokintis c-buginti be fps boostinimo kadangi seniau atsiprašant būdavau mėsgalis be to fps boosto ir taip gavosi kad žaidžiau kurį laika su sa:mpcac ir pramokau c-buginti be tų fps boostų ir panašiai ir va realiai tokia mano istorija kaip išmokau c-buginti. Ir su šiuo "laišku" norėčiau pasakyti tik tiek kad, norėdamas išmokti cbuginti ar šaudyti, tu eisi į tuos a/d serverius ir mokinsies o jeigu sedėsi rankas sudėjas tai tu ir nemokėsi,ir atsiprašant verkšlesni forume kad uždraudžiam cbuga. Aišku aš nesakau man asmeniškai dar yra įdomiau šaudyti be to c-bugo bet ką jau padarysi kadangi manau serveryje uždraudus ta c-buga būtų 50 ant 50, arba kristų žaidėjų skačius arba dar kaip tik pakiltų. Arba išvis siūlyčiau uždrausti naudoti fps boostinima t.y shrinkus, fps unlockus, medžių naikinimus ir t.t tada manau būtų lygybė ir patys tie "dymeriai" taip nepadrožtų kadangi su locku yra kur kas sunkiau iš cbuginti apkaba negu su unlocku. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

• Mano nuomonė, jog nebūtų tiek papeikimų dėl cbug nes dabar daug kas kariauja dėl jų, ir nebūtų veiklos . 

Šiaip daugelis dėl cbug čia žaidžia, turėtų labiau savininkai kalbėtis dėl tokių dalykų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 28 minutes(-čių), Tadas_Crazy rašė:

Pasakysiu savo nuomonę, ir ką manau tad jeigu su kažkuo nesutarsit tiesiog apeikit.

Oke, pradėsiu nuo to kad Lietuvoje tų serverių su c-bug'ais tiesiog nėra, o jeigu yra tai žaidžia po 10 žaidėjų nes realiai šūdserviai yra o va kaip čia, serveryje žaidžia į diena po 90+ žaidėjų ir yra c-bug'as tai sakyčiau pasaka bet realiai kalbant, aš pats kaip užsiregistravau prieš metus į šį serverį su @Edas_Bmwdar pamenu sedėjom .: Lucchese:. klane ir kovojom prieš kitus klanus ir realiai man asmeniškai irgi nesakysiu, buvo sunku bet dėkui Edui kuris carindavo per veiksmus. Ir va taip gavosi kad žaidžiau, žaidžiau ir pamačiau serveryje užsiregistravo @Josh_Excite ir pastebėjau jo vaizdo įrašus ir pamaščiaus kaip tai galima šaudyti ir nuo tada realiai pradėjau eiti į šratasvydį, eiti į a/d serverius ir mokintis c-bug'a ir laikas ėjo, ėjo ir įsirašiau fps boosta ir va nuo jo išvis užsikabinau ant c-buginimo nes kaip ir kiti sakydavo ką naudoju pasakydavau "fps boosta" kadangi su juo tau nereikia galvoti ką tu spaudinėji nu ždž nemoku paaiškinti ir va kaip po 2-3 mėnesių grįžau į sa:mp world'a pradėjau mokintis c-buginti be fps boostinimo kadangi seniau atsiprašant būdavau mėsgalis be to fps boosto ir taip gavosi kad žaidžiau kurį laika su sa:mpcac ir pramokau c-buginti be tų fps boostų ir panašiai ir va realiai tokia mano istorija kaip išmokau c-buginti. Ir su šiuo "laišku" norėčiau pasakyti tik tiek kad, norėdamas išmokti cbuginti ar šaudyti, tu eisi į tuos a/d serverius ir mokinsies o jeigu sedėsi rankas sudėjas tai tu ir nemokėsi,ir atsiprašant verkšlesni forume kad uždraudžiam cbuga. Aišku aš nesakau man asmeniškai dar yra įdomiau šaudyti be to c-bugo bet ką jau padarysi kadangi manau serveryje uždraudus ta c-buga būtų 50 ant 50, arba kristų žaidėjų skačius arba dar kaip tik pakiltų. Arba išvis siūlyčiau uždrausti naudoti fps boostinima t.y shrinkus, fps unlockus, medžių naikinimus ir t.t tada manau būtų lygybė ir patys tie "dymeriai" taip nepadrožtų kadangi su locku yra kur kas sunkiau iš cbuginti apkaba negu su unlocku. 

Aš nesuprantu ,jei išsakai savo nuomonę ,tai nereiškia ,kad iškart verki ir daugiau nieko nesugebi. Cbugint moku ir asmeniškai man visai ,tai patinka ,tačiau nematau doros ateities su cbug'u. Daugelis iš jūsų nenaudoja tos programos ,kuri neleidžia palaikyti žaidimo su nelegaliomis programomis. Ko gero vienetai naudoja tokias programas ,o tikrai noriu tikėti tu vienas iš jų . Bet mes visi galime tik spėlioti ar jis yra ar nėra tas ,kuris naudoja tas nelegalias programas. 

Pradėjau palaikyti tą idėją su SAMP anticheat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Laurynas_Joma rašė:

Aš nesuprantu ,jei išsakai savo nuomonę ,tai nereiškia ,kad iškart verki ir daugiau nieko nesugebi. Cbugint moku ir asmeniškai man visai ,tai patinka ,tačiau nematau doros ateities su cbug'u. Daugelis iš jūsų nenaudoja tos programos ,kuri neleidžia palaikyti žaidimo su nelegaliomis programomis. Ko gero vienetai naudoja tokias programas ,o tikrai noriu tikėti tu vienas iš jų . Bet mes visi galime tik spėlioti ar jis yra ar nėra tas ,kuris naudoja tas nelegalias programas. 

Pradėjau palaikyti tą idėją su SAMP anticheat.

tas sampac mires jau senai yra dalyku su kuriais ji apeit gali, tai realiai padeties nepakeistu nes kas cytino, cytins ir su juo ir tada tik sunkiau bus irodyt jog cytina

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Nico_Hustlin rašė:

visi subego cia per prievarta lost:)

Kaip įmanoma žaisti per prievartą???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra ką komentuoti. Atėjau čia žaisti dėl veiksmo,nes vienintelis normalis projektas kuris dar turi c-bug. Visi jau uždraudė ji. Manau geriausia būtų palikti ir tiek. Kuria nemoka to c-bug eikit į dm serverius, ir išmoksit gan greitai. O jei nepatinka prašom yra žalias ten va nėra c-bug, galit tie kuria verkia čia ten eiti ir kapotis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...